budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentator ma rację, zdjęcie luka i wprowadzenie depaya to najwieksze osłabienie w tym meczu
0
No i po ptokach, przynajmniej kupon siadł
7
Pique powinien wylecieć
0
Ktore to czerwo Gaviego w seniorach ?
0
Luuk mógł zostać. Abde na prawo Depay na lewo i mister 40 baniek na ławkę
1
Luuk jest na fali!
0
Lenglet szybko się zapisał w dzienniczku sędziego :D
1
Jeśli ktokolwiek zapłaci temu dzbanowi 40mln na rok to będzie kandydat do durnia epoki
1
Ter stegen to jest ale idiota
8
Oficjalnie: Luuka pochrzaniło
2
Mister 40 baniek przyjęcie top :D
0
Spalony Gaviego
4
@barcelonaLM ponoć wszystkie rozbiory Polski oraz bitwa pod Grunwaldem i Monte Casino to też wina wszechmocnego Donalda
5
@tomek8756 a co to dla Pisu złamanie konstytucji ? normalna codziennosc
0
@Zoker najważniejsze że napisali szczerze: "na zimę" :D
0
@cata_luna no to pisze maila do jarka zeby sie nie wyglupiali i podniesli o 800% cene pradu a nie 20%
0
@Sehzade1899 jak napisał kolega wyzej:" nie probuj tlumaczyc debilowi"
przeciez ceny gazu wzrosły 1000% wg pisu wiec grunt ze sasin kaczor i vateusz i tak z własnej kieszeni dokladaja miliardy do tego zebys mogl sie wykapac w cieplej wodzie
1
@Zoker ja bym tylko chciał żeby tusk doszedł do władzy i zobaczyc co beda wtedy mowic w tvpis
przeciez to oni odjebuja to sie w glowie nie miesci
1
@ranger3120 kante i haaland
0
ryoyu dzisiaj nie wygra
0
no to teraz belka -123 poziomy
28
ale to jest gruba przesada w tych skokach
jeden skoczek przekroczyl 140m na skoczni o rozmiarze 142 m i juz debile obnizaja rozbieg. przeciez to sie rzygac chce, dawniej by tutaj skakali po 150 metrow jakby pogoda pozwalała i nikt by sie nie martwił tylko cieszyl poziomem konkursu..
2
@Djzordon czysto, to rywal zaatakował głową noge casemiro
0
kurde, odpaliłem w 72 minucie, sorry :D
0
Dembele pokazuje że zasługuje na te 40 patoli:p
0
Lapcio to jest szef.
Zapłacił temu z 10 na plecach w linares żeby zakończył sezon Dembele :D
3
Jedyna pozytywną strona beznadziejnej gry Barcelony to są piękne komentarze na La rambli, człowiek się irytuje patrząc co te 11 patałachów robi na boisku po czym przeczyta kilka komentarzy i uśmiech powraca :D
0
@rademenes pozować do zdjęć i lizać dupę Laporcie
0
Poleci ktoś jakiś dobry transmiter najlepiej z bluetooth? Nie znam się na nich za bardzo a kupiłbym jakiś porządny do auta roboczego.
0
@patrykzmc2000 szaman to pewnie najbliższe otoczenie :P