budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle de jong, depay, pedri albo fati
0
@TheNekro94 albo Oleguera, za Emersona jak znalazł
0
@pt9 nie wiem czy po rządach Bartka stać barce na zwykły faks. Chyba że się zrobi zrzutkę na siepomaga czy gdzieś tam, la bamba musi ogarnąć temat
0
@pt9 jeśli burofaks nie nawali to jest nadzieja
0
@JimMorrisonFCB tez mu tego życzę, pamiętam finał chyba z 2012 z Djokiem.. Jaki tam wiał wiater podczas tego meczu :D
@Colon moj top 3 z Federerem i Wawrinka na podium ma miejsce
8
Andy Murray wygrywa pierwszy set ze Stefanosem Tsitsipasem 6:2
Oby utrzymał impet a może być ciekawy mecz @Colon @JimMorrisonFCB @mekston @Encore @PatrychoO i inni zainteresowani
0
@Mateonvious oczywiście, to nie ulega wątpliwości na dzień dzisiejszy
0
@kamiVeB różnica taka że po 3 meczach mamy 7pkt a Arsenal 0. Ale faktem jest że poziom gry jest dramatycznie niski. Zaczynam "delikatnie" obawiać się meczu z Bayernem. A jeszcze przed nim wyjazd do Sevilli..
0
@zadafcb chyba już by nie mógł skoro poinformowali Maziego ze nie zdążą poskładać bolidu
0
@Krokiet w tej chwili nie - jest Kante, jorginho, bruno, de bruyne czy nawet pogba w dobrej formie. De jong top 10
1
@PatrychoO jakich typujesz zwycięzców? Ja Barty i Medvedeva. Coś czuję że Novak się potknie po drodze
0
@PIWOSZ89 ja będę miał rosół :)
1
@Barwindg jak masz dużo czasu to polecam grepolis
1
@Pawel13sz ale gdzie tam jakiejś Barcelonie do takiej Legii..
2
Gent niestety jest co najmniej półkę ponad Rakowem. Ale ta Legia grająca w przewadze i tak kiepsko sobie radząca to już jest lekka przesada. Są strasznie słabi, nie spodziewałem się że aż tak słabi :/
0
Grupa B też mocna. Zapowiada się ciekawa faza grupowa
0
Haha Real inter i Szachtar ponownie :p
1
@Joe_Pesci tylko w polskim sejmie
0
O kurła Bayern :D
0
@Colon oj tak, ale Djokovic też. Zwłaszcza od 2011 roku
1
W Niemczech pornole grają przed 22..
1
@JimMorrisonFCB wiem, ale co miał zielonych to jego :P
2
@Nano22 haha dobre, można częściej robic
Tekst kondogbii zmiażdżył konkurencję :D
1
Albo kurła chomik nie może uciągnąć załadowania video..
2
@Rewolucja123 jeszcze z 20 minut reklam, jak to w kinie..
0
@Nano22 to trzeba zobaczyć, lecę po krzesło popcorn i wrzucam ramble na wielki ekran o 20 :D w miarę możliwości proszę o oznaczenie :)
1
@Cariones poszło za 20. Może będzie chociaż na weekendowe piwko :p
0
@Jonyx słowo spokojniejszy zamieniłbym na bardziej "zamulony", co do spania to 100% zgody :)
10
@LukaszFan łudzisz się że nawet jeśli zaszczepi się 99,99 % Polaków to się to skończy? Nie, bo mają z tego za dużo hajsu. Będą przymuszania do następnych dawek i Bóg jeden wie czego jeszcze
0
@Rust_Cohle a tak się spodziewałem większej walki między Milanem i Atalanta