budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AmigoBlancos Stopa i Sidor to chyba top w Polsce jeśli chodzi o tenis. I też ich obydwoje najbardziej lubię
0
Medvedevovi powinni jeszcze teren za kortem o 5 metrów wydłużyć :P
0
@Ironman podobno nawet poziom smogu spadnie i będzie można normalnie kopcić śmieci i opony
0
Krychowiak zszedł i odrazu brameczka dla Anglii.. To nie może być przypadek
0
@Azi komentator :D
8
Dobrze ze zaraz przerwa, Anglicy mają te 15 minut żeby Stonesa odkręcić z murawy w kole srodkowym
5
35 minut meczu i jestem pozytywnie zaskoczony. W końcu Krychowiak gra tak, jak sie od niego oczekuje. Oby 90 minut tak grali
0
@takisobiektos szczerze wątpię ale jest kilka nazwisk z niesamowitymi potencjałami np. Raducanu, Fernandez czy oczywiście nasza Iga Świątek ale wątpię czy któraś ma szansę na dominację chociażby w jakimś stopniu.
1
@eydeem ale ta Fernandez ma papiery na TOP tenisistke, fajnie dziewucha pogrywa
0
@Encore aż mnie korci wstać ale później w pracy może się to odbić czkawką, a zwłaszcza że mam jeszcze 80 km do przejechania w jedną stronę, więc chyba sobie nagram i jutro obejrze z odtworzenia
0
@Chaoss oczywiście że w górach to chodzenie, ale wiadomo jak w Polsce - pojedziesz na kilka dni i jak pogoda nie dopisze to będzie ciężko dużo pochodzić a takie baseny w hotelach do 22 przeważnie czynne są więc zawsze jakas alternatywa na ewentualne ponure wieczory
1
@Japonk ibuprom max sprint albo ketonal i oczywiście czym prędzej do dentysty
0
@Chaoss podobno w Białce Tatrzańskiej jest jakiś hotel spa Terma bania i on ma chyba kilka punktów tak jak np gołębiewski
0
@Chaoss bo tam chyba też jest ta terma bania co w Białce Tatrzańskiej
0
@Avada Kedavra tu nie byłem a wygląda spoko
@Chaoss tj to samo co w tej Białce Tatrzańskiej tak?
@Kidd bylem w gołębiewskim w Wiśle i w Karpaczu
0
Zna ktoś jakieś fajne miejsca na wypad 3-4 dniowy, morze czy góry - obojętnie, interesuje mnie coś w stylu all inclusive z basenami jak np w Panoramie Morskiej w Jarosławcu.
1
Ajajaj, trochę szkoda tego 5:2 w tie-breaku i tam tych 2-3 łatwo oddanych piłek ale cóż, to nie koniec meczu na pewno jednak potężny cios po tak długim secie i takiej walce
2
Przecież ten tie-break to jakaś telenowela. Zwroty akcji jeden po drugim
0
@Colon w końcu coś dla mnie na netflixie :p
0
@GeneralXavi nie ma z czym handlować, tylko skończony idi... Optymista wierzy w chore przesłanie o szczepionkachi ich micie pt. "wróci normalność"
0
Dawać mnie tu te Anglię kurłaaa
0
@zadafcb Mercedes nie będąc w komfortowej sytuacji popełnia błędy strategiczne. Okazuje się, że każdy zmuszony do zmian planów popełnia błędy. Najgorsze że 90 % wyścigu rozgrywa się w boksie bo na torze panowie nie za bardzo mają okazję i możliwość ścigania się o zwycięstwo
5
Hamiltona powinni zbanować ze te durne meldunki typu - nie mam opon - a następne kółko to najlepszy czas wyścigu.
0
@tomek8756 lepszy niż 3 czy 4 ale ze tak powiem: tyłka nie urywa
0
@MesQueUnClub96 Max już nie miał pośrednich. Nie mieli za bardzo wyboru
0
@PatrychoO jak niestety, mimo że nie jest moim mega ulubieńcem to życzę mu zwyciestwa w US Open i dokonania czegoś, czego dawno nikt nie dokonał. Wtedy przynajmniej rozjaśni się sytuacja kto jest najlepszy z 3 wielkich
2
Ale wczoraj tych meczy 5-setowych panowie nagrali. Człowiek wstaje o 7:30 robi kawę a tu Rublev z Tiafoe 5 set zaczynają :o
3
Ale ten Alcaraz jest utalentowany. Byle żeby utrzymał poziom rozwoju a może będziemy świadkami kolejnego dominatora z Hiszpanii za kilka lat.
0
@AllBundy robiłem tak i dupa nie działa..
0
Ma tu ktoś problemy z podłączeniem kierownicy do Xboxa one? Jak tak to proszę na priv bo mnie już krew zalewa pomału :(