2

Dramatycznie wygląda poziom podstawowego wyszkolenia technicznego polskich zawodników. Po prostu biegające sęki i nic więcej

0

@DonMatteo901 a nie że przegramy?

1

@Cyzix ale Ty od naszych wymagasz cudów.. Granie z klepki to przecież dla nich piłkarski Mount Everest

1

@cchesterr43 Transmisja łączona tvp Sport

0

@DaPidejpi jedyny słuszny klub w Krakowie to Hutnik :)

0

@clyde przecież Poznań to zalało. 90% miasta zakorkowane, na autostradzie awarie, stłuczki wszystko stało jakieś 2-3 temu.. Burza zaskoczyła wszystkich :P

0

@lukaszbrk podpinam się, godzinę temu w aucie pokazywało mi 19,5 :) a rano przed 7 - 27 stopni :D

1

@Janiama Anglia Czechy 1:0
Chorwacja Szkocja 2:2

0

@Chaoss akurat w tym meczu ich nie brakuje i odrazu jest kapitalny efekt :)

0

@marnow decyduje mała tabela z bilansem bramek bo każda drużyna z 3 pkt wygrała z inną która ma 3 pkt. I bezpośredni stosunek spotkań tutaj jest nie do oszacowania

2

Dolberg nie może strzelić z 5 metrów to Christensen z 20 przyfasolił

0

Jednak spalony, Dania 3 miejsce na live

5

Ale jak ten bramkarz się rzucił i płynął po murawie. Nota 19/20 za styl motylkowo-stadionowy

0

Wes i Bratłejt. Skąd oni się tu wzięli

1

@Janiama Belgia 3:1
Dania 2:0

0

@tomek8756 może się skuszą jeśli dojdzie szaman w pakiecie

0

@Shear007 nie wiem chyba jakieś NBA jest na tvp Sport. Jakieś LA Clippers - Phoenix Suns bodajże

1

@damiano16398 nasza cała pomoc razem wzięta strzela tyle w ciągu połowy sezonu :D

2

Wijnaldum wbiega w pole karne i strzela brameczki jak niegdyś robił to pewien Brazylijczyk w Barcelonie, który miał swoją przeszłość w ŁKS-ie Łódź.
Szkoda, że Wijnaldum wybrał Paryż

0

@VamosDeJong ta najlepiej niech go kupią i zostawia wszystkich
Będziemy grac
Ter stegen
Pique De Jong
Busi
Messi Dembele CR7 Aguero Fati griezzmann i Depay
I to będzie takie defensywne 2-1-7
Zawsze może wbić jakiś Coutinho czy inny Pedri za pique :D

1

@Janiama Włochy Walia 1:1
Szwajcaria Turcja 1:0

7

Co jeszcze mi się podoba to zdrowa rywalizacja między Verstappenem i Hamiltonem. Szacunek wobec siebie okazywany na torze czy w wypowiedziach. Nie ma tam żadnych nieczystych zagran. Dają z siebie wszystko na torze i tam ta rywalizacja się odbywa. Oby tak dalej a walka o mistrza będzie trwała do samego końca

1

@mekston no tutaj Hamilton naprawdę trochę zawalił. Mógł nawet wygrać a tak zdobył Okrągłe 0 :)

1

Ale teraz jeszcze bardziej szkoda tego Baku. 4 okrążenia i Max pewnie wygrałby tamten wyścig.

2

Max jest piękny. Kapitalny gość i nie boi się ryzyka

3

Hamilton raczej to wygra. Majstersztyk w jego wykonaniu.

0

Ale red bull gra va bank. Szacun za to przez to są emocje ale coś czuję że ten pit stop da dublet Mercedesowi. Hamilton umie dbać o opony jak chyba nikt inny w stawce

0

Ale Max strasznie zepsuł. Lewis na pośrednich mu pewnie odjedzie

0

@Janas11224 właśnie w tym wywiadzie wytłumaczył dlaczego będą mieli problem ze sprzedażą piłkarzy - oni mają tutaj takie kontrakty których żaden inny klub im nie da. A co za tym idzie siedzą zadowoleni w barcelonie kasując niebotyczne kwoty.. Przez to nie nastawiam się na praktycznie żadna sprzedaż. Obym się jednak mylił..

2

@Nano22 książki zdecydowanie. Bardzo wiele rzeczy nie jest pokazane w filmie albo zostało trochę zmienione

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?