1

@DLFCB hahaha i to sie nazywa samozaoranie

1

@Kinginiesta no dobra u nas jest około 60% o ile sie nie myle, to na przykladzie danii czy holandii gdzie zdecydowanie wiecej jest zaszczepionych i mieli czy maja caly czas jakies dziwne lockdowny, powiedz mi, jestes tak naiwny ze wierzysz w to iz przy 99% wyszczepienia cos sie zmieni ?

7

@Pasiak od poczatku to mowili SZCZEPMY SIE - to jest ostatnia prosta powrotu do normalnosci i co z tymi slowami ?

1

@10SzymonBarca10 niech dają więcej hajsu patolom żeby siedzieli w domu i walili w kanał nie musząc iść do pracy, do tego więcej covidow i nauki zdalnej oraz ograniczania spotkań z rówieśnikami

0

@wawrzyn1 właśnie sam chce wrzucić laptopa w leasing bo potrzebuje jak najwiecej kosztow w tym roku :D

1

@FC1899Barca faktem jest że najwieksze znaczenie ma organizm chorego

0

poszukuje laptopa - zastosowanie:
- codzienny użytek domowy
- sporadycznie rozgrywka w jakiegoś fm 22

wpadło mi na allegro coś takiego, ktoś mi podpowie czy sie opłaca bo mnie się wydaje że cena jest atrakcyjna
https://allegro.pl/oferta/lenovo-ip-gaming-3-6x4-2ghz-8gb-512ssd-rtx3050-11595169061?fromVariant=11595270518

1

@Krystian1588 na szczęście w większości sklepów nie ma problemu łączenia form płatności czyli gotówka +karta :)

1

@PizzerMan Bo jest superpuchar Hiszpanii i przy okazji wstępne rundy pucharu króla

0

Kevin daje nadzieję na kolejny milowy krok w stronę tytułu dla City

0

@bartekvisca 300 zł około to regularne zakupy w sobotę + teraz jakieś obiady pieczywo w tygodniu dojdzie jakieś 100-150 zł. Więc tak myślę że z żoną też około 2000 miesięcznie wydajemy. Jarocin

2

@Lola120 normalnie idę się pobawić popić ale już z "większym umiarem"

1

@Xavyol Z jakimiś leszczami typu dynamo czy Barcelona to nawet ishak by postrzelał :D

1

Ale nudny mecz city-chelsea. Męczą bułę na maksa

0

@Encore ale czemu o 1:30 :( trzeba wyłączyć powiadomienia o wyniku i nagrać

0

@Comfortable_ pisałem o tym przed chwilą, tragedia ani jednej udanej akcji do przodu. Wiem że młody..ale kurna chociaż coś spróbować zdziałać

3

Ja rozumiem że abde jest młody ale jego wejście spowodowało ogólnie osłabienie. Bardziej potrzebny od niego byłby teraz Luuk de Jong.. Depay zresztą to samo jest cienki jak sik pająka. A w polu karnym przy 3 bramce to real La zabawa

0

Fati godnie zastępuje Luuka

1

Alves łatwo ale kogo pilnował araujo ?

0

@Encore w koncu bo ostatnio kiepsko mu szło, Pierwsza połowa bardzo dobra oby druga jeszcze lepsza

0

Militao strzelił gola Lukiem :D

3

Busi sprokurował gola, ale najbardziej martwi to ze z przodu totalnie 0 zagrożenia ze strony Barcelony a real już kilka groźnych akcji przeprowadził

0

@Donio powiedz to PiSiorom to powiedzą że po aktualnych wydarzeniach u nas nie ma dobrych księgowych :D

4

@jeyx77x w tej kwestii absolutnie ma rację

6

@Sau_Ron Mysle że jednak nieobecność Mbappe w składzie PSG jest dużo bardziej zauważalna od braku KDB w składzie City.

0

@Kamiloza91 minimalne zwycięstwo białych: takie 2:1 albo 3:2

2

@Wyjadaczmasla i długo długo nic się nie zmieni

1

@barcelonaLM już jutro na pasku TVP: podatki tuskowe odbierają emeryturę wielu Polakom.

0

@Tomo_95 weź slepy typie zobacz kto sprokurował ten strzał a później coś pisz

5

Ter stegen.. po prostu brak mi słów na to co ten typ odwala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?