2

@Comfortable_ ja dzisiaj przełączyłem na TVP i wiem ze to był ostatni raz
nie mam nic do Lewandowskiego bo jest bardzo dobrym zawodnikiem i mu życzę jak najlepiej jako rodak, ale to co się tu odpierdziela podczas meczu to uszy więdną

0

warto zobaczyć jak Messi wczoraj nie wykorzystał rzutu karnego
chyba odwrotnie, jak wykorzystują karne w jakiś odmienny sposób to warto zobaczyć..

0

włączyłem na sekunde bayern na Tvp1 i tekst szpaka w 27 minucie - sporo jeszcze bo to ponad 70 minut meczu przed nami :D
on juz wie ze sedzia doliczy z 8 :P

0

hahaha co sie tam dzieje

0

ciekawi mnie średnia ilość minut doliczana w meczach Atletico
tam chyba co mecz jest z 6 dodawane

1

@Adi123456789 szczerze jak oglądam ten mecz to sie zastanawiam nad jakims live zakladem za 200 na x2

0

generalnie od kilku minut oglądam Atletico i tak mi się wydaje że Levante ich ciśnie

0

gwałt przed 22 na polsat sport premium 2

0

@MarcelNJ11 viaplay.pl i maja aplikacje na telefeony/telewizory

0

dobra postawione na Real, City i United czyli generalnie będą 3 remisy :D

1

@MarcelNJ11 niestety tylko Viaplay

0

@lucas/catalan ładnie sie prezentuje, topka z wygladu podobnie jak Aston Martin

0

@tomek8756 chyba z Rayo na camp nou, daty nie znam. Coś tak mi świta

0

Luuk jest najlepszy

1

Pique ty durny idioto po co to.

0

@XXYYZ generalnie paradoksalnie to tylko 1 pkt ucieka na tą chwilę do majstra :D tylko że z taką grą ciężko być optymistą w walce o top4..a gdzie tu dalej

1

@AmigoBlancos teraz w czwartek chyba o 18;45

0

Ale malinovsky zasadził brameczke Szczęsnemu

0

Spalony de jonga

1

Aube za ferrana i Dembele za busiego, Gaviego i fdj wycofać o pozycję niżej i jechać z koksem

0

Adama jest kozakiem. Troche to wyglądało jakby przeskoczył jakiegoś typa przed polem karnym

0

Tego się można było spodziewać, kopanina, szarpana gra. Te derby w 90 % tak wyglądają

3

Tego brakowało. Szybkich mocnych otwarć w meczach

1

@Asdzkm7777 3 Namysłowa albo 2 pilsnery

0

@Toretto u mnie canal +4k wygląda tragicznie, obraz dużo ciemniejszy niż na zwykłym
A w eleven sports 4k obraz jest dużo lepszy niż w zwykłym Elevenie. Nie czaje tego

1

@Janiama obstawiam 1:3

0

Skład do przewidzenia, liczę na Aube w drugiej połowie

1

W końcu Legia wraca do optymalnej formy z jesieni :p

0

@Colon mało że czwartek to będzie trzeba wykupić następna telewizję żeby sobie mecz obejrzeć..duzo hajsu miesięcznie idzie na tv a i tak nie można mieć wszystkiego i jeszcze każą 34 zł dopłacać ;p

1

@KochamInieste duisburg z niemieckiej ligi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?