0

@Encore to jest Barceloński "Atmosferić"

1

@AmigoBlancos 1:3
1:2
2:1

6

To jest powiedzenie stulecia pasujące do sytuacji w naszym kraju od kilku lat. https://images.app.goo.gl/pRy3Q72GWZeqt3789

1

@Kamiloza91 a jak były igrzyska w Tokio i 70 %postów było o tym to było źle? Ludzie tu piszą o wszystkim. Wczoraj była relacja meczu Legii i nikomu to nie przeszkadzało, więc zapewne tak będzie. Tylko szkoda ze połowa tych postów to będą prowokacje. Wg mnie każdy mecz piłkarski może tu być opisywany w trakcie jego trwania. Po to jest la rambla, każdy może pisać o czym chce. I przecież nie trzeba reagować na każdy post, jaki problem przewinac stronę dalej żeby nie czytać czegoś co mnie irytuje? Dla mnie 0 problemu

0

@LuisSalvano z pierwszym akapitem się zgadzam, co do drugiego to ja myślę że to przejście też mu da kopa. Nowe wyzwania, też ma w psg przyjaciół i chyba dużo bardziej konkurencyjny zespół. Coś mi mówi że prędzej wygra LM w psg niż miałby tego dokonać w barcelonie. Oczywiście mam nadzieję że się mylę :)

1

@AmigoBlancos około 30 dni

0

@marcin62 mówię o zarobku z marketingu, co do ffp się nie wypowiadam bo kij wie o co w tym wszystkim chodzi ilu ludzi tyle opinii

9



Akurat tutaj ciężko się z szejkiem nie zgodzić, hajs z marketingu na bank będzie przeogromny

3

@vangoor Ronaldinho

0

@zeko0 Francja za bardzo chce aby po wyjsciu brytoli z UE to język francuski stał się językiem urzędowym w krajach UE. Pewnie m.in. dlatego nie tłumacza na angielski

0

@Fedo99 dla mnie znak =

0

@Colon tak jak Leo po francusku

0

@Zoker myślę że nie zarabiają na jednej sztuce więcej jak 20% jej wartości, co w takim tempie sprzedaży daje i tak niesamowite przychody

0

@Bobo25 youtube, kanał Psg

0

@Encore przecież szejkowi roczny koszt utrzymania Messiego zwróci się wczoraj i dzisiaj z nawiązką. Te wszystkie koszulki, lajki, obejrzane filmiki. To są już duże zarobione sumy pieniędzy

0

@marcin000019 być może tak, tylko że rozwiązanie kontraktu bez porozumienia na pewno wiąże się z wielkimi odszkodowaniami więc i tak to jest nie realne, takie gdybanie na zasadzie: gdybym wiedział że się przewrócę, to bym się położył

4

@ściah dorzuciłbym jeszcze działy o Leeds, Wolves czy Vissel Kobe. Jak się bawić to z rozmachem

0

@Masti_Real_Madryt pewnie tak, ale wątpię czy teraz. Wszystko zależy jak będzie wyglądać ich gra w tym sezonie, czy nie będzie stroił foszków

2

Komentarz usunięty

0

@haryveb944 a co tu się dziwić? Podpisujesz kontrakt za kontraktem z nowymi piłkarzami, na najlepszego, który grał tu prawie całe życie Cię nie stać i na dodatek jest duże prawdopodobieństwo że tych nowych piłkarzy nie zarejestrujesz. Szczerze nie słychać o podobnej sytuacji w innym klubie. A tu mówimy o Barcelonie a nie jakimś Elche, jednym z największych klubów na świecie. Toż to tylko wypada się śmiać bo nie znam innego klubu który ma teraz tak niespotykane problemy.

0

@busquets5 limit plac to 70% przychodów
A w barcelonie obecnie to jakieś 95%.
Czyli np jeśli jest 50 mln przychodu w sezonie to Barca może wydać 35 mln na pensje. Jakoś takoś

1

@Adey szczerze mówiąc wątpię że uda się któregokolwiek zarejestrować. Żeby osiągnąć te magiczne 70% to muszą jeszcze trochę zejść. A narazie sprzedali ogórków z pensjami po milion. Nie wiem czy odejście np pjanicia i umtitiego już zalatwiloby sprawę. A tu ani konkretnego widu ani słychu że któryś naprawdę odejdzie

0

@jedrek7000 pewnie 5,4

2

@BorzyKrzys tak i chyba klepią ze Slavią Praga

3

Ale za rok to już na pewno będzie LM dla polskiego klubu

2

@NaFazieHitman i dobrze ile on chce mieć urlopu.. Już od soboty nie pykał dogryweczki, czas najwyższy wziąć się do roboty

0

@Colon szczerze to tylko kierunek Psg mi przychodził do głowy od samego początku spekulacji o jego odejściu. Może jeszcze city ale ogólnie największe szanse od samego początku miało PSG - przynajmniej moim zdaniem

0

@Colon ten co stękał na koncie, ale backhand miał topowy

0

@LeoMessi1994 najzwyczajniej w świecie NIE

0

Oho. Zaczynaja wczytywać opcje - Polskie przegrywy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?