budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co salah porobił. Top weekendu
0
W końcu w hicie premier league wpada więcej niż jeden gol :D
0
@Janiama a najgorsze w tym wszystkim jest to, że w ostatnich sezonach Dembele i Aguero nie są w stanie złapać rytmu meczowego bo chwilę po powrocie na boisko łapią kolejną kontuzję. I tak w kółko
0
@ShinobiQWE a jaka jest najlepsza taktyka podnoszenia cen ? Właśnie pindolic że czegoś nie ma, brakuje surowca, wtedy ceny musza być windowane do góry bo niby czegoś brakuje. Nie mówię że tak faktycznie nie jest, jednakże jest to bardzo ładna i fajna wymówka na wszelkie podnoszenia cen prądu, gazu czy węgla. A jak te surowce pójdą w górę to odbije się to na wszystkim innym
0
Coutinho.. przynajmniej po 150 minutach jest celny strzał
0
@Davvd słabi w a ataku ? A w obronie to są dobrzy ? Wydaje mi się że piłka nożna polega na strzelaniu goli i ich nie traceniu. A Barca nie strzela goli, baa nawet nie oddaje celnych strzałów na bramke czyli w ataku jest DRAMAT
Tak jak w obronie. 2 podania i każda drużyna wjeżdża jak w masło
0
Idealnie, jak słabe musiało być to Levante tydzień temu to jest niepojęte. Przecież ta Barcelona to może mieć problem załapać się na ligę konferencji jeśli nic się nie zmieni.
0
Ja się tylko zastanawiam czy Barcelonę będzie stać na chociaż jeden celny strzał. Kiepsko to widzę
Jedno przyspieszenie akcji ruch z przodu i jest gol. A Barca gra slow motion level 99
2
Strata minguezy to jest nic przy tym jak ten typ skandalicznie zachował się po tej stracie.. przecież on dreptał jakby był na spacerze
0
@mekston niestety nie mogłem oglądać od początku, od 15 biegu obserwuje
1
@mekston zmarzlik to jest ale kozak. Pięknie ich porobił na pierwszym łuku wydłużając sobie prostą
0
ktoś się orientuje czy dysk zewnetrzny ktory mam do Xbox One czyli Seagate Game Driver będzie kompatybilny z Xbox Series S ?
0
2 piłki meczowe zepsuli..
1
@Arkadio90 zazdroszczę :D i gratulacje ja jeszcze chwilę muszę poczekać na ten dzień :D
0
@Rewolucja123 kibic benfiki: potrzymaj mi piwo
3
Coś pięknego nie lubię Legii bo jestem z Wlkp ale w pucharach europejskich życzę każdemu polskiemu klubowi dobrych wyników. I mam nadzieję że Legia takowe osiągnie ;)
0
Przecież ta Legia mogłaby wygrać z Barceloną :D szkoda sytuacji emrelego ale i tak był spalony, akcja ładna
0
@DaPidejpi śmiem wątpić, pachnie mi to wojna o 3 miejsce i granie w lidze europy
0
@Janiama wątpię żeby Man city chciał oddać bez wahania dobrego obrońcę za darmo, gdyby był dobry to grałby tam w podstawie, a gdyby tak grał to pewnie kontrakt by przedłużył
0
@damiano996 na 100% tak. Brak celnego strzału w 180 minut jest czymś co wydawało się być niemożliwym, ale Barcelona pokazuje po raz kolejny że niemożliwe nie istnieje. Nawet zespół gladiatorzy sierszew dałby radę strzał celny oddać przez tyle czasu, a jakby im postawić skrzynkę żubra przed i po meczu to pokusiliby się nawet o bramkę
1
Największy problem w zwolnieniu Koemana jest odszkodowanie które będzie mu trzeba wypłacić. I to może być główny powód braku takiej decyzji w obecnej sytuacji. Tego klubu nie stać praktycznie na nic a gdzie tu grubemu serdelowi dawać jeszcze kilkanaście baniek.. Laporta musisz
0
170minut nadal bez strzału, bramki 0:6 a przypominam że jeszcze będzie wyjazd na Allianz arena do Monachium. Barcelona w tej grupie robi za chłopców do bicia. Jeszcze dynamo niech im w papę nastrzela i już będzie komplecik
0
Karny powinien być dla benfici
2
150 minut w meczach LM i 0 celnych strzałów. Bramki 0:4 i to jest klub który wg piłkarzy i działaczy walczy o wszystko
2
Paco na 1:0 dla villarealu
0
@p3rshing polecam włączyć na kilka minut grę dynama i ocenić, przegrywają 2:0 ale się nie cofnęli, próbują atakować i tam widać jakiś pomysł na grę. W ogóle mnie nie zdziwi przegrana bitwa o 3 miejsce z tą drużyną, jeśli do takiej dojdzie
0
@Johnnie_Walker nie miał za dużo roboty póki co więc też się nie wyróżnia
2
@dafik85 w city też takiego chyba nie zagrał, mieli go w dupie i niech odchodzi za darmo bo jest wart tyle co taczka żwiru
0
@FC1899Barca ma już chłop kilka lat doświadczenia
0
@kamilop przecież tam jest z 10 klubow grających dużo lepiej od Barcy na tym etapie sezonu
Edit. A tak w ogóle nie można być pewnym że Barca wygra batalię z dynamem o 3 miejsce w grupie