budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 oglądam od 25 minuty meczu i przez te 14 minut nie zauważyłem nic innego jak w środę z Rayo.
0
Zamawial ktoś paczki niespodzianki np po nieodebranych wysyłkach z jakiegoś Amazonu ? Gdzieś mi na FB coś wyskoczyło że za 108 zł można zamówić i kusi mnie sprawdzenie czy w ogóle coś przyjedzie, przemawia za mną to że podobno można zapłacić gotówką przy odbiorze
1
@Rust_Cohle Nie no na spokojnie, jeszcze przed meczem mam urodziny chrześniaka do zaliczenia :p
1
@Rust_Cohle ja dzisiaj soczki - czyli somersby, po dobrej cenie w Dino są (2,50) to kupiłem każdego smaku po 3 na próbę
1
@LucaMancini ja zagrałem na Arsenal, Newcastle 1x i Śląsk z Niecieczą. Jak wygrywać to miliony :p
1
@against_modern_football to ja nie znam nikogo kto mówi że głosuje na PiS a i tak wygrywają
0
@Pilka_jest_okragla a ja nie, dałem że Lille strzeli +1,5 :D potrzebuje jeszcze jednego wylewu kimbappe albo innego markiniosa
2
Ale ta wymiana Tuchela na Pochettino to lekki sabotaż, może w końcówce kadencji Niemca była zadyszka ale tamto PSG miało jakiś charakter, a te obecne jest tak bezjajeczne jak ten kołek z espanyolu. Mając taki potencjał i grać taką kaszanę to naprawdę słowa Koemana nabierają minimalnego znaczenia. A niech się gwiazdeczki męczą.
Ja jestem pełen podziwu dla gry Buraka Ylmaza. Gość jest jak wino
1
@AllBundy trzeba było pograć +2,5 :D na farcie ale wjechało
0
@bartekvisca może to nie tyle nienawiść co zwykła zazdrość że ktoś miał możliwość wziąć duży kredyt na coś i stać go na spłacanie
1
@Tollusiek Kamiński i ba loua na skrzydłach i ishak na środku ataku
0
@Djzordon a wiesz że osasuna i Rayo są przed Barcelona w tabeli ? Powiedziałem tylko że ich aspiracje i zaangażowanie na boisku to jest poziom walki o utrzymanie a nie że spadną.
3
@VamosRakieta ponoć malują trawę na zielono
2
@Sau_Ron będę zgadywał: błąd ten będzie oznaczał to, że nie będzie można wejść na stronę? :D
1
@Djzordon wydaje mi się, że w aktualnej formie Barcelona powinna patrzeć czy takie Rayo albo osasuna traci punkty a nie real. Póki co nie ma się czarować walka o mistrza. Niby to nie jest jeszcze dużą strata ale z każdym kolejnym meczem Barca pokazuje aspiracje na utrzymanie się w La Liga a nie walkę o puchary
0
@Kgorecki2500 czyli zdjęcie lapcia z rudym a'la "se queda"
0
Bayern na kolanach, aczkolwiek kto jak nie oni będą potrafili taki wynik wyciągnąć
0
O kurfaaa co Borussia rozklepała Bayern, miazga
1
Bayern dzisiaj w defensywie to kopia Barcelony, kabaret, upamecano sabotuje na całego
0
Haha to są jaja czego nie potrafią zamienić nawet na celny strzał
0
Dobra, po tym karnym to już ewidentnie jestem za tym aby Rayo i Mallorca utrzymały wynik to przynajmniej będzie kolejny pozytywny dzień kuponowy
0
@macio_944 lekko, od początku sezonu wywalone jaja i żadnych oczekiwań, rozczarowanie jest ale ogólnie 0 spiny. Już nawet regularnie daje na rywali Barcy, dzisiaj porażka lub remis będzie miała slodko-gorzki smak
3
Alba już ma 100 HP i z 75 kevlar
1
Elegancko, boli tylko to że Koemana i tak nie zwolnią bo klubu na to nie stać, nie ma się co łudzić.
0
@ElKamil mnie psują.. a tam tylko została Atalanta i Sevilla..
0
Depay Garcia i Coutinho tragicznie zaczęli mecz, Roberto jak powiedział komentator ma 2 biegi za mało. 1x zagrane dzisiaj to może nie był głupi pomysł
1
Ale nie fart: -2,5 bramki w meczu PSG i Interu wchodzi, +2,5 bramki w meczu Atletico też weszło i kupon wygrany
Do tego drugi kupon remisy w Marsylii, Mediolanie i Madrycie.. wydaje się że wejdzie
Super że trafiłem zdarzenia i 2 kupony wygrane ale czemu tak głupich kuponów człowiek nie zaryzykuję za większą kwotę tylko obstawi za kilka zł bo przecież nie ma szans aby weszło..
0
@mekston szybciutko Lewis maxa dogoni, już tylko 4 sekundy
0
Legia jest piękna
1
Emreli ale spartolił, do Barcy go