budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore to jest Barceloński "Atmosferić"
1
@AmigoBlancos 1:3
1:2
2:1
6
To jest powiedzenie stulecia pasujące do sytuacji w naszym kraju od kilku lat. https://images.app.goo.gl/pRy3Q72GWZeqt3789
1
@Kamiloza91 a jak były igrzyska w Tokio i 70 %postów było o tym to było źle? Ludzie tu piszą o wszystkim. Wczoraj była relacja meczu Legii i nikomu to nie przeszkadzało, więc zapewne tak będzie. Tylko szkoda ze połowa tych postów to będą prowokacje. Wg mnie każdy mecz piłkarski może tu być opisywany w trakcie jego trwania. Po to jest la rambla, każdy może pisać o czym chce. I przecież nie trzeba reagować na każdy post, jaki problem przewinac stronę dalej żeby nie czytać czegoś co mnie irytuje? Dla mnie 0 problemu
0
@LuisSalvano z pierwszym akapitem się zgadzam, co do drugiego to ja myślę że to przejście też mu da kopa. Nowe wyzwania, też ma w psg przyjaciół i chyba dużo bardziej konkurencyjny zespół. Coś mi mówi że prędzej wygra LM w psg niż miałby tego dokonać w barcelonie. Oczywiście mam nadzieję że się mylę :)
1
@AmigoBlancos około 30 dni
0
@marcin62 mówię o zarobku z marketingu, co do ffp się nie wypowiadam bo kij wie o co w tym wszystkim chodzi ilu ludzi tyle opinii
9
Akurat tutaj ciężko się z szejkiem nie zgodzić, hajs z marketingu na bank będzie przeogromny
3
@vangoor Ronaldinho
0
@zeko0 Francja za bardzo chce aby po wyjsciu brytoli z UE to język francuski stał się językiem urzędowym w krajach UE. Pewnie m.in. dlatego nie tłumacza na angielski
0
@Fedo99 dla mnie znak =
0
@Colon tak jak Leo po francusku
0
@Zoker myślę że nie zarabiają na jednej sztuce więcej jak 20% jej wartości, co w takim tempie sprzedaży daje i tak niesamowite przychody
0
@Bobo25 youtube, kanał Psg
0
@Encore przecież szejkowi roczny koszt utrzymania Messiego zwróci się wczoraj i dzisiaj z nawiązką. Te wszystkie koszulki, lajki, obejrzane filmiki. To są już duże zarobione sumy pieniędzy
0
@marcin000019 być może tak, tylko że rozwiązanie kontraktu bez porozumienia na pewno wiąże się z wielkimi odszkodowaniami więc i tak to jest nie realne, takie gdybanie na zasadzie: gdybym wiedział że się przewrócę, to bym się położył
4
@ściah dorzuciłbym jeszcze działy o Leeds, Wolves czy Vissel Kobe. Jak się bawić to z rozmachem
0
@Masti_Real_Madryt pewnie tak, ale wątpię czy teraz. Wszystko zależy jak będzie wyglądać ich gra w tym sezonie, czy nie będzie stroił foszków
2
Komentarz usunięty
0
@haryveb944 a co tu się dziwić? Podpisujesz kontrakt za kontraktem z nowymi piłkarzami, na najlepszego, który grał tu prawie całe życie Cię nie stać i na dodatek jest duże prawdopodobieństwo że tych nowych piłkarzy nie zarejestrujesz. Szczerze nie słychać o podobnej sytuacji w innym klubie. A tu mówimy o Barcelonie a nie jakimś Elche, jednym z największych klubów na świecie. Toż to tylko wypada się śmiać bo nie znam innego klubu który ma teraz tak niespotykane problemy.
0
@busquets5 limit plac to 70% przychodów
A w barcelonie obecnie to jakieś 95%.
Czyli np jeśli jest 50 mln przychodu w sezonie to Barca może wydać 35 mln na pensje. Jakoś takoś
1
@Adey szczerze mówiąc wątpię że uda się któregokolwiek zarejestrować. Żeby osiągnąć te magiczne 70% to muszą jeszcze trochę zejść. A narazie sprzedali ogórków z pensjami po milion. Nie wiem czy odejście np pjanicia i umtitiego już zalatwiloby sprawę. A tu ani konkretnego widu ani słychu że któryś naprawdę odejdzie
0
@jedrek7000 pewnie 5,4
2
@BorzyKrzys tak i chyba klepią ze Slavią Praga
3
Ale za rok to już na pewno będzie LM dla polskiego klubu
2
@NaFazieHitman i dobrze ile on chce mieć urlopu.. Już od soboty nie pykał dogryweczki, czas najwyższy wziąć się do roboty
0
@Colon szczerze to tylko kierunek Psg mi przychodził do głowy od samego początku spekulacji o jego odejściu. Może jeszcze city ale ogólnie największe szanse od samego początku miało PSG - przynajmniej moim zdaniem
0
@Colon ten co stękał na koncie, ale backhand miał topowy
0
@LeoMessi1994 najzwyczajniej w świecie NIE
0
Oho. Zaczynaja wczytywać opcje - Polskie przegrywy