0

Komentator ma rację, zdjęcie luka i wprowadzenie depaya to najwieksze osłabienie w tym meczu

0

No i po ptokach, przynajmniej kupon siadł

7

Pique powinien wylecieć

0

Ktore to czerwo Gaviego w seniorach ?

0

Luuk mógł zostać. Abde na prawo Depay na lewo i mister 40 baniek na ławkę

1

Luuk jest na fali!

0

Lenglet szybko się zapisał w dzienniczku sędziego :D

1

Jeśli ktokolwiek zapłaci temu dzbanowi 40mln na rok to będzie kandydat do durnia epoki

1

Ter stegen to jest ale idiota

8

Oficjalnie: Luuka pochrzaniło

2

Mister 40 baniek przyjęcie top :D

0

Spalony Gaviego

4

@barcelonaLM ponoć wszystkie rozbiory Polski oraz bitwa pod Grunwaldem i Monte Casino to też wina wszechmocnego Donalda

5

@tomek8756 a co to dla Pisu złamanie konstytucji ? normalna codziennosc

0

@Zoker najważniejsze że napisali szczerze: "na zimę" :D

0

@cata_luna no to pisze maila do jarka zeby sie nie wyglupiali i podniesli o 800% cene pradu a nie 20%

0

@Sehzade1899 jak napisał kolega wyzej:" nie probuj tlumaczyc debilowi"
przeciez ceny gazu wzrosły 1000% wg pisu wiec grunt ze sasin kaczor i vateusz i tak z własnej kieszeni dokladaja miliardy do tego zebys mogl sie wykapac w cieplej wodzie

1

@Zoker ja bym tylko chciał żeby tusk doszedł do władzy i zobaczyc co beda wtedy mowic w tvpis
przeciez to oni odjebuja to sie w glowie nie miesci

1

@ranger3120 kante i haaland

0

ryoyu dzisiaj nie wygra

0

no to teraz belka -123 poziomy

28

ale to jest gruba przesada w tych skokach
jeden skoczek przekroczyl 140m na skoczni o rozmiarze 142 m i juz debile obnizaja rozbieg. przeciez to sie rzygac chce, dawniej by tutaj skakali po 150 metrow jakby pogoda pozwalała i nikt by sie nie martwił tylko cieszyl poziomem konkursu..

2

@Djzordon czysto, to rywal zaatakował głową noge casemiro

0

kurde, odpaliłem w 72 minucie, sorry :D

0

Dembele pokazuje że zasługuje na te 40 patoli:p

0

Lapcio to jest szef.
Zapłacił temu z 10 na plecach w linares żeby zakończył sezon Dembele :D

3

Jedyna pozytywną strona beznadziejnej gry Barcelony to są piękne komentarze na La rambli, człowiek się irytuje patrząc co te 11 patałachów robi na boisku po czym przeczyta kilka komentarzy i uśmiech powraca :D

0

@rademenes pozować do zdjęć i lizać dupę Laporcie

0

Poleci ktoś jakiś dobry transmiter najlepiej z bluetooth? Nie znam się na nich za bardzo a kupiłbym jakiś porządny do auta roboczego.

0

@patrykzmc2000 szaman to pewnie najbliższe otoczenie :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?