budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MeMyselfAndI dlatego że nadal 70% szlemow wygrywa na ziemi i nigdy chyba nawet nie był blisko klasycznego wielkiego szlema. A Novak to jedyny który wygrywał każdy wielki szlem minimum 2 razy
0
@dadan1990 o właśnie Thiem, i teraz mamy 10 tytułów, usiłuje sobie przypomnieć kto zdobył ten 11 ale nie mogę za cholere
1
@lukaszbarca15 to teraz czas wymienić z glowy: 3 razy Wawrinka, chyba 2x Murray, cilic, Roddick, safin, agassi
1
@MesQueUnClub96 oczywiście, jeśli dołoży do tego US Open to nie ma z tym w ogóle dyskusji, a jeszcze te igrzyska. Facet jak to wszystko wygra to Rafa i Roger pójdą zdecydowanie na dalszy plan i żadne 13 triumfów w RG Rafy tego nie zmieni.
2
Djokovic idzie po 20 triumf w WS. Tak naprawdę już powinno być po meczu ale jeszcze tego jednego seta musi Serb dołożyć
0
@Cvzx ma do tego święte prawo, niech bierze jeśli mu to pomaga, element gry psychologicznej w tenisie jest najwyraźniej bardzo istotny
0
Elegancko, Djokovic będzie miał bardzo pod górkę w tym meczu. Stawiam że jeśli nie doprowadzi do stanu 1:1 w setach to przegra z Włochem
0
@michaleu Novak, niech wygra wszystkie szlemy w tym roku i skończy się gadka i przepychanki kto jest top1 tenisa, wtedy nikt w żaden sposób nie będzie miał mocnych argumentów żeby odebrać miano GOAT-a Serbowi
0
Proszę jednak Włoch coś potrafi pograć. Nie sądzę że to będzie łatwe 3:0 dla Novaka.
0
Djokovic może nie gra najlepszego tenisa jaki potrafi ale jest pragmatyczny i skuteczny do bólu. Póki co Włoch jeszcze chyba mocno spięty. Byle nie było 3 szybkich setów, tylko trochę walki
1
@Yosemite taka informacja to miód na moje uszy
1
Dla mnie mecz się już skończył - obie strzeliły :D
0
@Encore ja dałem obie strzela po kursie 2.33. Wczoraj remisik wjechał elegancko, dzisiaj powtórkę proszę i będzie +1000 w dwa dni
0
@Encore niech sobie nawet awansują, mnie tylko zależy na tym, żeby obie ekipy strzeliły :D
0
@ShinobiQWE bo to był plan drugiej podwyżki cen w sklepach. Teraz podnoszą i żywność znowu do góry, za rok powtórzą
0
@Colon nieraz to wygląda komicznie, aż dziw że nie uderzy się czasem łokciem w brzuch
1
@masq z tymi dogrywkami to jakby zagrał 201
0
Lucho zdjął Busiego żeby w ewentualnych karnych nie roztrzaskał słupka swoją petardą :D
1
Dziękuję, +530 na sts teraz proszę o widowisko i mnóstwo bramek :D
3
Alba trochę kijowa wrzutka, ale Garcia to był mocno bierny w tej akcji..
0
@DonMatteo901 kurła, 80 % do boku lub do tyłu. Rakitic też tak umiał :D
0
@Janas11224 masa jest, czas na rzeźbę
0
@michaleu przycamp na jakimś longu czy innym środku w cs-ie
1
@pinasmeister jak lubisz F1 to obejrzyj serial dokumentalny o tej serii wyścigów, mega fajny
0
@VenoM właśnie chyba nie bardzo, palnę sobie jakieś głupkowate kabarety na Polsacie albo jakiś netflix wleci
9
@Mns21 jedno jest pewne: za Tuska tvp na jego konferencjach będzie złomowane przy każdej nadarzającej się okazji. Budka nie miał do tego jaj ale Donald im nie popuści
0
@mekston finalnie jednak najgorzej nie było dał radę 6 miejsce dowieźć ale trochę namieszał w wyścigu :p
2
@mekston całemu Mercedesowi. Zaryzykował ale tym razem się nie opłaciło
0
@Janiama pupilek Laporty. Riqui "chaos" Puig. Aż jestem ciekaw czy przez te obiadki kolacyjki czy inne golfy będzie dostawał z automatu więcej szans czy Koeman nie dostanie takiego polecenia "z góry"
0
@doc to był jedyny komar który nie wkurwi*ł