1

@BombowiecKrawczyk Dzisiaj świetny mecz bo w repce z Francją grał po prostu jak sabotażysta :D

5

W United przydałoby się zmienić trenera. Z Ole za wiele nie osiągną a tracą czas bo paczkę mają niezłą i konkurencyjną na każdej pozycji

1

Ale salah jest w gazie

1

@cules100pro ja dałem na Lechię, raków, United i Liverpool edit i jeszcze Inter
5 zdarzeń

0

@Momals11 Juventus
Atletico
PSG
City
Bayern
Liverpool
Lech

0

@anxted ja nawet za 5,77 lałem dzisiaj 95
A za 5,82 diesel i to u Obajtka

1

@Sulimo prawdziwi gentelmeni nie piją do południa, po 12 już na lajcie także polecam pić ale z głową, pomału ale wciąż

0

@AFA90 spokojnie, dopiero w środę okaże się czy Barca ma szansę na wyjście z grupy, jeśli nie wygra z dynamem a jak tak to widzę to raczej nie ma szans na wyjście z grupy, nie ma się co czarować

2

@Przemek2323 najgorsze jest że te skurczysyny wygrają następne wybory bo idealnie trafiają do swojego elektoratu 70+ i patusow 500+ którzy nie pracują bo nie muszą przecież państwo daje, znam kilku takich dookoła siebie... Patologia i potem się dziwią że małe firmy ukrywają dochody jak tylko się da. Nie dam sobie odebrać żadnej złotówki, nie zapłacę skurczysynom ani złotówki w podatku dochodowym, będę tak wszystko wyliczal że urząd skarbowy nie zobaczy ode mnie ani grosza więcej po tym co ten pseudo przywódca wygaduje

3

@FCB_dimiC plan jest taki żebyś nie zakładał firmy i nie płacił 2,5 roku niższego zusu, masz iść na etat ma Cię pracodawca zatrudnić i masz pracować za jak najmniej a wtedy do panstwa idzie najwięcej -tak w skrócie

0

@bartas97 zamiast city dałem Lechię

1

@piterheh86 dzisiaj moja żona dostała płaszcz z Zalando przeceniony z 989 na 229 i ogólnie wydaje się być ok i w miarę konkretny, pierwszy raz coś tam kupowaliśmy więc sam jestem ciekaw i poluje tam na jakąś fajną kurtkę na zimę

1

@IronSanHybrid delikatną rysą na tych urządzeniach jest to że niektóre rzeczy niestety się kurczą. I to przeważnie te, które się najbardziej lubi mieć na sobie :p

1

@MesQueUnClub_87 tego się już nawet nie da komentować, byłem nie dawno w poradni ortopedycznej ze skierowaniem, babka w rejestracji powiedziała mi że na NFZ termin lipiec 2022 ale jakby co prywatnie ten sam lekarz przyjmie mnie po niedzieli w tym samym gabinecie.. szkoda gadać

Teraz na serio ten żart z zapisywaniem pacjentów przez lekarzy ołówkiem bo możesz nie dożyć wizyty jest jak najbardziej na czasie

1

@Lionel_Messi10 a ja dzisiaj miałem zupę szczawiową, teraz butelkowy Namysłów a wieczorem wjeżdża pogromca trzeźwych Jack Daniels

0

0

@IronSanHybrid przy aktualnych podwyżkach benzyny gazu czy prądu to chyba w to uwierzę że te sukinsyny mają hajs żeby pożyczać :D

0

@MesQueUnClub96 może chłopaki z reklamy coś o tym wiedzą

0

@Janiama no i tam gdzie pyka Norwegia Turcja i chyba Holandia

0

A Dania wygrała sobie 8 meczyk w grupie i znowu bez straconej bramki. Nieźle się bawią w tych eliminacjach. Jaka szkoda że w półfinale euro z Anglią tak "im nie wyszło"

1

@Kgorecki2500 zależy kto co komu kiedy obieca

1

@rayan_7 Walkower rozliczany po kursie 1

0

@szymonex10 no kurła, jutro rano do roboty i trzeba pyrki obierać

1

@Breakdrowser wręcz idealna ścieżka powstała, chyba Klich tam wbiegał

1

Szkoda że Lewy gdzieś tam na 10 metr nie wycofał..

0

@Gwyn nie wiem co Ty chcesz od PiSu, przecież dzięki nim Polska to kraj miodem i mlekiem płynący, mi np wielokwiatowy leci do kibla, a mleko 3,2 to w ogrodowce na legalu sobie sika

1

@ściah teraz trzeba zrozumieć ile Polscy kibice Barcelony są w stanie wytrzymać, możemy sobie gratulować

1

@Encore jeśli dobrze przeczytałem to będzie w barażach 12 drużyn, utworzą 3 ścieżki po 4 drużyny i z każdej ścieżki awansuje 1 Drużyna
Dodatkowe 2 drużyny to najlepsze ekipy ligi Narodów które nie zajmą miejsc 1-2 w grupie eliminacji
System spotkań - 1 mecz, gospodarz losowany

0

@Encore a nie wchodzi tylko jedna drużyna z baraży ? Chyba że mi się to śniło

1

Ta drużyna nie umie grać piłką, przecież to jest komedia. Moder to ani nie potrafi dzisiaj celnie podać ani przyjąć podania.. miernie to wygląda na tle Albanii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?