budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jesli wierzyc q1 to jest przepasc, 0,5 sekundy to jest strasznie duża strata
1
nadchodzi czas na ostatnia sesje kwalifikacji F1, jakie wasze typy ?
ja stawiam duet Mercedesa na czele i za nimi Verstappen
@Encore @mekston @Chaoss @MesQueUnClub96 i inni zainteresowani
1
@Joe_Pesci wg statystyków zajmujących się obliczeniami promocji na "polski black friday" cena w 4 potentatach elektroniki czyli Rtv, Neonet, Media Markt i Media Expert średnia obniżka przecen osiągnęła niebotyczny poziom 3,7 % :D
ponoć badania przeprowadzali na 125 szt produktow z kazdego sklepu
taki gdzies trafilem artykuł
co nie oznacza że np nie mozna bylo trafic fajnej okazji - np szwagier kupil przed tygodniem "black" Tv marki tcl za 2299 i po kilku dniach ten sam identyczny model na black friday przecenili na 1299, było to w media expert
5
@Lola120 ale matka kocha wszystkie dzieci
1
Złoto na dzisiaj
0
@VeB 1899 podobno wyjscie z grupy LM - 20 mln euro
wygranie LE - 19 mln euro
0
stosunek bramek 2:9
mniej lub tyle samo goli strzelonych co Barcelona w LM ma: Szachtar, Malmo i Dynamo Kijów :D
1
powiem tak: predzej Barcelona zajmie miejsce w top4 niz wygra Lige Europy
tam graja teoretycznie słabsze druzyny ale i tak kilka znajdzie sie lepszych niz obecna Blaugrana..
1
kurw* ale ten Ter stegen jest tak słaby i rzadki ze to sie nie opisac, jakie on ma zamiar strzały bronic skoro strzal z 25 metrow lecacy 0,5 metra obok niego nie potrafi obronic probujac zrobic jakas pseudo-parade ktora wola o pomste do nieba
przeciez to wystarczylo wybic jak bal sie lapac
0
niestety Barcelona jest zespołem o co najmniej 2 klasy słabszym, a Bayern nie gra w najlepszym składzie i chyba na pełnych obrotach
0
@tristan87 chyba 30 zł albo 40
0
no to witaj ligo europy
1
@Cyzix śniezyca
3
benfica juz prowadzi, tam ciezko sie spodziewac niespodzianki
edit. juz 2:0..
1
mecz Atalanta - Villareal przełożony
0
15 minuta a tu juz 2 kartki szybko sie chlopaki stopują
2
@AmigoBlancos drobna poprawka: wygrali dwoma :p
0
Patrząc na dzień dzisiejszy i obecne sytuację w tabelach to jedyna grupa z której barca mogłaby wylosować rywala to grupa G z Lille na czele. No kuźwa nie umiem sobie wyobrazić rywalizacji z City, Liverpoolem, Chelsea czy nawet tym teoretycznie słabym United.. oczywiście na dzień dzisiejszy przy założeniu że jakimś cudem awansują. Teoretycznie na wiosnę te drużyny miały ga być słabe jak barszcz. Ale to chyba pobożne życzenia
0
Griezzmann średni mecz ale liczby dzisiaj ma, brameczka i asysta jest. Jak na defensywnego napadziora to nie jest najgorzej
1
@Cvzx chyba nie ma legendarnego DNA Barcy, w porównaniu do np takiego Luuka de jonga
0
Asensio golazo ładne
0
@lampa16 Pojedynek
1
@Janiama nie zostaje nic innego jak życzyć zdrowia, wywiad mocny i przede wszystkim bije z niego szczerość
0
@mekston Toto już robi przelew na dyskwalifikację
0
@Sergio_Devils czyli jest szansa że cała Polska będzie się śmiać z kolejnego wpierdzielu i ten komentarz za Bayernem, coś pieknego
0
@Tomo1989 skoro się jedzie ile fabryka dała to jakim prawem Lewis nie zaczął wyprzedzać skoro nie miał informacji o żadnych żółtych flagach ?
0
@Pavlogoalkeepe śmieszne ale to trochę tak wygląda
0
@Worny Bahrajn, Singapur
0
Nie ma się co oszukiwać. W Abu dhabi jest 75;25 dla mercedesa. Chyba jedynie cud albo awaria mercedesa może dać wygraną Maxowi. Tego Mercedesowi nie życzę, niech ten tytuł wygra lepszy na torze
1
Bottas co zrobił na końcu. Haha co to był za wyścig