budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RR zmieniłbym kategorie: ulubione to ekspress do kawy a najbardziej potrzebne to zmywarka :p
1
Ale meczycho fajne między West Ham a Manchesterem United. Teraz czas na naszych siatkarzy i kątem oka na derby Londynu ;)
0
@Zytko sing for the moment, Like toy soldiers, you dont k'now, lose yourself
2
Przegrana przez błędy własne, brak medalu na IO i jeszcze jak ewentualnie dojdzie do braku medalu na tym euro to będzie troche porażka kadry. Paka jest dobra ale chyba mentalnie chłopaki nie wyrabiają, być może stawianie ich w pozycji faworytów źle na nich wpływa.
0
@MeMyselfAndI i to jak pewnie w boisko.. nerwy ze stali
0
Hahahaha ten challenge to mistrzostwo świata
0
Będzie meczowa sądząc po reakcji Bienia
0
Coś mi się wydaje że nie będzie tie-breaka, galoty pełne
1
@Kamilos84 diablo 2 LoD props, do dzisiaj na płytach i zainstalowane na wszystkich komputerach i czasami uruchamiane
0
@endriuuu2 chodzi o smak nie o skład
0
@Barwindg najlepsze w macu mają właśnie kawę, szejki i frytki :p
0
@YayaToure24 Rybus Goat, fantastyczna robota i szacun za tyle sezonów.. mój rekord to chyba 18. I możesz oznaczać dalej :)
0
@sergio5 ale ten czas zapitala.. Gołaś później Agata Mróz, dwie ważne postacie polskiej siatkówki w swoich czasach..
0
@Herato od kilku dni redmi note 10 pro. Póki co spoko
0
@Sysia11 w tym momencie sezonu kluczowy jest wynik a nie forma zespołu czy efektowność grania, a niestety słaby Real nadal jest waleczny i skuteczny
0
@Breakdrowser zapewne aparat należy do Ernesto Valverde
1
@tomek8756 jadą razem na jednym wózku o imieniu Tebas
0
@Inclusus a faktycznie zapomniałem o białych
0
@Lathspell tylko zapomniał o jednym fakcie: w Barcelonie oprócz Depaya nikt nie umie wrzucać :D
0
Jedyny mecz gdzie do przerwy nie pada żadna bramka to ku ogólnemu zdziwieniu Atletico. To jest niesamowite jak oni minimalizują straty bramek i przy okazji ich zdobywanie
Edit jeszcze Real bez bramek
0
Milan jest piękny
4
@DaPidejpi a mnie się wydaje że nam wszystkiego brakuje :D
0
@dafik85 chyba jednak żółta, marquinhos był bliżej bramkarza i miałby szansę na interwencję
1
@Slazzy pewnie wygra, Inter w pojedynkach z nimi miał przeważnie obsrane majtasy
3
@gumaz zaliczka za 2 miesiące z góry :D
0
@FC1899Barca 100 % racji. Im szybciej to wszyscy zrozumieją tym mniej będzie 'bad gateway 502" na La rambli :D
3
Cóż tu pisać, Bayern pokazał nam miejsce w szeregu i to na Camp Nou. Ja najbardziej obawiam się że za rok to Barca nie będzie kupować lepszych piłkarzy, tylko reszta takowych odejdzie z Barcelony, czyli np Depay, F. De Jong czy nawet Ter Stegen. W tej chwili nie wiem co mogłoby przyciągać do Barcelony topowych piłkarzy. Przeszłością żyć wiecznie nie można, liczy się tu i teraz a teraz niestety dobrze nie jest
0
Elegancko panowie, oby w fazie medalowej grać tak samo albo nawet jeszcze lepiej
Edit. I w końcu z czystym sumieniem powiem że Fabian zagrał fajnie na rozegraniu, Łomacz też dawał radę
1
Ale Polacy dzisiaj pięknie grają. Cieszy mnie dobra gra Kubiaka, kilka bardzo trudnych i ważnych pkt zdobył. I teraz kolejny taki sytuacyjny atak na 20-15
0
Przecież tam nawet nikt nie próbował mu przeszkadzać