budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@analitykTaktyki Laskowski, Borek i chyba Wolski to tacy najlepsi jak dla mnie
1
Lukaku przed pole karne aleeeeż to była okazja!
0
@D10SLEO było z 45 sekund później :D
2
Ledwie człowiek włączy Szpaczka i już słyszy "tymczasem Rosjanie" :D
0
@RomanHoffer obstawiam że co najmniej 50 % ludzi dorosłych njr potrafiłoby w tej chwili w prawidłowy sposób udzielić pomocy
0
Ale poszedł jak dzik na tą główkę
0
@clyde a mnie wypadek Kubicy w Kanadzie w 2007, z tego co pamiętam to nawet nie zawiesili wyścigu tylko jechali za samochodem bezpieczeństwa kilka okrążeń
0
@kulek22 właśnie ten sędzia w TVP wytłumaczył że tylko UEFA ma możliwość decydowania co dalej, sędzia tylko w notatkach opisuje co się wydarzyło a to UEFA podejmuje decyzje co dalej
1
@tomekjd ta pizd* co prowadzi już organizowała pogrzeb
2
Wes czy wass? W La Liga zawsze mówili Daniel Wass.. Borek odpala swoją listę z nazwiskami
1
@Dertinho ymbappe nie pyka i gra odrazu leży
1
@PatrychoO zdzwilo mnie ze sędzia nawet nie poszedł zobaczyć. Ciężko to ocenić, wrażenie jest takie że mogła być piłka dobra
1
@Janiama 2:1 Dania
1
@PatrychoO ja pomimo że czekam na tą zmianę pokoleniowa to jestem za Novakiem. Życzę mu klasycznego szlema w tym roku. To byłoby coś i to w takim wieku. Do trzech razy sztuka. W 2011 i 2015 się nie udało, może to jest ten rok ;)
0
@LeoMessi1994 ja wychodzę z założenia, że dżentelmeni nie piją przed południem :P dlatego z otwarciem piwka czekam jeszcze kilkanaście minut :D
0
@mat32 postawiłbym znak =
0
@JohnA Walia remis, Dania win i Belgia win +2.5 gola w meczu tak sobie wymyśliłem
0
@dv7wisnia ale jak się smykną z 3 miejsca to +10 do morali i pewności siebie :D
0
@tadzik447 dzisiaj whisecky wjeżdża
2
@lukasz9197 Widzew Łódź/duisburg/Bolton i walka o powrót do premier league.
2
@Encore @Colon ja tak obserwowałem Thiema w sezonie 2018 i 2019. Kurde miałem nadzieję, że to będzie gracz który wjedzie poprzez dobre występy w RG do czołówki i tam "starszym Panom" namiesza w kotle. Potem doszedł dobry występ w AO 2020 i ten covidowy sukces w US Open 2020. No ale Paryż 2020 i zwłaszcza ten 2021 to trochę kiepskie występy. O ile w 2020 przegrał to fenomenalnym meczu że Schwartzmannem to w tym roku z Andujarem prowadząc 2:0.. Trochę kiepsko. Ale z kolei zaskakuje mnie Medvedev. Tsitsipas też zaczyna dochodzić do głosu. Oby w końcu rozplataly im się nogi grając w tych finałach z tymi Posągami jak Nadal czy Novak. Nie chciałbym żeby kolejne pokolenie zaczęło wygrywać dopiero kiedy Serb czy Hiszpan skończą grać.
3
@Encore myślę, że nieważne ile meczy przegra Rafa na RG to i tak będzie jego hegemonem i chyba za mojego życia nikt go tam nie pobije. Przecież on tutaj wygrał ze 105 czy nawet 106 spotkań. Toż to jest jakiś absurd
0
@JohnnyBarca jprd najgorsze jest to, że sobie człowiek analizuje kto w tej kadrze jest i w ogóle o tym zawodniku nie pamięta.. Szkoda, że tak się to potoczyło w przypadku Coutinho
0
Zaraz będzie tie-break 3seta dzisiejszego meczu gigantow na Eurosporcie 2. Na dobranoc jak znalazł :D
0
@lampa16 strasznie dużo zależy gdzie go umieszczą w rosetswieniu i jakie trafi losowanie. Jak wiadomo przy rozdawaniu nr rozstawienia w Wimbledonie patrzą nie tylko na to co osiąga zawodnik w poprzedniej edycji i w bieżącym roku, ale także na jego poprzednie dokonania w turnieju, także Roger potrzebuje też trochę szczęścia
1
@mekston ogólnie to tak do tego sezonu 2011 (z wyjątkiem zwycięstwa w AO 2008) Djokovic był taki przegrywem w WS zwłaszcza na poziomie 1/2. Coś tam walczył ale z marnym skutkiem. Od 2011 kiedy tam zmienił dietę i poszedł mocno w przygotowanie fizyczne stał się bestią. I tak to się jakoś utrzymuje
1
@Encore Federer Nadal 16:24
Federer Djokovic 23:27
0
@Encore zależy od nawierzchni i sezonu. Trochę żałuję tych porażek Djokovicia w 2011 z Federerem w RG i ze Stanem w 2015. Mimo że bardziej kibicowałem Federerowi czy Wawrince, to jednak to czego dokonywał Novak w tych sezonach to po prostu ocierało się o jakieś heroiczne dokonania.
7
@FafitFCB hahaha, coś pięknego, pewnie wleciał wracając z golfa z Pepem i obiadku z Laportą :p
0
@mekston trochę wygląda jak wynik meczu piłki ręcznej, jak się dobrze rozpędzą to osiągną wynik meczu NBA :D