0

Upadek Grzesia po raz pierwszy, na szczęście delikatnie naprawił swój błąd

1

Szkoda że Sousa chociaż raz nie posłuchał Jacka Gmocha i nie zdecydował się zastosować słynnej taktyki 3-5-8, a nie wałkują jakieś 4-4-2 czy inne 3-5-2

0

@kampe widocznie sędziowie zinterpretowali, że Garcia powinien akcje przerwać ale popełnił prosty błąd techniczny i tego nie zrobił, tzn tak częściowo zrobił. Niedorzeczne jest to, że lepiej gdyby w ogóle nie starał się jej dotknąc, wtedy musiałby być spalony

0

Upamecano jest strasznie słaby w tym sezonie

0

@marcin62 jak Cię interesują filmy dokumentalne to polecam Schumacher

1

@Sau_Ron diablo II LoD 10/10
Mafia 1 9/10
Neverwinter nights 9/10
CoD Black ops 8/10

2

@Sau_Ron chyba neverwinter nights dawno dawno temu

1

Hamilton to mój faworyt do wygrania wyścigu, tempo ma nieprawdopodobne.

1

@kuz najgorsza w tej scenie jest złudna nadzieja że za 30 razem trafi..

3

@Encore Jak z katarem to testować na covid i kwarantanna..

0

@Sau_Ron pierwszy raz jak klepnalem diablo 2 to też nekromantą, lecisz z dodatkiem LoD i kodem "players 8"?

1

@Encore najlepsze momenty trylogii jak dla mnie, bitwa na ziemi gondoru tak nie rajcowała

0

@Sau_Ron odpal druida a nie tam nekromantę :p

8

@TheNekro94 jakieś 69:20 dla Legolasa w walce z Gimlim

2

@Ronmes kurła ja też trafiłem

0

@Gomcio nie przeszedł przemiany w ssj

4

Sędzia gwiżdże koniec 1 połowy - mówię sobie włączę TVN7 obejrzę kawałek władcy pierścieni aby zabić czas, a tutaj reklama nie ma końca i trzeba zaraz wracać na 2 połowę meczu - reklamy są przepiękne

0

@Encore Sancho złota piłka :D

0

@jacob345 oczywiście że tak, jest tyle niedokładności na poziomie juniorów że ciężko zliczyć

0

@Ronmes dałem +6,5 bramki i hattrick lewego ale obstawiam takie 5:0

1

@bartas97 Siemens eq500 czy jakoś tak, mam od 6 miesięcy i jestem zadowolony, koszt około 2200-2300

2

@FranekCastle Gra w kolory, 2 ognie, szukanego po osiedlu czy terenie kościoła:D

0

@VanBest podpinam się do pytania a może nawet bardziej mnie zastanawia czy jest duża różnica między gameplayem na Xbox One a Xbox series s/x

3

@JimMorrisonFCB niee, kontuzja cały czas

0

@Criss18Barca nastepny etap to: dzięki ale dzisiaj nie pije, ewentualnie jakieś piwko bezalkoholowe..

0

Wijnaldum ma jakiś uraz ? Bo widzę że nawet na ławce go nie ma, fakt że w PSG grał kiepsko ale w repce był pewnie w trójce kluczowych piłkarzy

0

@agaFCB podobno na Euro kibicowali Messiemu i Argentynie.. :D

0

@agaFCB cholera muszę mijej powiedzieć że głupia sprawa i pomyliłem wsi i żony :D

1

@agaFCB no ale my też mieszkamy na wsi :D widocznie pomyliłem wsi :p

0

Na spokojnie, nie ma brameczki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?