1

Tielemans znowu ładna bramka zza pola karnego

2

@POLAK12345 od 12 w eleven a chyba od 14:30 w c+

1

@Janiama 2:3 Real

0

@Encore wypłaciłem, palpitacja serca jest mi niepotrzebna :p

1

Dylemat, Lille wygra z brestem ? Bo mam cashout i tak się zastanawiam co począć

0

@zmiter912576 PSG/United i Bayern

0

Rashford elegancko spartolił, ale coś MU ruszyło do przodu może coś wcisną

1

Ivan Rakitic ma obecnie więcej bramek w LM niż Barcelona. Fakt, nie opinia @VamosRakieta w formie :D

1

@dv7wisnia na tą chwilę nic nie zmieniła, fati jest tragiczny dzisiaj

0

Nie no przecież to jest niedoopisania co oni reprezentują na boisku. Przy 1:0 w meczu z dynamem Kijów grać na utrzymanie wyniku w meczu który trzeba wygrać to przecież woła o pomstę do nieba. Swoją postawą nie zasługują nawet na remis a trybuny na el clasico powinny być puste.

0

@Timishiru1337 ale nie jest holendrem

0

@dv7wisnia lenglet, kwestia czasu

0

Benfica - Bayern czy Man Utd - Atalanta, co tu wybrać ?

1

Nie ma bata, on na pustą dzisiaj nie trafi z metra. Nic mu się na łbie nie układa

0

@Ibarbo69 no to jeszcze puchar gampera i hattrick jak się patrzy

3

Te trybuny będą coraz bardziej puste z meczu na mecz, przecież ciekawsze mecze są w okręgówce polskiej bo tam jak się obieca kratę browarów po meczu to zapierniczają jak pszczółki

1

@lucca87 @maroon gdybym wiedział że się przewroce, to bym się położył

0

@Roobo tego karnego nie powinno być, powinna być bramka dla Romy

0

@Katalonbar lenglet, innej opcji nie ma chyba że umtiti ale to jednak wolę lengleta

1

@GirlfcbPL duża ilość piłkarzy na kadrze w ameryce

0

Ktoś ma linka do tej szopki w meczu Romy z juve ?
Edit. Właśnie pokazali na eleven. Trochę parodia. Sedzia powinien stracić uprawnienia. Toż to jawna kradzież

0

Depay niby gra strasznie ale w sumie brał udział w dwóch bramkach Barcelony. Także jeśli ma dawać takie konkrety to niech sie kopię po czole większość meczu :p

1

@PatrychoO Wlasnie jakoś kiczowato to wygląda i oglądam na zwykłym eleven

1

@Janiama 3:3 czuje po kościach

2

@barcelonaLM nie licz na to.nigdy tego nie pokażą

0

Ale ładnie wyciągnął karnego.

0

Czas na finał żużla, niech nasi wygraja
Ajajaj ale szkoda, upadek Janowskiego prawdopodobnie odebrał naszym złoto

6

Lech > Legia > Leicester > Man Utd
Ogólnie jakby odwrócić dziubki to byłoby 0 zdziwienia :D

1

Po nawet niezłym początku meczu Legii z Lechem grają teraz niezłą padaczkę. Co tu się dziwić że Sousa woli wysłać jakiegoś typa na obserwację niż samemu męczyć oczy na takim spotkaniu. A zresztą tu więcej zagranicznych piłkarzy pyka niż Polaków

0

@masq w takiej sytuacji najkorzystniej wychodzi chyba ekogroszek, z peletem to podobno nie wiadomo co będzie bo on nie jest jeszcze uregulowany przepisami odnośnie np kaloryczności

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?