0

@rocky5 tak byłoby chyba najlepiej, ale wątpię czy jest to możliwe

0

@rocky5 skoro ten klub ściąga zawodników na poziomie Luka De Jonga to powiedz mi na jakiego trenera liczysz ? Tuchel ? Klopp? Czy może Guardiola ? Wątpię żeby tu przyszedł trener z topu do takiego szamba jakie aktualnie jest w klubie.

0

@norbi77 bo wiedzą że Real nie gra jak Barca czyli milion gównianych podań, grają bezpośrednio

1

Gra Realu w tym sezonie imponuje, nie ma co porównywać z grą Barcelony. I można fajnie grać bez nic nie dającego klepania piłki w slow motion po obwodzie. Te mecze Realu są ciekawe do oglądania, w nich nie ma czasu na nudę.

0

@kuz i później żeby pykac dalej to muszę po prostu kupić w sklepie czy tam online tak ? Subskrypcję już kupiłem i odrazu z niej zrezygnowalem więc po 30 dniach powinna się wyłączyć, gra się ściąga więc za jakieś 10 minut wytestuje

0

Żeby zagrać te 10 godzin w ta Fifę 22 na Xbox one to trzeba kupić ultimate czy wystarczy zwykła i dostęp do ea Play?

0

@tadzik447 haha taktyk

0

Ale Mitrovic strzelił brameczke z bańki

4

Ja pierdziele to będą dla nas kibiców bardzo trudne czasy, trzeba szybko zluzować majty bo się człowiek nie potrzebnie dodatkowo stresuje, piłka ma umilać czas po pracy a nie jeszcze nerwów dorzucać, trzeba skorzystać z rad footrolla i oglądać każdy kolejny mecz jakiegokolwiek oczekiwania. Będzie mniej rozczarowań

1

Po meczu, ten bałwan to zaraz skończy.

2

Nestor Araujo daje remis !

0

@Michvl niby tak, ale rano o 7 jeszcze by grali :D

1

Pique albo Araujo pójdzie na 9 inaczej nie widzę sensu zmiany

0

Smieszki heheszki ale w obecnej sytuacji śmiem twierdzić że Braithwaite robiłby najwięcej zamieszania w defensywie rywali

2

Trzeba przemywać oczy z krwi i oglądać dalej

0

@damian16161212 i Marek Papszun wyjaśni Koemana

1

@Kamiloza91 do października nie gra za pogryzienie Chielliniego

4

@karci0 dzisiaj do przerwy De Jong

1

Nestor Araujo ?

0

Tak mi się wydawało że to balde miał problemy z plecami

0

@mekston Coś mi mówi że taki poziom grania Barcelony nie pozwoliłby jej nawet na awans z Segunda do Primera. 40 minuta meczu z Granadą i oprócz sytuacyjnego strzału w poprzeczkę nie dzieje się z przodu nic. Kompletnie nic

0

@masq no powiem Ci, że w takim razie widziałeś już wszystko

0

@Seledynowy wygraj chociaż Ty, po co dwa wkur*y jednego wieczoru jeszcze w poniedziałek :D

0

Dest jest "szybciejszy" niż piłka

0

Granada miała zapłacić rachunek za Bayern a tu Bochum zapłaci rachunek za to, że Bayern tak słabo postrzelał Barcelonie

0

@scorpion93 a to dopiero 20 września :D

1

@Ojciec5tkidzieci przy 37,4 to już może być za późno, trzeba było myśleć zanim 36,8 przekroczyłeś..

1

Włochy Słowenia 1:1 w setach, fajny mecz do oglądania dla bezstronnego kibica

1

Dani z Realu znowu kontuzja ? Ależ on się szklanką stał

1

@DaPidejpi tam się piłką odbijała jak w pinballu:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?