2

@Hosh brudne gierki? To Hamilton się gotuję i bez takiego załatwienia sprawy w tym sezonie nie potrafi sobie poradzić. Powinien zostać zdyskwalifikowany z wyścigu. Oko za oko. Max był przed nim i to Lewis jest sprawca wypadku.

2

@Bruttal byleby wygrał kolejny raz, chociaż uważam, że dzisiaj będzie to bardzo trudne zważywszy na to, że ma obydwa mercedesy tuż za sobą i delikatnie poprawione tempo. Liczę, że za sprawą Pereza nie będzie nudy w wyścigu i meksykanin odrobi trochę pozycji aby zapunktować

0

@barcowy1899 OSTR Eldo i Sokół albo Pezet

2

@Encore mleko albo herbata z miodem
Ja tam zawsze mam w domu gripex max w saszetkach i muszę przyznać że 90% moich takich lekkich przeziębień zabija w maks 2 dni.

0

Raków nie chce wygrać pucharu

1

@tommyVERceti jeśli jest się w miarę ogarniętym homosapiens to jednak większość powinna pomyśleć, że 90% ludzi w jego sytuacji wyglądałoby podobnie. Dlatego ja nie zwracam na to uwagi a nawet mu współczuję

3

@Orlik00 @Hosh @Amigo_Blanco do tego trzeba pamiętać że w piątek po treningu obowiązują już zasady parku zamkniętego, więc w grę wchodzą tylko delikatne modyfikacje np przedniego skrzydła czy podwyższonego ciśnienia w oponach. Bardzo istotne

0

@LionelM95 u mnie od godziny oberwanie chmury na maksa. Temperatura spadła z 34 do 23 stopni. Ale cały czas naprawdę intensywnie pada deszcz

1

Czas na pierwszy w historii sprint kwalifikacyjny w F1. Oby było dość emocji :) a tuż po nim czas zwiewać na 2 dzień Jarocin Festiwal :)

0

@zakazskretuwlewo u mnie piekarnik, w tej chwili 31 w cieniu

1

@pt9 tylko 10 lat temu nie miałeś 90% urządzeń elektrycznych a++++ czy ile tam jeszcze. Miałeś dużo większe zużycie a płaciłeś tyle samo. To teraz sobie policz ile płaciłbyś w tej chwili za zużycie sprzed 10 lat. Wg moich faktur płaciłbym 550-600 zł a nie 350-380 jak w tej chwili

2

@Yosemite elegancko, w tym roku nie ma czasu odpoczywać od sportu. Cały czas coś się dzieje, jak nie snooker tenis to euro czy igrzyska lada moment.

2

@Encore życzę mu tego bo ma talent. Z chęcią zobaczyłbym go w 2022 w Mercedesie jak radziłby sobie w takiej bardzo wyrównanej walce z Hamiltonem. Może Bahrajn 2020 powtarzaliby co wyścig :D

4

George Russell to jest debeściak. Co gość wyciska z Williamsa to głowa mała.

0

@xVENUMx albo z lewa do prawa tak wygląda zabawa..

0

No to co, czas aby Max powtórzył wynik z treningu i zrobił miazge w kwalifikacjach :p

0

@takisobiektos czyli szybko licząc wróci na ewentualne play-offy przyszłego sezonu. Dramat dla takiego zawodnika

1

Ale to Bodo ma jakąś mierną podróbkę Juninho mianowicie - Pernambuco :D

0

@marcin000019 bardzo warto

1

@Mr8lack podobno Eurosport player będzie miał 100% transmisji z wszystkich wydarzeń sportowych na IO. Tak tutaj ktoś pisał. Koszt Playera to chyba 15 złotych za 30 dni

0

@SaulGoodman powiedział to w wywiadzie po Wimbledonie. Ponoc 50/50. Przez restrykcje i organizacje gdzie nie może zabrać całego zespołu.

0

Nieważne kto wygra dzisiaj MVP to Chiesa

0

@Colon Manta z tego co wiem to robi tam jakieś głośniki..

0

@ShinobiQWE jak ja się cieszę że sam sobie jestem szefem i zrobiłem sobie jutro urlop - ale to z okazji jutro kończących 30-tych urodzin.. Mój pesel zaczyna mnie przerastać :D

3

Chiesa ma dzisiaj mecz życia. Co ten chłop gra to głowa mała

0

@Encore od 2008 roku obstawiam każde duże turnieje, nigdy nie byłem nawet 1zl do przodu. Dzisiaj jest pierwszy raz. W sumie wiedziałem już po półfinałach że bede na + ale dzisiaj weszło-obie strzelą i jest ta nagrodą pokaźniejsza :)

1

Szczerze już mnie wynik mało obchodzi, wolę win Włochów. Ale najważniejsze że bilans euro zakończony na +1400 zł :)

2

@Janiama 2:1 Anglia

0

@MeMyselfAndI tak z tym że 50 % turniejów WS w kalendarzu to twarda nawierzchnia, także to że ktoś wygrał 60% tytułów na twardej to żaden odnośnik. Ale jeżeli 25% turniejów WS jest na ziemi i facet wygrywa 65 czy 70 % tytułów na tym korcie to jednak specjalista od jednej nawierzchni. Dlatego jeśli Djokovic wygra US Open to po pierwsze z wielkiej "3" dokona jako jedyny osiągnięcia kalendarzowego wielkiego szlema. Nie mówiąc o tym że chyba jako jedyny wygrał co najmniej 2 razy każdy turniej masters 1000 i bije rekord prowadzenia w tourze.

0

@lukaszbarca15 o właśnie gaudio 2004.. I ten del potro w 2009 a jeszcze tak myślę że chyba w 2016 Murray wygrał Wimbledon i jednak ma 3 tytuły wielkoszlemowe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?