0

@domin1515 czyli chcesz szybkiego wpierdzielu i skupieniu się na La Liga :D

0

@kiper09 skurczysyn, ja bym takiego przywiązał nago do drzewa w lesie na dodatek zimą i niech się cham męczy. Przecież to się nie dzieje i teraz taki gnój będzie miał eleganckie życie w pierdlu o ile w ogóle tam trafi. Jak trafi to się już niczym nie musi przejmować, żadna inflacja, rosnące stopy procentowe czy ceny paliw i żywności go nie interesuja bo my podatnicy na wolności za to zapłacimy.. państwo niesamowitych absurdów..

1

@Krystian_mix kilka postów wyżej jest w większej ilości języków w tym masz na Polsacie i Elevenie. Różnica emocji kolosalna

3

@Verema różnica emocji między Eleven a Polsatem jest ogromna

2

@taris co do faworyzowania to jednak trzeba brać pod uwagę wagę tego okrążenia i emocje. Wielu ludzi w domach oglądało ostatnie kółko na stojąco (tak jak np ja - mnie nawet żona powiedziała że dawno z takimi emocjami meczu Barcy nie oglądałem i pewnie ma rację bo ostatni o takich emocjach to może był ten z Liverpoolem na camp nou), uważam że gdyby sytuacja była odwrotna i to Lewis atakował Maxa to poziom emocji byłby bardzo zbliżony.

0

@Encore Lewis jest wielki i to nie ulega wątpliwości kto twierdzi inaczej to się delikatnie rozmija z prawdą, ja śmiem twierdzić że jego osiągnięć nie przebije nikt a myślę że on nie spocznie dopóki nie wywalczy jeszcze co najmniej jednego tytułu

5

@barcelonaLM jedno z lepszych okrążeń w historii F1, przynajmniej jeśli chodzi o dramaturgię. A już na pewno w historii mojego oglądania, a trwa to już z 15 lat

0

@Colon Fajne zachowanie, ogólnie fantastyczny mecz Brecela.

2

@WisniaKala przy składaniu oferty za danego piłkarza szukasz opcji " wymiana piłkarza" w dodatkowych klauzulach

1

@BorzyKrzys Niech zrobią 4 sezon drive to survival o tym sezonie bo materiały są kozackie

1

@Encore dobrze że Latifi a nie jakis Gasly albo Tsunoda bo to dopiero byłaby gówno burza :D

0

@mekston no właśnie, dlatego naprawdę ciężko wybrać jednego z pośród nich. Norris był fantastyczny na początku. W sumie do monzy mclaren był dobry, po monzy trochę zjazd albo pech. Alonso też np nieźle w Węgrzech czy katarze.

1

@taris Max Lewis i nie wiem bo kilku miało dobry sezon m.in sainz, Norris czy gasly jeździli bardzo fajne wyścigi.

0

@Homeopata8989 szkoda, ponoć grudzień to jakiś czarny miesiąc dla Napoli.

2

@LucaMancini a dla odmiany Warka Strong i Żywiec biały :) przerwa od Namysłowa chociaż na jeden dzień

2

@LucaMancini piwko na spokojnie i ogladam mecz NBA new york - Milwaukee

1

@mekston najbardziej dla mnie chore jest zmiana ekipy sędziów co wyścig. Tam tylko mazi zostaje a reszta gałganow jest inna. Potem się dziwić że każdy osioł na swój sposób analizuje znaczenie słowa poszczególnych przepisów a mazi się gubi.

1

Szkoda tylko jednej drobnej szczególnie istotnej sprawy w piłce. Jest nowy kolejny trener i cały czas nie widać woli walki. Ataki prowadzone są na stojąco. Efekt jakiejs taktyki powinien być widoczny później ale takie podstawy jak wola walki i wybieganie na pozycję nie zmienia się od lat i nie ważne kto jest trenerem. Cały czas jest stojanov na całego.

3

Hahahaha Luuk przewrotka de Jong :D

0

To było oczywiste

0

Dembele kontuzja ? Przecież już miesiąc wytrzymał bez :D

1

Co za odegranie de jonga. Zaskoczył wszystkich

1

Każda interwencja ter stegena to podwyższone ciśnienie

0

@domin1515 "nalej sobie mleczka i włącz świnkę Pepe, nikt Cię nie zmusza żebyś to oglądał" cytuje komentarz który niedawno dostałem po podobnym wpisie :D

0

Najbardziej martwi mnie to że po kolejnej zmianie trenera ta drużyna gra bez ambicji. Nawet jak nie idzie gra to powinni zapindalac ile można, a tu po prostu siesta cały mecz. Niech sobie wezmą słowa Mullera do serca bo inaczej o LM to mogę sobie pomarzyć. Zwycięstwo w lidze europy też będzie cudem biorąc pod uwagę że mogą sobie trafić na np Napoli na o czyli fazy pucharowej. Tak jak komentatorzy powiedzieli: Barca to teraz średniak europejski z gigantycznymi kontraktami piłkarzy

0

@Kwiatek67 Diego Simeone

4

Podanie Gaviego - Top

0

@Mroziu dzięki za podsunięcie pomysłu, jeszcze jakbyś podpowiedział na jakim kanale leci ta świnka to będzie mi łatwiej znaleźć

0

@Gaucho akurat lenglet nie wyglądał ostatnio źle, jedzie na opinii ze słabszych meczy ale np z Bayernem mimo 0:3 jeśli miałbym kogoś z obrony wyróżnić to chyba jedynie lengleta

1

@Mario96w zapewne 2 albo 3 weekend marca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?