1

@BordeR 5100 tylko folder camera

0

@Yanek jak zdrowie dopisze to barierę 600 powinien złamać w tym sezonie.

1

Ten Dom z Papieru będzie trzeba jeszcze raz obejrzeć bo po takich przerwach to połowę wątków człowiek zapomina

0

@Slazzy ja mam aktualnie Jaguar classic black i jest spoko zapach

0

Nie no, przecież te patałachy nie potrafią wyjść poza 30 m od swojej bramki. Kurw* i to w meczu z Albanią..

0

Albania dominuje Polskę na naszym stadionie narodowym. To chyba tylko pokazuje w jakiej głębokiej dupie jest ta kadra. Oni powinni walczyć o awans do odpowiednika ligi konferencji a nie na MŚ

0

@BarcaInfo na luziku bierze 3 set

0

@Xxxbarca4ever tym bardziej witam w klubie :p

0

@clyde no to już fajny sprzęt, ale chyba nie jest kompatybilny z xboxem.
@Xxxbarca4ever no i namówiłeś mnie jadę kupić :D

0

@clyde jaka masz kierownice i na czym grasz, konsole czy pc? Właśnie zastanawiam się czy skoczyć do rtv po F1 2021 bo mają za 170 zł a w F1 2020 bardzo fajnie mi się grało. Pytanie czy jest jakaś znacząca różnica oprócz zmian ekip przez kierowców

2

Jakość obrazu meczu Francji woła o pomstę do nieba. Na streamingach jest lepszy obraz

1

@bartas97 kupię i też głównie dla kariery, skoro kupuje od Fify 12 wszystkie to nic się nie zmieni tym razem :p

1

@Mns21 mBank jest spoko, lepszy niż nieszczęsny Santander i jego problemy z aplikacja gdzie wpisuje dane do logowania i za 3 razem udaje mi się zalogować..

1

@PatrychoO no właśnie mega szkoda początku tie breaka. Z 1:4 będzie miała ciężko to odwrócić
Edit. Ale następny mecz Azarenka z Muguruza też powinien być na wysokim poziomie

5

Ale meczyycho kobiet na Eurosporcie 2. Azarenka - Paolini. Poziom wyższy niż w wielu męskich spotkaniach. Obydwie Panie 80 % uderzeń grają z pełną mocą i bardzo często są to celne uderzenia
@Encore @michal26 @PatrychoO @mekston @JimMorrisonFCB @Colon

3

@sokot akurat w topowej formie u nas nie był. Prędzej bym tu wcisnął Busiego i Depaya do tego szerzej rozumianego "topu"

1

@Kgorecki2500 na plus to okienko ma United Chelsea czy inne psg :D my raczej koty w worku i kolejny sezon z cyklu "w końcu odpali" :P finanse pozwoliły tylko na tyle więc trzeba wierzyć w tą młodzież i niech się ogrywają przy tych pozostałościach klasowych piłkarzy jakich Barca posiada :)

0

@Garbatyy a co ma Barcelona mu do zaoferowania? Granie u boka Braitha czy Luuka? Dla mnie to klub strasznie dużo stracił wizerunkowo i piłkarze z topu nie będą tu chcieli przychodzić i jeszcze wydaje mi się że długo nie będzie kasy na takich piłkarzy. Radze przyzwyczaić się na jakiś czas do sprowadzania średniaków. Za duże tu są długi żeby to w rok opanować.

0

@ElKamil myślę, że bardziej ludzi przybija fakt jego zastępstwo. Może Griezzmann nie miał top formy, ale jeśli po jego odejściu przychodzi typ pokroju Luuka De Jonga no to sorry. Chyba że według bamby lepszy jest typ co nawet nie łapał się do podstawowej 11 sevilii.. A jeśli ktoś się łudzi, że za rok Barca ruszy na poważne zakupy to chyba jest w błędzie, w rok nie są raczej w stanie tak odbudować finansów klubu. Prędzej będą wyprzedaże najlepszych Typu Frenkie czy Pedri niż zakupy

1


Czyli jest szansa na Pekharta albo Brożka

2

W Fifie 2022 w karierze będzie trzeba brać na początku bogatego inwestora który da 500 mln na wzmocnienia składu :D

0

Ktoś napisał o chomikach i odrazu strona zamula, bad 502 loading

0

@Encore jak tak dalej pójdzie to szpital w barcelonie będzie nosił imię jednego z nich :D na czele rywalizacji dembele :D

0

@patrykzmc2000 Kręcidło w punkt. Ta kadra po odejściu Griezzmanna i Messiego to na papierze będzie straszyć co najwyżej Elche. Coutinho Dembele i Fati to są cały czas tylko znaki zapytania. 1 zablokowany w psychice i często w szpitalu , 2 w sumie szpitala nie opuszcza a 3 ma 18 lat i wraca po roku przerwy więc nie pokładałbym w nim nadzieji na zbawienie ataku barcy. Śmiejemy się z Milanu czy Arsenalu ale zaraz będziemy w bardzo podobnej sytuacji. Baa Milan delikatnie się zaczyna podnosić z kolan, a Barca zaczyna na nie upadać. Nic trzeba się nastawić na sezony bez hura sukcesów i ewentualnie być mile zaskoczonym na koniec :)

2

@Encore do wyniku 14-11 dla Polek fajnie to wyglądało, niestety później masa błędów własnych i skuteczniejsze rywalki

0

@Joshi pewnie, sam Garcia zjada Ramosa, Messiego, Donnarume, Hakimiego i Wijnalduma razem wziętych. Bierze ich bez mydła

1

@Mario96w wszystkich transmitowanych na Eurosporcie, czyli US Open, Australian Open i Roland Garros

0

@escarabajo ale Aboubakara to Ty szanuj. Miałem go w Boltonie w FM 2020 i mi 2 awanse załatwił :D

1

@Mario96w jest w 1 kanale Eurosportu. Wszystkie mecze polskich zawodników czy zawodniczek mają pierwszeństwo transmisji na polskim Eurosporcie

0

@doc jakby nie patrzeć to chyba Kun jest jedyną 9 w barcelonie. Reszta może tam grać ale raczej to nie ich naturalne środowisko. Raczej mamy wielu skrzydłowych czy tam odwróconych skrzydłowych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?