0

@macio_944 oglądam od 25 minuty meczu i przez te 14 minut nie zauważyłem nic innego jak w środę z Rayo.

0

Zamawial ktoś paczki niespodzianki np po nieodebranych wysyłkach z jakiegoś Amazonu ? Gdzieś mi na FB coś wyskoczyło że za 108 zł można zamówić i kusi mnie sprawdzenie czy w ogóle coś przyjedzie, przemawia za mną to że podobno można zapłacić gotówką przy odbiorze

1

@Rust_Cohle Nie no na spokojnie, jeszcze przed meczem mam urodziny chrześniaka do zaliczenia :p

1

@Rust_Cohle ja dzisiaj soczki - czyli somersby, po dobrej cenie w Dino są (2,50) to kupiłem każdego smaku po 3 na próbę

1

@LucaMancini ja zagrałem na Arsenal, Newcastle 1x i Śląsk z Niecieczą. Jak wygrywać to miliony :p

1

@against_modern_football to ja nie znam nikogo kto mówi że głosuje na PiS a i tak wygrywają

0

@Pilka_jest_okragla a ja nie, dałem że Lille strzeli +1,5 :D potrzebuje jeszcze jednego wylewu kimbappe albo innego markiniosa

2

Ale ta wymiana Tuchela na Pochettino to lekki sabotaż, może w końcówce kadencji Niemca była zadyszka ale tamto PSG miało jakiś charakter, a te obecne jest tak bezjajeczne jak ten kołek z espanyolu. Mając taki potencjał i grać taką kaszanę to naprawdę słowa Koemana nabierają minimalnego znaczenia. A niech się gwiazdeczki męczą.
Ja jestem pełen podziwu dla gry Buraka Ylmaza. Gość jest jak wino

1

@AllBundy trzeba było pograć +2,5 :D na farcie ale wjechało

0

@bartekvisca może to nie tyle nienawiść co zwykła zazdrość że ktoś miał możliwość wziąć duży kredyt na coś i stać go na spłacanie

1

@Tollusiek Kamiński i ba loua na skrzydłach i ishak na środku ataku

0

@Djzordon a wiesz że osasuna i Rayo są przed Barcelona w tabeli ? Powiedziałem tylko że ich aspiracje i zaangażowanie na boisku to jest poziom walki o utrzymanie a nie że spadną.

3

@VamosRakieta ponoć malują trawę na zielono

2

@Sau_Ron będę zgadywał: błąd ten będzie oznaczał to, że nie będzie można wejść na stronę? :D

1

@Djzordon wydaje mi się, że w aktualnej formie Barcelona powinna patrzeć czy takie Rayo albo osasuna traci punkty a nie real. Póki co nie ma się czarować walka o mistrza. Niby to nie jest jeszcze dużą strata ale z każdym kolejnym meczem Barca pokazuje aspiracje na utrzymanie się w La Liga a nie walkę o puchary

0

@Kgorecki2500 czyli zdjęcie lapcia z rudym a'la "se queda"

0

Bayern na kolanach, aczkolwiek kto jak nie oni będą potrafili taki wynik wyciągnąć

0

O kurfaaa co Borussia rozklepała Bayern, miazga

1

Bayern dzisiaj w defensywie to kopia Barcelony, kabaret, upamecano sabotuje na całego

0

Haha to są jaja czego nie potrafią zamienić nawet na celny strzał

0

Dobra, po tym karnym to już ewidentnie jestem za tym aby Rayo i Mallorca utrzymały wynik to przynajmniej będzie kolejny pozytywny dzień kuponowy

0

@macio_944 lekko, od początku sezonu wywalone jaja i żadnych oczekiwań, rozczarowanie jest ale ogólnie 0 spiny. Już nawet regularnie daje na rywali Barcy, dzisiaj porażka lub remis będzie miała slodko-gorzki smak

3

Alba już ma 100 HP i z 75 kevlar

1

Elegancko, boli tylko to że Koemana i tak nie zwolnią bo klubu na to nie stać, nie ma się co łudzić.

0

@ElKamil mnie psują.. a tam tylko została Atalanta i Sevilla..

0

Depay Garcia i Coutinho tragicznie zaczęli mecz, Roberto jak powiedział komentator ma 2 biegi za mało. 1x zagrane dzisiaj to może nie był głupi pomysł

1

Ale nie fart: -2,5 bramki w meczu PSG i Interu wchodzi, +2,5 bramki w meczu Atletico też weszło i kupon wygrany
Do tego drugi kupon remisy w Marsylii, Mediolanie i Madrycie.. wydaje się że wejdzie
Super że trafiłem zdarzenia i 2 kupony wygrane ale czemu tak głupich kuponów człowiek nie zaryzykuję za większą kwotę tylko obstawi za kilka zł bo przecież nie ma szans aby weszło..

0

@mekston szybciutko Lewis maxa dogoni, już tylko 4 sekundy

0

Legia jest piękna

1

Emreli ale spartolił, do Barcy go

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?