0

@RR zmieniłbym kategorie: ulubione to ekspress do kawy a najbardziej potrzebne to zmywarka :p

1

Ale meczycho fajne między West Ham a Manchesterem United. Teraz czas na naszych siatkarzy i kątem oka na derby Londynu ;)

0

@Zytko sing for the moment, Like toy soldiers, you dont k'now, lose yourself

2

Przegrana przez błędy własne, brak medalu na IO i jeszcze jak ewentualnie dojdzie do braku medalu na tym euro to będzie troche porażka kadry. Paka jest dobra ale chyba mentalnie chłopaki nie wyrabiają, być może stawianie ich w pozycji faworytów źle na nich wpływa.

0

@MeMyselfAndI i to jak pewnie w boisko.. nerwy ze stali

0

Hahahaha ten challenge to mistrzostwo świata

0

Będzie meczowa sądząc po reakcji Bienia

0

Coś mi się wydaje że nie będzie tie-breaka, galoty pełne

1

@Kamilos84 diablo 2 LoD props, do dzisiaj na płytach i zainstalowane na wszystkich komputerach i czasami uruchamiane

0

@endriuuu2 chodzi o smak nie o skład

0

@Barwindg najlepsze w macu mają właśnie kawę, szejki i frytki :p

0

@YayaToure24 Rybus Goat, fantastyczna robota i szacun za tyle sezonów.. mój rekord to chyba 18. I możesz oznaczać dalej :)

0

@sergio5 ale ten czas zapitala.. Gołaś później Agata Mróz, dwie ważne postacie polskiej siatkówki w swoich czasach..

0

@Herato od kilku dni redmi note 10 pro. Póki co spoko

0

@Sysia11 w tym momencie sezonu kluczowy jest wynik a nie forma zespołu czy efektowność grania, a niestety słaby Real nadal jest waleczny i skuteczny

0

@Breakdrowser zapewne aparat należy do Ernesto Valverde

1

@tomek8756 jadą razem na jednym wózku o imieniu Tebas

0

@Inclusus a faktycznie zapomniałem o białych

0

@Lathspell tylko zapomniał o jednym fakcie: w Barcelonie oprócz Depaya nikt nie umie wrzucać :D

0

Jedyny mecz gdzie do przerwy nie pada żadna bramka to ku ogólnemu zdziwieniu Atletico. To jest niesamowite jak oni minimalizują straty bramek i przy okazji ich zdobywanie
Edit jeszcze Real bez bramek

0

Milan jest piękny

4

@DaPidejpi a mnie się wydaje że nam wszystkiego brakuje :D

0

@dafik85 chyba jednak żółta, marquinhos był bliżej bramkarza i miałby szansę na interwencję

1

@Slazzy pewnie wygra, Inter w pojedynkach z nimi miał przeważnie obsrane majtasy

3

@gumaz zaliczka za 2 miesiące z góry :D

0

@FC1899Barca 100 % racji. Im szybciej to wszyscy zrozumieją tym mniej będzie 'bad gateway 502" na La rambli :D

3

Cóż tu pisać, Bayern pokazał nam miejsce w szeregu i to na Camp Nou. Ja najbardziej obawiam się że za rok to Barca nie będzie kupować lepszych piłkarzy, tylko reszta takowych odejdzie z Barcelony, czyli np Depay, F. De Jong czy nawet Ter Stegen. W tej chwili nie wiem co mogłoby przyciągać do Barcelony topowych piłkarzy. Przeszłością żyć wiecznie nie można, liczy się tu i teraz a teraz niestety dobrze nie jest

0

Elegancko panowie, oby w fazie medalowej grać tak samo albo nawet jeszcze lepiej
Edit. I w końcu z czystym sumieniem powiem że Fabian zagrał fajnie na rozegraniu, Łomacz też dawał radę

1

Ale Polacy dzisiaj pięknie grają. Cieszy mnie dobra gra Kubiaka, kilka bardzo trudnych i ważnych pkt zdobył. I teraz kolejny taki sytuacyjny atak na 20-15

0

Przecież tam nawet nikt nie próbował mu przeszkadzać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?