0

Hahahaha verstappen to jest luj niesamowity

1

No właśnie, max miał oddać pozycję i teoretycznie to zrobił ale jednak nie do końca. I teraz o co tutaj chodzi ?

0

Hahahaha co tu się dzieje

0

Oni są niemożliwi

0

Aż się nie chce wierzyć jaka jest różnica na prostych między redbullem i mercedesem. Całe okrążenie Max odjeżdża a Lewis na jednej prostej wszystko odrabia

0

@Kwiatek67 pewnie, może niech go na Coutinho wymienią. Już widzę jak salah chciałby przyjść do ekipy która w tej chwili nie gwarantuje gry w lidze mistrzów na przyszły sezon.

1

Ten wyścig przejdzie chyba do historii. Przecież to jedna wielka gemela, nie zrozumiałe decyzję. Kicha straszna

0

Czyżby 3 czerwona flaga ?

0

Hamilton faworytem, ta twarda mieszanka kapitalnie pracuje w jego aucie

1

Max jest hardcorem

0

@KapiFCB zanim się wyścig skończy to już będą w Abu dhabi na treningach czy gdzie tam jadą ostatni wyścig :p

0

@Bykunn po części masz rację, ale gdyby tak doliczyli maxowi np 30 sekund do końcowego rezultatu to mogłoby mieć kolosalne znaczenie. A tak mają P3 i sprawa zamknieta

1

@GeraltzKatalonii i może to był pierwotny plan mercedesa :d

0

P1 Ocon p2 Lewis P3 Max tak to chyba będzie wyglądać

2

Kurła trzeba skoczyc po tego Pereza bo nikt go podrzucic nie chce

0

@Tomason limitu czerwonych flag nie ma, ale chyba jest określony czas trwania wyścigu który się liczy od pierwszego startu. Chyba jakoś tak było kiedys

5

Verstappen przesadził musi otrzymać kare

0

Będzie czerwona flaga

0

@Worny Phoenix suns i Boooker

0

@Chaoss niby czemu ? W tej chwili Mercedes prowadzi o kilka punktów. I tak wątpię by Perez 2 miejsce utrzymał ale gdyby był w 4 to ta walka w ostatnim wyścigu byłaby podwójnie atrakcyjna

4

Ale szkoda że z Sergio Perezem nie zaryzykowali. Byłyby 2 Red bulle na czele i jeszcze doszłaby niesamowita walka o tytuł dla konstruktorów

1

Hahaha ale jazda redbull wygrał los na loterii

0

Red Bull ryzykuje niesamowicie ciekawe jak to im się opłaci, czy w ogóle się opłaci

0

@Mixtape tak też wyczytałem w internecie ale jeszcze wolę się podpytać bo może mają nieaktualne dane :p

0

Czy ktoś ma wiedzę na temat sklepu IKEA czy jest on w niedzielę otwarty czy zamknięty ? I w sumie o Leroy Merlin też chciałbym się dowiedzieć. Wiem że są otwarte Castoramy.. a o tamtych sklepach za bardzo nie mam informacji

1

@Pewex mecz na szczycie serie a dużo ciekawszy, akcja za akcję i ciężko tu było wytypować zwyciezce, w meczu Realu to było do prostego przewidzenia

0

@jacob345 szansę zawsze są, ale nie uważam że mają duże. Raczej znikome, wątpię żeby Bayern odpuścił ten mecz, będą grali na Lewego żeby nastrzelał bramek ile się da

0

@agrad0 niestety ale wydaje mi się, że Barcelona już nie ma statusu Top klubów

0

Barcelona ma na tą chwile 16 pkt straty do Realu. Fakt, mecz zaległy z Sevilla, ale wątpię że po nadrobieniu tej zaległości ta strata się zmniejszy. Trzeba się modlić o top4 bo brak miejsca w LM to będzie gwóźdź do trumny i być może odejście najbardziej wartościowych graczy

4

Freuler na 3:2 dla Atalanty, piękny mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?