budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comfortable_ ja dzisiaj przełączyłem na TVP i wiem ze to był ostatni raz
nie mam nic do Lewandowskiego bo jest bardzo dobrym zawodnikiem i mu życzę jak najlepiej jako rodak, ale to co się tu odpierdziela podczas meczu to uszy więdną
0
warto zobaczyć jak Messi wczoraj nie wykorzystał rzutu karnego
chyba odwrotnie, jak wykorzystują karne w jakiś odmienny sposób to warto zobaczyć..
0
włączyłem na sekunde bayern na Tvp1 i tekst szpaka w 27 minucie - sporo jeszcze bo to ponad 70 minut meczu przed nami :D
on juz wie ze sedzia doliczy z 8 :P
0
hahaha co sie tam dzieje
0
ciekawi mnie średnia ilość minut doliczana w meczach Atletico
tam chyba co mecz jest z 6 dodawane
1
@Adi123456789 szczerze jak oglądam ten mecz to sie zastanawiam nad jakims live zakladem za 200 na x2
0
generalnie od kilku minut oglądam Atletico i tak mi się wydaje że Levante ich ciśnie
0
gwałt przed 22 na polsat sport premium 2
0
@MarcelNJ11 viaplay.pl i maja aplikacje na telefeony/telewizory
0
dobra postawione na Real, City i United czyli generalnie będą 3 remisy :D
1
@MarcelNJ11 niestety tylko Viaplay
0
@lucas/catalan ładnie sie prezentuje, topka z wygladu podobnie jak Aston Martin
0
@tomek8756 chyba z Rayo na camp nou, daty nie znam. Coś tak mi świta
0
Luuk jest najlepszy
1
Pique ty durny idioto po co to.
0
@XXYYZ generalnie paradoksalnie to tylko 1 pkt ucieka na tą chwilę do majstra :D tylko że z taką grą ciężko być optymistą w walce o top4..a gdzie tu dalej
1
@AmigoBlancos teraz w czwartek chyba o 18;45
0
Ale malinovsky zasadził brameczke Szczęsnemu
0
Spalony de jonga
1
Aube za ferrana i Dembele za busiego, Gaviego i fdj wycofać o pozycję niżej i jechać z koksem
0
Adama jest kozakiem. Troche to wyglądało jakby przeskoczył jakiegoś typa przed polem karnym
0
Tego się można było spodziewać, kopanina, szarpana gra. Te derby w 90 % tak wyglądają
3
Tego brakowało. Szybkich mocnych otwarć w meczach
1
@Asdzkm7777 3 Namysłowa albo 2 pilsnery
0
@Toretto u mnie canal +4k wygląda tragicznie, obraz dużo ciemniejszy niż na zwykłym
A w eleven sports 4k obraz jest dużo lepszy niż w zwykłym Elevenie. Nie czaje tego
1
@Janiama obstawiam 1:3
0
Skład do przewidzenia, liczę na Aube w drugiej połowie
1
W końcu Legia wraca do optymalnej formy z jesieni :p
0
@Colon mało że czwartek to będzie trzeba wykupić następna telewizję żeby sobie mecz obejrzeć..duzo hajsu miesięcznie idzie na tv a i tak nie można mieć wszystkiego i jeszcze każą 34 zł dopłacać ;p
1
@KochamInieste duisburg z niemieckiej ligi