budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@rocky5 tak byłoby chyba najlepiej, ale wątpię czy jest to możliwe
0
@rocky5 skoro ten klub ściąga zawodników na poziomie Luka De Jonga to powiedz mi na jakiego trenera liczysz ? Tuchel ? Klopp? Czy może Guardiola ? Wątpię żeby tu przyszedł trener z topu do takiego szamba jakie aktualnie jest w klubie.
0
@norbi77 bo wiedzą że Real nie gra jak Barca czyli milion gównianych podań, grają bezpośrednio
1
Gra Realu w tym sezonie imponuje, nie ma co porównywać z grą Barcelony. I można fajnie grać bez nic nie dającego klepania piłki w slow motion po obwodzie. Te mecze Realu są ciekawe do oglądania, w nich nie ma czasu na nudę.
0
@kuz i później żeby pykac dalej to muszę po prostu kupić w sklepie czy tam online tak ? Subskrypcję już kupiłem i odrazu z niej zrezygnowalem więc po 30 dniach powinna się wyłączyć, gra się ściąga więc za jakieś 10 minut wytestuje
0
Żeby zagrać te 10 godzin w ta Fifę 22 na Xbox one to trzeba kupić ultimate czy wystarczy zwykła i dostęp do ea Play?
0
@tadzik447 haha taktyk
0
Ale Mitrovic strzelił brameczke z bańki
4
Ja pierdziele to będą dla nas kibiców bardzo trudne czasy, trzeba szybko zluzować majty bo się człowiek nie potrzebnie dodatkowo stresuje, piłka ma umilać czas po pracy a nie jeszcze nerwów dorzucać, trzeba skorzystać z rad footrolla i oglądać każdy kolejny mecz jakiegokolwiek oczekiwania. Będzie mniej rozczarowań
1
Po meczu, ten bałwan to zaraz skończy.
2
Nestor Araujo daje remis !
0
@Michvl niby tak, ale rano o 7 jeszcze by grali :D
1
Pique albo Araujo pójdzie na 9 inaczej nie widzę sensu zmiany
0
Smieszki heheszki ale w obecnej sytuacji śmiem twierdzić że Braithwaite robiłby najwięcej zamieszania w defensywie rywali
2
Trzeba przemywać oczy z krwi i oglądać dalej
0
@damian16161212 i Marek Papszun wyjaśni Koemana
1
@Kamiloza91 do października nie gra za pogryzienie Chielliniego
4
@karci0 dzisiaj do przerwy De Jong
1
Nestor Araujo ?
0
Tak mi się wydawało że to balde miał problemy z plecami
0
@mekston Coś mi mówi że taki poziom grania Barcelony nie pozwoliłby jej nawet na awans z Segunda do Primera. 40 minuta meczu z Granadą i oprócz sytuacyjnego strzału w poprzeczkę nie dzieje się z przodu nic. Kompletnie nic
0
@masq no powiem Ci, że w takim razie widziałeś już wszystko
0
@Seledynowy wygraj chociaż Ty, po co dwa wkur*y jednego wieczoru jeszcze w poniedziałek :D
0
Dest jest "szybciejszy" niż piłka
0
Granada miała zapłacić rachunek za Bayern a tu Bochum zapłaci rachunek za to, że Bayern tak słabo postrzelał Barcelonie
0
@scorpion93 a to dopiero 20 września :D
1
@Ojciec5tkidzieci przy 37,4 to już może być za późno, trzeba było myśleć zanim 36,8 przekroczyłeś..
1
Włochy Słowenia 1:1 w setach, fajny mecz do oglądania dla bezstronnego kibica
1
Dani z Realu znowu kontuzja ? Ależ on się szklanką stał
1
@DaPidejpi tam się piłką odbijała jak w pinballu:D