budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pedri w końcu dał jakieś podanie do przodu napędzające akcje, ale wykończenie Luuka genialne
0
@barteggg08 z tym że coraz szybciej trzeba się mierzyć z upokorzeniami :p teraz już faza grupowa, następne w kolejce są eliminacje i wpierdziel od jakiejś potężnej Legii czy innego apoelu nikozja
0
Elegancko obrona wczasy od 5 lat
1
@IronSanHybrid kurierzy InPost to tragedia. Za to paczki w paczkomatach są w 99% zgodnie z terminem bo tam im mega wygodnie je zawieźć
0
@socha masz rację, tylko nie oszukujemy się - Barcelona to w tej chwili nie jest żaden top
4
Suarez po 6 latach trafia na wyjeździe w meczu LM.
1
@Gwyn elegancko:D ważne że 2,5 gola + :D
0
Haha sheriff walczy
0
Antek wyrównuje, to jeszcze Real na 2:1 i można się rozejść
7
Ale Leao był bliski strzelenia być może gola sezonu w LM
0
@AmigoBlancos jako kibice Barcelony zmagamy się z takim problemem od 5 lat :D
0
Po kiego grzyba city kupiło tego greaslisha zamiast jakąś dobrą klasową 9 to ja nie wiem. Potencjał na skrzydłach i tak mieli kozacki nawet bez niego
5
Sheriff idzie po LM
0
@KrychaFCB albo czeskich koron, a najlepiej eurogąbek z naszej klasy
1
Milan prowadzi z Atletico, pięknie
0
Verratti nie ma układu nerwowego
0
PSG zaczyna, gueye się nie patyczkuje
2
@Sysia11 dokładnie, pracują nad tzw "ubezwłasnowolnieniem"
0
Depay się popisał :D
1
Hahah "prowadził ślepy kulawego" ten tekst komentatorów idealnie wpisuje się obraz 1 połowy
0
@Rajek99 jaki sens ma przypieprzanie się do de jonga jak cały zespół gra kupę i nikt nie zasługuje na pół słowa pochwały ?
0
@Omi wolałbym wrócić do roboty niż oglądać tych patoli :D
0
@Pewex nie zdzwi mnie brak jakiegokolwiek zwycięstwa w tych meczach oglądając tą padaczkę
0
@ProMILs chyba w złotej karcie
0
Póki co to ciekawsze i więcej emocji jest na grzybobraniu niż w tym meczu
0
@pt9 na 4k jest rewelacja, na zwykłym dosyć mizerna
9
92 minuta wynik 6:1 a fede i vinicius pełen gaz na bramkę rywali. Oni chyba na prochach są
1
@DaPidejpi scenariusz optymistyczny w tym momencie to jakaś wygrana 2:1 ale tak optymalnie to pewnie potężny remis
2
@Bobo25 ta bramka na 6:1 załatwiła mecz, bez niej była szansa na remis
4
Benzema w formie absolutnie Topowej