budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cadafaz oczywiscie, to że jest wielka osobowoscie nie tylko w swiecie sportu to wiadomo od dawna, jak dla mnie to szacun ze nie dał sie "przymusic" do szczepienia kosztem nawet AO, gdzie przy kazdym wystepie jest najwiekszym faworytem do zwyciestwa
1
@patrykzmc2000 trzeba czekac na info od "otoczenia piłkarza" :D
1
@clyde dzem, happysad, hey/lady pank
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore niestety ale są równi i równiejsi
0
Wright ma ale passę, jakby był w transie
0
@Emhyr może doszli do wniosku że Liga konferencji jest za mocna na drużyny z PL. W sumie jak tak patrzę na United to może jest w tym źdźbło prawdy :p
1
@Kgorecki2500 sprawdzałem wychodzi mi średnio około -430 zł/miesiąc, gdzie zgłaszać zażalenia ? :d
1
@Przemek2323 to jak chcesz sobie bardziej osłodzić wieczór to polecam posłuchać pierd*****a Niedzielskiego u Mazurka dzisiaj rano. To jest coś pięknego, tam się nic kupy nie trzyma. Nie potrafi odpowiedzieć totalnie na nic
0
@SkyWalkerr w tygodniu po 6, w weekend około 7-8
1
@Comfortable_ nie chce się nad nim pastwić więc ujmę to krótko - nieprzekonujący
1
@DaPidejpi nowy rok - stara La rambla :D
0
@masq Klementyna
2
@Kwiatek67 nie, modę na sukces
12
Puig jest dramatyczny, wsadza co chwilę kolegów na tzw konia
1
@Janiama nudne 1:1
0
piekny mecz, mam nadzieje ze poziom nie spadnie w 2 połowie jak to przeważnie ma miejsce
0
ale Kovaciciovi siadło olala
2
Liverpool łatwiutko
2
@MesQueUnClub96 pewnie Max
3
piekny pojedynek Wright-Rydz, zabawa na przewagi to idealne zwieńczenie tego meczu
1
@Rust_Cohle nawet za bardzo nie wiem gdzie jest domyslnie ustawiona zmina kamery na konsoli
ale w opcjach gdzie masz przypisane przyciski do danych akcji musisz znalezc pozycje bodajże "nastepna kamera" albo cos takiego i gdzies sobie na padzie ustawic
0
@Rust_Cohle oczywiscie, jest chyba 5 różnych kamer
4
@gumaz nieprawdopodobna kobieta, otwarta, szczera, historia jej życia to jest coś nadzwyczajnego
6
kurde, i znowu pobiegł na lotnisku w lewo.. ciekawe czy kiedyś pobiegnie za swoją rodziną w prawo..
0
@Medium trylogia Lotr albo Harry Potter :D
1
@kaamil1910 pewnie kolo 50 baniek
2
@tbas gówno prawda jeśli myślisz że ryczałt się opłaca albo pomoże coś w związku z kosztami utrzymania działalności
i tak my (prywaciarze) jesteśmy w czarnej dupie i tak, dla kaczora i jego watahy pochrzanionych podwładnych jesteśmy zwykłymi cwaniakami którzy powinni pracować za 3000tys brutto, tylko ten skurwie* nie ma bladego pojęcia ile człowiek potrzebuje czasu na załatwianie roboty, księgowości i wszystkiego co jest z praca związane, prowadząc swoją działalność jesteś w pracy 24h na dobę
ja mam tylko nadzieje ze Bóg istnieje i odpłaci tym skurwielo* tak jak na to zasługują
2
@Pawlak1992 kurde ciezkie pytanie, ale po osiagnieciach klubu to stawiałbym na Papszuna
1
polecam sobie posłuchać
nie namawiam tutaj nikogo do tego zeby sie szczepic czy nie, tj kazdego indywidualna decyzja
ale ja od kilku tygodni szukam legendarnych juz reklam - OSTATNI PROSTA-SZCZEPMY SIE