4

@barcafan9512 pic na wodę, trzeba spowodować zamieszanie żeby ludzie nie gadali o podwyżkach prądu i gazu. Tzw zasłona dymna

6

Ostatnio myślałem że Legia dostała zadyszki wygrywając z Zagłębiem ale widzę że szybko wracają na właściwe tory

1

Tottenham marnuje sytuacje które w sumie trzeba się postarać zmarnować

5

@kamilo0066 od poczatku mowie ze nawet przy 100% wyszczepieniu nic sie nie zmieni dopoki wszyscy kręcą na tym niebotyczne pieniądze

2

@DaPidejpi faktycznie może coś w tym jest, ale to jest 1 sezon kiedy oglądam więcej spotkań niz tylko klasyki typu milan-inter czy tam np juventus-atalanta
wiec sie wypowiadam tylko na temat obecnego sezonu, baa patrzac na ta "ogórkowa" Ligue 1 zdaje sie ze wcale nie jest duzo gorsza od obecnej laligi

7

poziom spotkań serie A w tym sezonie bije lalige na łeb na szyje
kolejne rewelacyjne spotkanie: Fiorentina - Sassuolo

1

@doc z tym że Adeyemi chyba powiedział jasno, że w tej chwili wybiera Dortmund

7

ter stegen jest kretynem niesłychanym

1

a jednak sie udalo ale jeszcze nadzieja w Matsie

2

@PatrychoO w tej chwili - nie
typowy średniak bijący się o środek tabeli

0

szybko poszło póki co to mój wynik się sprawdza w typowaniu u Janiamy :D
to jest dramat, mit o fatalnym Koemanie może szybko minąć i jego gadki o słabych piłkarza niestety ale ma jakąś część prawdy

0

Frenkie jest tak dramatyczny ze brakuje przymiotników aby to opisać

5

Gavi ? absolutne odkrycie sezonu

0

Jutgla okrzykniety nowym Suarezem za 3..2..1... :D

0

@Ronmes jaki tytuł ?

0

@BulaKG no to chyba czas na to
@ranger3120 narcos obejrzany 2 razy :P

0

Breaking Bad obejrzane, serial jednak bardzo dobry lecz końcówka trochę słabsza i przewidywalna. to co la rambla poleci następnego do obejrzenia ? moze byc klimat Breaking Bad albo Stranger Things

4

@Janiama kijowy mecz na koniec roku i 2:2

1

@aldewir chyba nie, nie sprawdzałem tego

0

@PIWOSZ89 kamilos ? czy jakos tak

0

@Gaucho podajesz nr katy i automatycznie odnawia sie subskrypcja dopoki nie zrezygnujesz

3

czyli tak.. w październiku dostałem podwyzke gazu o 85% po czym te rzadzace sukinsyny podwyzsza jeszcze o ponad 50 % po nowym roku. to sie kur.. nie da
no i zeby nie bylo tak zle to jeszcze prad jakies pewnie 20%
elegancko pozstaje wybór: broń palna, sznur albo kraje skandynawskie..

0

@Ghotti to się chyba nazywa "inflacja", ale spokojnie przecież "mamy dobry rząd, wybitnych fachowców.."

0

@Encore nie tyle powiesili co zrobili z pupy jesień średniowiecza jak kibole Legii piłkarzom, dopiero ta czerwona papa by ku kolorów nabrała :D

0

@Colon piekny model, ja musze wymienic powoli mojego starego, poczciwego Wilsona, ale to na sezon wiosenny :P

0

@Arczinho7 to byłby mecz stulecia z uwagi na to, że w jednym meczu nie może być dwoch przegranych :D

0

realowi sie przyfarciło, chelsea była blisko

0

@FC1899Barca Leicester tez bym nie wykluczał

0

no to elgancko Barcelona - napoli

1

@masq zabieg - pijawki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?