0

Kurla 2 kupony cr7 i lewy zrobili robotę +470 za strzelców dziękuję bardzo, dzień jak najbardziej udany :)

0

@ShinobiQWE nie gramy w siatkówkę..

1

I cyk w plecy. Morata krzyżuje Polaków

0

Oho, remontada się zaczyna

0

@Deviler nie mów hop

0

Tego zabrakło Niemcom w meczu z Francja. Wykończenia - tam również byli drużyna lepsza. Tutaj to przekładają na liczby.

1

Gosens bardzo dobry piłkarz, już w Atalancie pokazywał mega dobra formę. No ale to fichado Memphisa to i tak najlepsze co dzisiaj można było przeczytać.

0

@lioners18 no dokładnie takiej dobrej 9 im brakuje. Jednak uważam że Werner byłby lepszym wyborem niż Gnabry

1

Co tu się dzieje w tym meczu. Niemcy dla oka grają bardzo ładnie tylko brak im konkretów w ataku

1

@PiotrR ogólnie i tak do roboty i tak ale teraz pytanie w jakim humorze :)

0

Dobra CR7 dał trochę zarobić to poszło za 100 gol Lewandowskiego po kursie 3,50. Jak jeszcze to wjedzie to poniedziałek robię sobie wolny :D

0

@pafcioxxx ta, chyba na pusta po stronie Szczęsnego

1

Elegancko 15 minuta - gol cr7 po kursie 2,59 jak masło +265 zł

0

Tam jest fałl :D

0

Elegancko, u Koemana jednak się nie łamał :D

2

Największa beka jest taka, że Francja może 4 miejsce w grupie zająć :D ale to byłoby piękne

0

Ładna próba Ousmanka

0

Widać brak Kimbape. Bez niego gra Francji nie bardzo się układa

1

@zadafcb ale mercedes będzie groźny, zwłaszcza na starcie gdzie mają lepsze tempo od Redbulla na pośredniej mieszance. Szykuje się ciekawy wyscig

0

@Colon będzie 0:0. Tak obstawiłem za 100 zł więc tak musi być :D

1

Fodenowi jakiś ptak nakichał na głowę? W Polsce moda na włosy ala Songo ssj były w latach 2003-2005 a nie 2021..

0

@tomek8756 a ja tak sobie twierdzę że ta Hiszpania nas ogra, ale to nie będzie jakieś 5:0,bardziej skłaniam się ku nudnemu 1:0 czy może 2:1 po jakimś farfoclu dla naszych

20

@Arkon i tak będzie oto jakies 123456 fal covid. Ciekawe że w innych krajach ludzie sobie nawet w 100 % zapełniają stadiony czy inne kina. Tam covid jest mniej groźny? A może już pozabijali gospodarke

0

@lukasz9197 ja mam - 2,5 bramki i to zamyka mi kupon na 850 zł za 40 zł.. Lecę po flaszkę i czekam na mecz

1

@Janiama remis 1:1

1

@kaamil1910 tu nie chodzi o lubienie a o umiejętności, poziom jego gry mimo zaawansowanego wieku. 90% la rambli nie lubi np Alby ale kiedy gra dobrze to jest wszystko ok

0

@Encore to prawda 3 z 5 wygrane - 430 na plusie póki co

4

@Coutinho007 jak z górki to walec

2

@soczeq Depay tam strzela w jakiejś lidze ogórkowej.. Nie to co potężny Dembele

0

@eosz liczy się tylko 1 szkoła - ostatnia ukończona w tym konkretnym przypadku chyba technikum

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?