1

@Rust_Cohle de jong, depay, pedri albo fati

0

@TheNekro94 albo Oleguera, za Emersona jak znalazł

0

@pt9 nie wiem czy po rządach Bartka stać barce na zwykły faks. Chyba że się zrobi zrzutkę na siepomaga czy gdzieś tam, la bamba musi ogarnąć temat

0

@pt9 jeśli burofaks nie nawali to jest nadzieja

0

@JimMorrisonFCB tez mu tego życzę, pamiętam finał chyba z 2012 z Djokiem.. Jaki tam wiał wiater podczas tego meczu :D
@Colon moj top 3 z Federerem i Wawrinka na podium ma miejsce

8

Andy Murray wygrywa pierwszy set ze Stefanosem Tsitsipasem 6:2
Oby utrzymał impet a może być ciekawy mecz @Colon @JimMorrisonFCB @mekston @Encore @PatrychoO i inni zainteresowani

0

@Mateonvious oczywiście, to nie ulega wątpliwości na dzień dzisiejszy

0

@kamiVeB różnica taka że po 3 meczach mamy 7pkt a Arsenal 0. Ale faktem jest że poziom gry jest dramatycznie niski. Zaczynam "delikatnie" obawiać się meczu z Bayernem. A jeszcze przed nim wyjazd do Sevilli..

0

@zadafcb chyba już by nie mógł skoro poinformowali Maziego ze nie zdążą poskładać bolidu

0

@Krokiet w tej chwili nie - jest Kante, jorginho, bruno, de bruyne czy nawet pogba w dobrej formie. De jong top 10

1

@PatrychoO jakich typujesz zwycięzców? Ja Barty i Medvedeva. Coś czuję że Novak się potknie po drodze

0

@PIWOSZ89 ja będę miał rosół :)

1

@Barwindg jak masz dużo czasu to polecam grepolis

1

@Pawel13sz ale gdzie tam jakiejś Barcelonie do takiej Legii..

2

Gent niestety jest co najmniej półkę ponad Rakowem. Ale ta Legia grająca w przewadze i tak kiepsko sobie radząca to już jest lekka przesada. Są strasznie słabi, nie spodziewałem się że aż tak słabi :/

0

Grupa B też mocna. Zapowiada się ciekawa faza grupowa

0

Haha Real inter i Szachtar ponownie :p

1

@Joe_Pesci tylko w polskim sejmie

0

O kurła Bayern :D

0

@Colon oj tak, ale Djokovic też. Zwłaszcza od 2011 roku

1

W Niemczech pornole grają przed 22..

1

@JimMorrisonFCB wiem, ale co miał zielonych to jego :P

2

@Nano22 haha dobre, można częściej robic
Tekst kondogbii zmiażdżył konkurencję :D

1

Albo kurła chomik nie może uciągnąć załadowania video..

2

@Rewolucja123 jeszcze z 20 minut reklam, jak to w kinie..

0

@Nano22 to trzeba zobaczyć, lecę po krzesło popcorn i wrzucam ramble na wielki ekran o 20 :D w miarę możliwości proszę o oznaczenie :)

1

@Cariones poszło za 20. Może będzie chociaż na weekendowe piwko :p

0

@Jonyx słowo spokojniejszy zamieniłbym na bardziej "zamulony", co do spania to 100% zgody :)

10

@LukaszFan łudzisz się że nawet jeśli zaszczepi się 99,99 % Polaków to się to skończy? Nie, bo mają z tego za dużo hajsu. Będą przymuszania do następnych dawek i Bóg jeden wie czego jeszcze

0

@Rust_Cohle a tak się spodziewałem większej walki między Milanem i Atalanta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?