budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co za set w meczu Nadal-Mannarino. Byle francuz nie siadł i ze zdrowiem było ok bo coś tam mu Chyba dolega
0
ale southampton rozklepało city, bardzo dobrze bedzie ciekawszy mecz :)
1
@Deeespacito 5:40... Dobrze że jest Australian open bo trochę czas można zabić w środku nocy
0
@SkilledHydra16 można to napisać z małych liter w nie robić z siebie ura bura
0
Fati też niezwykle podatny na kontuzje.. wielu tu miało obawy że po tym roku przerwy może tak być i niestety to się sprawdza...
1
@norbi77 chyba tak , ale takie wrazenie mialem ze troche za daleko od bramki wyszedl
1
@Nazio87 a co zmieni haaland w meczu w ktorym barcelona w 10 minut nie potrafi wyjsc z wlasnej polowy ?
0
na pierwszy rzut oka to delikatnie Ter stegen za bardzo wyszedl w strone strzelca
1
szybko zaczeli :D
0
fenomenalny gol Isco, stadiony świata :D
2
@Barca1992 największą porażką i problemem w Polsce jest to, że dużo ludzi naprawde w to wierzy..
0
@bartas97 @Rust_Cohle odrób lekcje, bo czarny wrzesień marnie sprowokował
1
@PatrychoO jesli sie uda wytrzymac to o 1:00 prze meczem Igi odpale Schwartzmana z Krajinoviciem
po 2;30 wiadomo Iga a pozniej spac chociaz do tej 5:30 :D
0
@Encore a gdzie ogolnie ogladasz nba jak nie ma na canale + ?
szukałem ostatnio jakiegos streamingu pod telefon i mowiac szczerze nic nie znalazlem co dałoby sie obejrzec
0
Nets co sadzi trójeczki, seria 5 z rzędu
@Encore śledzisz to ? :P
2
@SnookerNews troche szkoda ze tak jednostronny
0
@rafa324 ani jeden ani drugi nie powienien dostac czerwonej, tylko mowie ze nie ma takiej zasady o podwojnej karze
przeciez to taki casemiro bedac ostatnim obronca moglby lamac rywalom nogi
0
@Colon mogą już nie zdążyć wrócić do Eurosportu 1
1
@Zielu2001 nie ma takiej zasady, jeśli jest ewidentne przewinienie nie zgodne z duchem gry to co ma być żółta i pogłaskać jeszcze obrońcę po głowie ?
3
@Bobo25 ale przeciez 90% uzytkownikow la rambli nie widzi roznicy miedzy reka alaby a obroncy atleticu
0
@Roobo po pierwsze zdecydowanie powiększył obrys ciała, po drugie piłka zmierzała w światło bramki
0
@tomek8756 niech mu Mati albo Jarek dadzą hasło do jakiegos panstwowego konta :D
0
łoniaki przyjecie na poziomie Dembele
1
@wpwelement Wolski albo Stanowski
1
@MesQueUnClub96 ja tak do konca nie skreślał bym Nadala. Trochę w tenisa nie grał ale nawet jego zwycięstwo mocno by mnie nie zdziwiło. Moja 3 faworytów to zverev, nadal i medvedev
0
@Sulimo ja poprosze oznaczenie :)
1
@Piotr,1985 jesli bedziesz mial okazje to obejrzyj sobie decidera z meczu Wiliams - Robertson. to był dopiero rollercoster emocji
2
@Piotr,1985 półfinały fantastyczne, oby finał również trzymał wysoki poziom :)
0
@Kinginiesta mnie tez stac zeby chodzic pywatnie tylko wielu ludzi jednak nie stac
nie wazne gdzie mieszkam, powiem Ci paradoks, nawet gdybym chcial sie zaszczepic to nie moge - przeciwwskazania, i powodem nie przyjecia mnie do lekarza jest brak szczepienia, jak to wytlumaczysz ? na jakiej podstawie mam myslec inaczej niz tak ze poprostu najwygodniej bedzie jak umre ?
2
@Kinginiesta nie zmieniło sie bo byc moze nie korzystasz z lekarzy na ktory kazdy pracujacy placi pieniadze, gdybys mial problemy zdrowotne i do chirurga neurologa czy nawet zwyklego rodzinnego mial miec tylko wizyte "teleporade" to mysle ze tak bardzo nie bylbys zadowolony, ale punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia
ja płace tym skurwysynom kupe pieniedzy co miesiac i chcac isc do lekarza zeby zrobil mi standardowe badania krwi + skierowanie na inne badania slysze " nie ma mozliwosci przyjecia pana w gabinecie z powodu pandemii "
to moje pytanie brzmi, jak dlugo bedzie trwal ten pieprzony cyrk ? wielu ludzi z mojego otoczenia umiera z powodu opoznionych zabiegow, operacji czy nawet klopotow z dostaniem sie do lekarza pierwszego kontaktu, szkoda ze Ci bandyci o tym nic nie mowia. nie mowia bo w tej chwili wszyscy umieraja na covid i nic innego