1

Pedri w końcu dał jakieś podanie do przodu napędzające akcje, ale wykończenie Luuka genialne

0

@barteggg08 z tym że coraz szybciej trzeba się mierzyć z upokorzeniami :p teraz już faza grupowa, następne w kolejce są eliminacje i wpierdziel od jakiejś potężnej Legii czy innego apoelu nikozja

0

Elegancko obrona wczasy od 5 lat

1

@IronSanHybrid kurierzy InPost to tragedia. Za to paczki w paczkomatach są w 99% zgodnie z terminem bo tam im mega wygodnie je zawieźć

0

@socha masz rację, tylko nie oszukujemy się - Barcelona to w tej chwili nie jest żaden top

4

Suarez po 6 latach trafia na wyjeździe w meczu LM.

1

@Gwyn elegancko:D ważne że 2,5 gola + :D

0

Haha sheriff walczy

0

Antek wyrównuje, to jeszcze Real na 2:1 i można się rozejść

7

Ale Leao był bliski strzelenia być może gola sezonu w LM

0

@AmigoBlancos jako kibice Barcelony zmagamy się z takim problemem od 5 lat :D

0

Po kiego grzyba city kupiło tego greaslisha zamiast jakąś dobrą klasową 9 to ja nie wiem. Potencjał na skrzydłach i tak mieli kozacki nawet bez niego

5

Sheriff idzie po LM

0

@KrychaFCB albo czeskich koron, a najlepiej eurogąbek z naszej klasy

1

Milan prowadzi z Atletico, pięknie

0

Verratti nie ma układu nerwowego

0

PSG zaczyna, gueye się nie patyczkuje

2

@Sysia11 dokładnie, pracują nad tzw "ubezwłasnowolnieniem"

0

Depay się popisał :D

1

Hahah "prowadził ślepy kulawego" ten tekst komentatorów idealnie wpisuje się obraz 1 połowy

0

@Rajek99 jaki sens ma przypieprzanie się do de jonga jak cały zespół gra kupę i nikt nie zasługuje na pół słowa pochwały ?

0

@Omi wolałbym wrócić do roboty niż oglądać tych patoli :D

0

@Pewex nie zdzwi mnie brak jakiegokolwiek zwycięstwa w tych meczach oglądając tą padaczkę

0

@ProMILs chyba w złotej karcie

0

Póki co to ciekawsze i więcej emocji jest na grzybobraniu niż w tym meczu

0

@pt9 na 4k jest rewelacja, na zwykłym dosyć mizerna

9

92 minuta wynik 6:1 a fede i vinicius pełen gaz na bramkę rywali. Oni chyba na prochach są

1

@DaPidejpi scenariusz optymistyczny w tym momencie to jakaś wygrana 2:1 ale tak optymalnie to pewnie potężny remis

2

@Bobo25 ta bramka na 6:1 załatwiła mecz, bez niej była szansa na remis

4

Benzema w formie absolutnie Topowej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?