budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tielemans znowu ładna bramka zza pola karnego
2
@POLAK12345 od 12 w eleven a chyba od 14:30 w c+
1
@Janiama 2:3 Real
0
@Encore wypłaciłem, palpitacja serca jest mi niepotrzebna :p
1
Dylemat, Lille wygra z brestem ? Bo mam cashout i tak się zastanawiam co począć
0
@zmiter912576 PSG/United i Bayern
0
Rashford elegancko spartolił, ale coś MU ruszyło do przodu może coś wcisną
1
Ivan Rakitic ma obecnie więcej bramek w LM niż Barcelona. Fakt, nie opinia @VamosRakieta w formie :D
1
@dv7wisnia na tą chwilę nic nie zmieniła, fati jest tragiczny dzisiaj
0
Nie no przecież to jest niedoopisania co oni reprezentują na boisku. Przy 1:0 w meczu z dynamem Kijów grać na utrzymanie wyniku w meczu który trzeba wygrać to przecież woła o pomstę do nieba. Swoją postawą nie zasługują nawet na remis a trybuny na el clasico powinny być puste.
0
@Timishiru1337 ale nie jest holendrem
0
@dv7wisnia lenglet, kwestia czasu
0
Benfica - Bayern czy Man Utd - Atalanta, co tu wybrać ?
1
Nie ma bata, on na pustą dzisiaj nie trafi z metra. Nic mu się na łbie nie układa
0
@Ibarbo69 no to jeszcze puchar gampera i hattrick jak się patrzy
3
Te trybuny będą coraz bardziej puste z meczu na mecz, przecież ciekawsze mecze są w okręgówce polskiej bo tam jak się obieca kratę browarów po meczu to zapierniczają jak pszczółki
1
@lucca87 @maroon gdybym wiedział że się przewroce, to bym się położył
0
@Roobo tego karnego nie powinno być, powinna być bramka dla Romy
0
@Katalonbar lenglet, innej opcji nie ma chyba że umtiti ale to jednak wolę lengleta
1
@GirlfcbPL duża ilość piłkarzy na kadrze w ameryce
0
Ktoś ma linka do tej szopki w meczu Romy z juve ?
Edit. Właśnie pokazali na eleven. Trochę parodia. Sedzia powinien stracić uprawnienia. Toż to jawna kradzież
0
Depay niby gra strasznie ale w sumie brał udział w dwóch bramkach Barcelony. Także jeśli ma dawać takie konkrety to niech sie kopię po czole większość meczu :p
1
@PatrychoO Wlasnie jakoś kiczowato to wygląda i oglądam na zwykłym eleven
1
@Janiama 3:3 czuje po kościach
2
@barcelonaLM nie licz na to.nigdy tego nie pokażą
0
Ale ładnie wyciągnął karnego.
0
Czas na finał żużla, niech nasi wygraja
Ajajaj ale szkoda, upadek Janowskiego prawdopodobnie odebrał naszym złoto
6
Lech > Legia > Leicester > Man Utd
Ogólnie jakby odwrócić dziubki to byłoby 0 zdziwienia :D
1
Po nawet niezłym początku meczu Legii z Lechem grają teraz niezłą padaczkę. Co tu się dziwić że Sousa woli wysłać jakiegoś typa na obserwację niż samemu męczyć oczy na takim spotkaniu. A zresztą tu więcej zagranicznych piłkarzy pyka niż Polaków
0
@masq w takiej sytuacji najkorzystniej wychodzi chyba ekogroszek, z peletem to podobno nie wiadomo co będzie bo on nie jest jeszcze uregulowany przepisami odnośnie np kaloryczności