budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@barcafan9512 pic na wodę, trzeba spowodować zamieszanie żeby ludzie nie gadali o podwyżkach prądu i gazu. Tzw zasłona dymna
6
Ostatnio myślałem że Legia dostała zadyszki wygrywając z Zagłębiem ale widzę że szybko wracają na właściwe tory
1
Tottenham marnuje sytuacje które w sumie trzeba się postarać zmarnować
5
@kamilo0066 od poczatku mowie ze nawet przy 100% wyszczepieniu nic sie nie zmieni dopoki wszyscy kręcą na tym niebotyczne pieniądze
2
@DaPidejpi faktycznie może coś w tym jest, ale to jest 1 sezon kiedy oglądam więcej spotkań niz tylko klasyki typu milan-inter czy tam np juventus-atalanta
wiec sie wypowiadam tylko na temat obecnego sezonu, baa patrzac na ta "ogórkowa" Ligue 1 zdaje sie ze wcale nie jest duzo gorsza od obecnej laligi
7
poziom spotkań serie A w tym sezonie bije lalige na łeb na szyje
kolejne rewelacyjne spotkanie: Fiorentina - Sassuolo
1
@doc z tym że Adeyemi chyba powiedział jasno, że w tej chwili wybiera Dortmund
7
ter stegen jest kretynem niesłychanym
1
a jednak sie udalo ale jeszcze nadzieja w Matsie
2
@PatrychoO w tej chwili - nie
typowy średniak bijący się o środek tabeli
0
szybko poszło póki co to mój wynik się sprawdza w typowaniu u Janiamy :D
to jest dramat, mit o fatalnym Koemanie może szybko minąć i jego gadki o słabych piłkarza niestety ale ma jakąś część prawdy
0
Frenkie jest tak dramatyczny ze brakuje przymiotników aby to opisać
5
Gavi ? absolutne odkrycie sezonu
0
Jutgla okrzykniety nowym Suarezem za 3..2..1... :D
0
@Ronmes jaki tytuł ?
0
@BulaKG no to chyba czas na to
@ranger3120 narcos obejrzany 2 razy :P
0
Breaking Bad obejrzane, serial jednak bardzo dobry lecz końcówka trochę słabsza i przewidywalna. to co la rambla poleci następnego do obejrzenia ? moze byc klimat Breaking Bad albo Stranger Things
4
@Janiama kijowy mecz na koniec roku i 2:2
1
@aldewir chyba nie, nie sprawdzałem tego
0
@PIWOSZ89 kamilos ? czy jakos tak
0
@Gaucho podajesz nr katy i automatycznie odnawia sie subskrypcja dopoki nie zrezygnujesz
3
czyli tak.. w październiku dostałem podwyzke gazu o 85% po czym te rzadzace sukinsyny podwyzsza jeszcze o ponad 50 % po nowym roku. to sie kur.. nie da
no i zeby nie bylo tak zle to jeszcze prad jakies pewnie 20%
elegancko pozstaje wybór: broń palna, sznur albo kraje skandynawskie..
0
@Ghotti to się chyba nazywa "inflacja", ale spokojnie przecież "mamy dobry rząd, wybitnych fachowców.."
0
@Encore nie tyle powiesili co zrobili z pupy jesień średniowiecza jak kibole Legii piłkarzom, dopiero ta czerwona papa by ku kolorów nabrała :D
0
@Colon piekny model, ja musze wymienic powoli mojego starego, poczciwego Wilsona, ale to na sezon wiosenny :P
0
@Arczinho7 to byłby mecz stulecia z uwagi na to, że w jednym meczu nie może być dwoch przegranych :D
0
realowi sie przyfarciło, chelsea była blisko
0
@FC1899Barca Leicester tez bym nie wykluczał
0
no to elgancko Barcelona - napoli
1
@masq zabieg - pijawki