budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Upadek Grzesia po raz pierwszy, na szczęście delikatnie naprawił swój błąd
1
Szkoda że Sousa chociaż raz nie posłuchał Jacka Gmocha i nie zdecydował się zastosować słynnej taktyki 3-5-8, a nie wałkują jakieś 4-4-2 czy inne 3-5-2
0
@kampe widocznie sędziowie zinterpretowali, że Garcia powinien akcje przerwać ale popełnił prosty błąd techniczny i tego nie zrobił, tzn tak częściowo zrobił. Niedorzeczne jest to, że lepiej gdyby w ogóle nie starał się jej dotknąc, wtedy musiałby być spalony
0
Upamecano jest strasznie słaby w tym sezonie
0
@marcin62 jak Cię interesują filmy dokumentalne to polecam Schumacher
1
@Sau_Ron diablo II LoD 10/10
Mafia 1 9/10
Neverwinter nights 9/10
CoD Black ops 8/10
2
@Sau_Ron chyba neverwinter nights dawno dawno temu
1
Hamilton to mój faworyt do wygrania wyścigu, tempo ma nieprawdopodobne.
1
@kuz najgorsza w tej scenie jest złudna nadzieja że za 30 razem trafi..
3
@Encore Jak z katarem to testować na covid i kwarantanna..
0
@Sau_Ron pierwszy raz jak klepnalem diablo 2 to też nekromantą, lecisz z dodatkiem LoD i kodem "players 8"?
1
@Encore najlepsze momenty trylogii jak dla mnie, bitwa na ziemi gondoru tak nie rajcowała
0
@Sau_Ron odpal druida a nie tam nekromantę :p
8
@TheNekro94 jakieś 69:20 dla Legolasa w walce z Gimlim
2
@Ronmes kurła ja też trafiłem
0
@Gomcio nie przeszedł przemiany w ssj
4
Sędzia gwiżdże koniec 1 połowy - mówię sobie włączę TVN7 obejrzę kawałek władcy pierścieni aby zabić czas, a tutaj reklama nie ma końca i trzeba zaraz wracać na 2 połowę meczu - reklamy są przepiękne
0
@Encore Sancho złota piłka :D
0
@jacob345 oczywiście że tak, jest tyle niedokładności na poziomie juniorów że ciężko zliczyć
0
@Ronmes dałem +6,5 bramki i hattrick lewego ale obstawiam takie 5:0
1
@bartas97 Siemens eq500 czy jakoś tak, mam od 6 miesięcy i jestem zadowolony, koszt około 2200-2300
2
@FranekCastle Gra w kolory, 2 ognie, szukanego po osiedlu czy terenie kościoła:D
0
@VanBest podpinam się do pytania a może nawet bardziej mnie zastanawia czy jest duża różnica między gameplayem na Xbox One a Xbox series s/x
3
@JimMorrisonFCB niee, kontuzja cały czas
0
@Criss18Barca nastepny etap to: dzięki ale dzisiaj nie pije, ewentualnie jakieś piwko bezalkoholowe..
0
Wijnaldum ma jakiś uraz ? Bo widzę że nawet na ławce go nie ma, fakt że w PSG grał kiepsko ale w repce był pewnie w trójce kluczowych piłkarzy
0
@agaFCB podobno na Euro kibicowali Messiemu i Argentynie.. :D
0
@agaFCB cholera muszę mijej powiedzieć że głupia sprawa i pomyliłem wsi i żony :D
1
@agaFCB no ale my też mieszkamy na wsi :D widocznie pomyliłem wsi :p
0
Na spokojnie, nie ma brameczki :D