budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 ostatnio leciałem sobie a2 w stronę świecka i na 3 pasmowej drodze wyprzedzały się 3 tiry. Trwało to jakieś 2,5 minuty. Nie muszę mówić jaki zrobił się zator.. odcinek między węzłami Luboń a Komorniki przy Poznaniu.. to co oni czasem odpieprzaja to przechodzi ludzkie pojęcie
2
@BART97 joju, lindvik, fettner
1
@lucas/catalan wyglad Top, pięknie się prezentuje
1
1 bramka i 2 asysty, coutinho maestro dzisiaj,
4
Coutinho brameczka i asysta w 40 minut, nie mam pytań
0
@Blanco16 mniej jak 3,5 bo ja dałem +3,5 :D
1
@Sau_Ron Gaya
De Bruyne
Kimmich
Kessie
Donnaruma
0
@lucas/catalan Poproszę o oznaczenie:)
0
@Nazio87 ja mam 3 kody w portfelu, chyba że mają jakies daty do wykorzystania to może już nie wszystkie będą działać
1
@Kusco15 ale on ma niesamowicie parszywą mordę
0
Ale szkoda że wass aubie wszedł w droge
1
Sami sobie komplikują sytuację, jak tu będzie jakieś 4:4 to większy cyrk niż w vigo i to znowu na własne życzenie
0
Hahaha alba co trafił
0
Szybko poszło, sprowadzili 3 do ataku a w obronie dalej kabaret będzie trwał
1
@Janiama 1:2 Atletico
0
Dawid z medalem, super :)
1
Trzeba liczyć że prevc się spali i Dawid będzie 3
1
Fettner atak na podium
1
@Joe_Pesci od 1 lutego w dużych dyskontach nie obowiązuje już możliwość otwierania się z powodu posiadania punktu pocztowego bo tam by musiał głównie czerpać kasę z tytułu wysyłek paczek
0
@mekston i przecież Kubacki też blisko, do Stocha traci jakieś 3-4 pkt czyli jakieś maks 2 metry. A Dawid umie w ataki :D
2
Panie i Panowie Kamil na pudle po 1 serii, nadzieja urosła niesamowicie
1
Ryoyu klasa niesamowita, zobaczymy co sąsiad pokaże
1
@Joe_Pesci wracamy do otwartych małych sklepów osiedlowych i żabek :p
0
@Vebrol niech leci, na drugą serię może nie zdążyć wrócić :P
0
Kamil nieźle, Dawid i Stefan też dobrze się spisali, Pjoter lekko zawiódł
0
@MESSIah16 szkoda go, miał papiery na wielkie osiągnięcia. Finał US open z federerem w 2009 fantastyczny.
0
@mekston Stoch słabiutko, jak któryś z Polaków będzie w dziesiątce to uznam to za dobry wynik
1
@ranger3120 gdzie będzie jakaś transmisja ?
0
@Momals11 wiatr to pewnie przez cały rok nas będzie męczył, jednak zima mało że sieje wielkie szkody to jeszcze powoduje dużo większe zimno.. wczoraj w moich rejonach do późnych godzin wieczornych nie wiało a w nocy myślałem że mi okna do domu wpadną tak huczało
0
@GeneralXavi 0 dawek, covid raz potwierdzony raz myślę że też przechodziłem ale nie mam potwierdzenia testem
Za 1 razem brak smaku i węchu plus lekkie standardowe przeziębienie
Za 2 razem przez 1 dzień gorączka na poziomie 39,5-40, kolejne dwa dni już dużo mniejszą temperatura więc praktycznie jak zwykła grypa
Edit. W mojej rodzinie podobnie mam jak kopega @dasouzar11 z mamą i siostrą które rzadko kiedy chorowały na jakieś grypy. Zwłaszcza mama a po 2 szczepieniach bardzo często słyszę od nich ze to kaszel, to z nosa leci cały czas. Nie osądzam skuteczności czegokolwiek. Po prostu trochę to dziwne