budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BombowiecKrawczyk Dzisiaj świetny mecz bo w repce z Francją grał po prostu jak sabotażysta :D
5
W United przydałoby się zmienić trenera. Z Ole za wiele nie osiągną a tracą czas bo paczkę mają niezłą i konkurencyjną na każdej pozycji
1
Ale salah jest w gazie
1
@cules100pro ja dałem na Lechię, raków, United i Liverpool edit i jeszcze Inter
5 zdarzeń
0
@Momals11 Juventus
Atletico
PSG
City
Bayern
Liverpool
Lech
0
@anxted ja nawet za 5,77 lałem dzisiaj 95
A za 5,82 diesel i to u Obajtka
1
@Sulimo prawdziwi gentelmeni nie piją do południa, po 12 już na lajcie także polecam pić ale z głową, pomału ale wciąż
0
@AFA90 spokojnie, dopiero w środę okaże się czy Barca ma szansę na wyjście z grupy, jeśli nie wygra z dynamem a jak tak to widzę to raczej nie ma szans na wyjście z grupy, nie ma się co czarować
2
@Przemek2323 najgorsze jest że te skurczysyny wygrają następne wybory bo idealnie trafiają do swojego elektoratu 70+ i patusow 500+ którzy nie pracują bo nie muszą przecież państwo daje, znam kilku takich dookoła siebie... Patologia i potem się dziwią że małe firmy ukrywają dochody jak tylko się da. Nie dam sobie odebrać żadnej złotówki, nie zapłacę skurczysynom ani złotówki w podatku dochodowym, będę tak wszystko wyliczal że urząd skarbowy nie zobaczy ode mnie ani grosza więcej po tym co ten pseudo przywódca wygaduje
3
@FCB_dimiC plan jest taki żebyś nie zakładał firmy i nie płacił 2,5 roku niższego zusu, masz iść na etat ma Cię pracodawca zatrudnić i masz pracować za jak najmniej a wtedy do panstwa idzie najwięcej -tak w skrócie
0
@bartas97 zamiast city dałem Lechię
1
@piterheh86 dzisiaj moja żona dostała płaszcz z Zalando przeceniony z 989 na 229 i ogólnie wydaje się być ok i w miarę konkretny, pierwszy raz coś tam kupowaliśmy więc sam jestem ciekaw i poluje tam na jakąś fajną kurtkę na zimę
1
@IronSanHybrid delikatną rysą na tych urządzeniach jest to że niektóre rzeczy niestety się kurczą. I to przeważnie te, które się najbardziej lubi mieć na sobie :p
1
@MesQueUnClub_87 tego się już nawet nie da komentować, byłem nie dawno w poradni ortopedycznej ze skierowaniem, babka w rejestracji powiedziała mi że na NFZ termin lipiec 2022 ale jakby co prywatnie ten sam lekarz przyjmie mnie po niedzieli w tym samym gabinecie.. szkoda gadać
Teraz na serio ten żart z zapisywaniem pacjentów przez lekarzy ołówkiem bo możesz nie dożyć wizyty jest jak najbardziej na czasie
1
@Lionel_Messi10 a ja dzisiaj miałem zupę szczawiową, teraz butelkowy Namysłów a wieczorem wjeżdża pogromca trzeźwych Jack Daniels
0
https://images.app.goo.gl/aHJbVrnJMKMxtHuD9
Już niedługo.. :D
0
@IronSanHybrid przy aktualnych podwyżkach benzyny gazu czy prądu to chyba w to uwierzę że te sukinsyny mają hajs żeby pożyczać :D
0
@MesQueUnClub96 może chłopaki z reklamy coś o tym wiedzą
0
@Janiama no i tam gdzie pyka Norwegia Turcja i chyba Holandia
0
A Dania wygrała sobie 8 meczyk w grupie i znowu bez straconej bramki. Nieźle się bawią w tych eliminacjach. Jaka szkoda że w półfinale euro z Anglią tak "im nie wyszło"
1
@Kgorecki2500 zależy kto co komu kiedy obieca
1
@rayan_7 Walkower rozliczany po kursie 1
0
@szymonex10 no kurła, jutro rano do roboty i trzeba pyrki obierać
1
@Breakdrowser wręcz idealna ścieżka powstała, chyba Klich tam wbiegał
1
Szkoda że Lewy gdzieś tam na 10 metr nie wycofał..
0
@Gwyn nie wiem co Ty chcesz od PiSu, przecież dzięki nim Polska to kraj miodem i mlekiem płynący, mi np wielokwiatowy leci do kibla, a mleko 3,2 to w ogrodowce na legalu sobie sika
1
@ściah teraz trzeba zrozumieć ile Polscy kibice Barcelony są w stanie wytrzymać, możemy sobie gratulować
1
@Encore jeśli dobrze przeczytałem to będzie w barażach 12 drużyn, utworzą 3 ścieżki po 4 drużyny i z każdej ścieżki awansuje 1 Drużyna
Dodatkowe 2 drużyny to najlepsze ekipy ligi Narodów które nie zajmą miejsc 1-2 w grupie eliminacji
System spotkań - 1 mecz, gospodarz losowany
0
@Encore a nie wchodzi tylko jedna drużyna z baraży ? Chyba że mi się to śniło
1
Ta drużyna nie umie grać piłką, przecież to jest komedia. Moder to ani nie potrafi dzisiaj celnie podać ani przyjąć podania.. miernie to wygląda na tle Albanii