0

@tristan87 ostatnio leciałem sobie a2 w stronę świecka i na 3 pasmowej drodze wyprzedzały się 3 tiry. Trwało to jakieś 2,5 minuty. Nie muszę mówić jaki zrobił się zator.. odcinek między węzłami Luboń a Komorniki przy Poznaniu.. to co oni czasem odpieprzaja to przechodzi ludzkie pojęcie

2

@BART97 joju, lindvik, fettner

1

@lucas/catalan wyglad Top, pięknie się prezentuje

1

1 bramka i 2 asysty, coutinho maestro dzisiaj,

4

Coutinho brameczka i asysta w 40 minut, nie mam pytań

0

@Blanco16 mniej jak 3,5 bo ja dałem +3,5 :D

1

@Sau_Ron Gaya
De Bruyne
Kimmich
Kessie
Donnaruma

0

@lucas/catalan Poproszę o oznaczenie:)

0

@Nazio87 ja mam 3 kody w portfelu, chyba że mają jakies daty do wykorzystania to może już nie wszystkie będą działać

1

@Kusco15 ale on ma niesamowicie parszywą mordę

0

Ale szkoda że wass aubie wszedł w droge

1

Sami sobie komplikują sytuację, jak tu będzie jakieś 4:4 to większy cyrk niż w vigo i to znowu na własne życzenie

0

Hahaha alba co trafił

0

Szybko poszło, sprowadzili 3 do ataku a w obronie dalej kabaret będzie trwał

1

@Janiama 1:2 Atletico

0

Dawid z medalem, super :)

1

Trzeba liczyć że prevc się spali i Dawid będzie 3

1

Fettner atak na podium

1

@Joe_Pesci od 1 lutego w dużych dyskontach nie obowiązuje już możliwość otwierania się z powodu posiadania punktu pocztowego bo tam by musiał głównie czerpać kasę z tytułu wysyłek paczek

0

@mekston i przecież Kubacki też blisko, do Stocha traci jakieś 3-4 pkt czyli jakieś maks 2 metry. A Dawid umie w ataki :D

2

Panie i Panowie Kamil na pudle po 1 serii, nadzieja urosła niesamowicie

1

Ryoyu klasa niesamowita, zobaczymy co sąsiad pokaże

1

@Joe_Pesci wracamy do otwartych małych sklepów osiedlowych i żabek :p

0

@Vebrol niech leci, na drugą serię może nie zdążyć wrócić :P

0

Kamil nieźle, Dawid i Stefan też dobrze się spisali, Pjoter lekko zawiódł

0

@MESSIah16 szkoda go, miał papiery na wielkie osiągnięcia. Finał US open z federerem w 2009 fantastyczny.

0

@mekston Stoch słabiutko, jak któryś z Polaków będzie w dziesiątce to uznam to za dobry wynik

1

@ranger3120 gdzie będzie jakaś transmisja ?

0

@Momals11 wiatr to pewnie przez cały rok nas będzie męczył, jednak zima mało że sieje wielkie szkody to jeszcze powoduje dużo większe zimno.. wczoraj w moich rejonach do późnych godzin wieczornych nie wiało a w nocy myślałem że mi okna do domu wpadną tak huczało

0

@GeneralXavi 0 dawek, covid raz potwierdzony raz myślę że też przechodziłem ale nie mam potwierdzenia testem
Za 1 razem brak smaku i węchu plus lekkie standardowe przeziębienie
Za 2 razem przez 1 dzień gorączka na poziomie 39,5-40, kolejne dwa dni już dużo mniejszą temperatura więc praktycznie jak zwykła grypa
Edit. W mojej rodzinie podobnie mam jak kopega @dasouzar11 z mamą i siostrą które rzadko kiedy chorowały na jakieś grypy. Zwłaszcza mama a po 2 szczepieniach bardzo często słyszę od nich ze to kaszel, to z nosa leci cały czas. Nie osądzam skuteczności czegokolwiek. Po prostu trochę to dziwne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?