1

@MeMyselfAndI dlatego że nadal 70% szlemow wygrywa na ziemi i nigdy chyba nawet nie był blisko klasycznego wielkiego szlema. A Novak to jedyny który wygrywał każdy wielki szlem minimum 2 razy

0

@dadan1990 o właśnie Thiem, i teraz mamy 10 tytułów, usiłuje sobie przypomnieć kto zdobył ten 11 ale nie mogę za cholere

1

@lukaszbarca15 to teraz czas wymienić z glowy: 3 razy Wawrinka, chyba 2x Murray, cilic, Roddick, safin, agassi

1

@MesQueUnClub96 oczywiście, jeśli dołoży do tego US Open to nie ma z tym w ogóle dyskusji, a jeszcze te igrzyska. Facet jak to wszystko wygra to Rafa i Roger pójdą zdecydowanie na dalszy plan i żadne 13 triumfów w RG Rafy tego nie zmieni.

2

Djokovic idzie po 20 triumf w WS. Tak naprawdę już powinno być po meczu ale jeszcze tego jednego seta musi Serb dołożyć

0

@Cvzx ma do tego święte prawo, niech bierze jeśli mu to pomaga, element gry psychologicznej w tenisie jest najwyraźniej bardzo istotny

0

Elegancko, Djokovic będzie miał bardzo pod górkę w tym meczu. Stawiam że jeśli nie doprowadzi do stanu 1:1 w setach to przegra z Włochem

0

@michaleu Novak, niech wygra wszystkie szlemy w tym roku i skończy się gadka i przepychanki kto jest top1 tenisa, wtedy nikt w żaden sposób nie będzie miał mocnych argumentów żeby odebrać miano GOAT-a Serbowi

0

Proszę jednak Włoch coś potrafi pograć. Nie sądzę że to będzie łatwe 3:0 dla Novaka.

0

Djokovic może nie gra najlepszego tenisa jaki potrafi ale jest pragmatyczny i skuteczny do bólu. Póki co Włoch jeszcze chyba mocno spięty. Byle nie było 3 szybkich setów, tylko trochę walki

1

@Yosemite taka informacja to miód na moje uszy

1

Dla mnie mecz się już skończył - obie strzeliły :D

0

@Encore ja dałem obie strzela po kursie 2.33. Wczoraj remisik wjechał elegancko, dzisiaj powtórkę proszę i będzie +1000 w dwa dni

0

@Encore niech sobie nawet awansują, mnie tylko zależy na tym, żeby obie ekipy strzeliły :D

0

@ShinobiQWE bo to był plan drugiej podwyżki cen w sklepach. Teraz podnoszą i żywność znowu do góry, za rok powtórzą

0

@Colon nieraz to wygląda komicznie, aż dziw że nie uderzy się czasem łokciem w brzuch

1

@masq z tymi dogrywkami to jakby zagrał 201

0

Lucho zdjął Busiego żeby w ewentualnych karnych nie roztrzaskał słupka swoją petardą :D

1

Dziękuję, +530 na sts teraz proszę o widowisko i mnóstwo bramek :D

3

Alba trochę kijowa wrzutka, ale Garcia to był mocno bierny w tej akcji..

0

@DonMatteo901 kurła, 80 % do boku lub do tyłu. Rakitic też tak umiał :D

0

@Janas11224 masa jest, czas na rzeźbę

0

@michaleu przycamp na jakimś longu czy innym środku w cs-ie

1

@pinasmeister jak lubisz F1 to obejrzyj serial dokumentalny o tej serii wyścigów, mega fajny

0

@VenoM właśnie chyba nie bardzo, palnę sobie jakieś głupkowate kabarety na Polsacie albo jakiś netflix wleci

9

@Mns21 jedno jest pewne: za Tuska tvp na jego konferencjach będzie złomowane przy każdej nadarzającej się okazji. Budka nie miał do tego jaj ale Donald im nie popuści

0

@mekston finalnie jednak najgorzej nie było dał radę 6 miejsce dowieźć ale trochę namieszał w wyścigu :p

2

@mekston całemu Mercedesowi. Zaryzykował ale tym razem się nie opłaciło

0

@Janiama pupilek Laporty. Riqui "chaos" Puig. Aż jestem ciekaw czy przez te obiadki kolacyjki czy inne golfy będzie dostawał z automatu więcej szans czy Koeman nie dostanie takiego polecenia "z góry"

0

@doc to był jedyny komar który nie wkurwi*ł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?