budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahahaha verstappen to jest luj niesamowity
1
No właśnie, max miał oddać pozycję i teoretycznie to zrobił ale jednak nie do końca. I teraz o co tutaj chodzi ?
0
Hahahaha co tu się dzieje
0
Oni są niemożliwi
0
Aż się nie chce wierzyć jaka jest różnica na prostych między redbullem i mercedesem. Całe okrążenie Max odjeżdża a Lewis na jednej prostej wszystko odrabia
0
@Kwiatek67 pewnie, może niech go na Coutinho wymienią. Już widzę jak salah chciałby przyjść do ekipy która w tej chwili nie gwarantuje gry w lidze mistrzów na przyszły sezon.
1
Ten wyścig przejdzie chyba do historii. Przecież to jedna wielka gemela, nie zrozumiałe decyzję. Kicha straszna
0
Czyżby 3 czerwona flaga ?
0
Hamilton faworytem, ta twarda mieszanka kapitalnie pracuje w jego aucie
1
Max jest hardcorem
0
@KapiFCB zanim się wyścig skończy to już będą w Abu dhabi na treningach czy gdzie tam jadą ostatni wyścig :p
0
@Bykunn po części masz rację, ale gdyby tak doliczyli maxowi np 30 sekund do końcowego rezultatu to mogłoby mieć kolosalne znaczenie. A tak mają P3 i sprawa zamknieta
1
@GeraltzKatalonii i może to był pierwotny plan mercedesa :d
0
P1 Ocon p2 Lewis P3 Max tak to chyba będzie wyglądać
2
Kurła trzeba skoczyc po tego Pereza bo nikt go podrzucic nie chce
0
@Tomason limitu czerwonych flag nie ma, ale chyba jest określony czas trwania wyścigu który się liczy od pierwszego startu. Chyba jakoś tak było kiedys
5
Verstappen przesadził musi otrzymać kare
0
Będzie czerwona flaga
0
@Worny Phoenix suns i Boooker
0
@Chaoss niby czemu ? W tej chwili Mercedes prowadzi o kilka punktów. I tak wątpię by Perez 2 miejsce utrzymał ale gdyby był w 4 to ta walka w ostatnim wyścigu byłaby podwójnie atrakcyjna
4
Ale szkoda że z Sergio Perezem nie zaryzykowali. Byłyby 2 Red bulle na czele i jeszcze doszłaby niesamowita walka o tytuł dla konstruktorów
1
Hahaha ale jazda redbull wygrał los na loterii
0
Red Bull ryzykuje niesamowicie ciekawe jak to im się opłaci, czy w ogóle się opłaci
0
@Mixtape tak też wyczytałem w internecie ale jeszcze wolę się podpytać bo może mają nieaktualne dane :p
0
Czy ktoś ma wiedzę na temat sklepu IKEA czy jest on w niedzielę otwarty czy zamknięty ? I w sumie o Leroy Merlin też chciałbym się dowiedzieć. Wiem że są otwarte Castoramy.. a o tamtych sklepach za bardzo nie mam informacji
1
@Pewex mecz na szczycie serie a dużo ciekawszy, akcja za akcję i ciężko tu było wytypować zwyciezce, w meczu Realu to było do prostego przewidzenia
0
@jacob345 szansę zawsze są, ale nie uważam że mają duże. Raczej znikome, wątpię żeby Bayern odpuścił ten mecz, będą grali na Lewego żeby nastrzelał bramek ile się da
0
@agrad0 niestety ale wydaje mi się, że Barcelona już nie ma statusu Top klubów
0
Barcelona ma na tą chwile 16 pkt straty do Realu. Fakt, mecz zaległy z Sevilla, ale wątpię że po nadrobieniu tej zaległości ta strata się zmniejszy. Trzeba się modlić o top4 bo brak miejsca w LM to będzie gwóźdź do trumny i być może odejście najbardziej wartościowych graczy
4
Freuler na 3:2 dla Atalanty, piękny mecz