budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dramatycznie wygląda poziom podstawowego wyszkolenia technicznego polskich zawodników. Po prostu biegające sęki i nic więcej
0
@DonMatteo901 a nie że przegramy?
1
@Cyzix ale Ty od naszych wymagasz cudów.. Granie z klepki to przecież dla nich piłkarski Mount Everest
1
@cchesterr43 Transmisja łączona tvp Sport
0
@DaPidejpi jedyny słuszny klub w Krakowie to Hutnik :)
0
@clyde przecież Poznań to zalało. 90% miasta zakorkowane, na autostradzie awarie, stłuczki wszystko stało jakieś 2-3 temu.. Burza zaskoczyła wszystkich :P
0
@lukaszbrk podpinam się, godzinę temu w aucie pokazywało mi 19,5 :) a rano przed 7 - 27 stopni :D
1
@Janiama Anglia Czechy 1:0
Chorwacja Szkocja 2:2
0
@Chaoss akurat w tym meczu ich nie brakuje i odrazu jest kapitalny efekt :)
0
@marnow decyduje mała tabela z bilansem bramek bo każda drużyna z 3 pkt wygrała z inną która ma 3 pkt. I bezpośredni stosunek spotkań tutaj jest nie do oszacowania
2
Dolberg nie może strzelić z 5 metrów to Christensen z 20 przyfasolił
0
Jednak spalony, Dania 3 miejsce na live
5
Ale jak ten bramkarz się rzucił i płynął po murawie. Nota 19/20 za styl motylkowo-stadionowy
0
Wes i Bratłejt. Skąd oni się tu wzięli
1
@Janiama Belgia 3:1
Dania 2:0
0
@tomek8756 może się skuszą jeśli dojdzie szaman w pakiecie
0
@Shear007 nie wiem chyba jakieś NBA jest na tvp Sport. Jakieś LA Clippers - Phoenix Suns bodajże
1
@damiano16398 nasza cała pomoc razem wzięta strzela tyle w ciągu połowy sezonu :D
2
Wijnaldum wbiega w pole karne i strzela brameczki jak niegdyś robił to pewien Brazylijczyk w Barcelonie, który miał swoją przeszłość w ŁKS-ie Łódź.
Szkoda, że Wijnaldum wybrał Paryż
0
@VamosDeJong ta najlepiej niech go kupią i zostawia wszystkich
Będziemy grac
Ter stegen
Pique De Jong
Busi
Messi Dembele CR7 Aguero Fati griezzmann i Depay
I to będzie takie defensywne 2-1-7
Zawsze może wbić jakiś Coutinho czy inny Pedri za pique :D
1
@Janiama Włochy Walia 1:1
Szwajcaria Turcja 1:0
7
Co jeszcze mi się podoba to zdrowa rywalizacja między Verstappenem i Hamiltonem. Szacunek wobec siebie okazywany na torze czy w wypowiedziach. Nie ma tam żadnych nieczystych zagran. Dają z siebie wszystko na torze i tam ta rywalizacja się odbywa. Oby tak dalej a walka o mistrza będzie trwała do samego końca
1
@mekston no tutaj Hamilton naprawdę trochę zawalił. Mógł nawet wygrać a tak zdobył Okrągłe 0 :)
1
Ale teraz jeszcze bardziej szkoda tego Baku. 4 okrążenia i Max pewnie wygrałby tamten wyścig.
2
Max jest piękny. Kapitalny gość i nie boi się ryzyka
3
Hamilton raczej to wygra. Majstersztyk w jego wykonaniu.
0
Ale red bull gra va bank. Szacun za to przez to są emocje ale coś czuję że ten pit stop da dublet Mercedesowi. Hamilton umie dbać o opony jak chyba nikt inny w stawce
0
Ale Max strasznie zepsuł. Lewis na pośrednich mu pewnie odjedzie
0
@Janas11224 właśnie w tym wywiadzie wytłumaczył dlaczego będą mieli problem ze sprzedażą piłkarzy - oni mają tutaj takie kontrakty których żaden inny klub im nie da. A co za tym idzie siedzą zadowoleni w barcelonie kasując niebotyczne kwoty.. Przez to nie nastawiam się na praktycznie żadna sprzedaż. Obym się jednak mylił..
2
@Nano22 książki zdecydowanie. Bardzo wiele rzeczy nie jest pokazane w filmie albo zostało trochę zmienione