0

@Pawel13sz można oglądać kilka spotkań jak są takie możliwości:p też mam ige w lapku odpalona :)

0

Iga wygrywa 6:4 pierwszy set finału Indian Wells z Marią sakkari

0

@mekston oglądam cały czas w telefonie, mecz będzie raczej mocno na styku.

1

@Borneo różnica jest taka że skoczył i miał możliwość uniknięcia kontaktu, a Kross takiej nie miał bo był na wślizgu auba prawie na wyprostowanej nodze mu wjechał. Generalnie ma fart że gra dalej

2

W tej chwili ciężko sobie wyobrazić odejście Dembele. Jakie ostatnio wykręca liczby to poezja

0

Ma farta że nie dostał kartki, bo tu sedzia nawet z czerwonej spokojnie by się wytlumaczyl

0

Miała być walka rbr vs Ferrari a tu proszę redbull bez punktów :p a ferrari dublet

0

Kłopoty też ma Perez z autem. Hamilton jeszcze skończy na podium :p

14

Pięknie panowie walczą

1

@Compadre gotowe to owszem, z tym czy zdrowe to pewnie gorzej
Czasami jak muszę coś na szybko zjeść to kupuje tam zestaw ziemniaki kotlet i buraczki albo marchewka z groszkiem. Generalnie 3 minuty w mikrofali i już się je. W smaku nienajgorsze ale wątpię żeby było zdrowe :D

0

PSG jest przeraźliwie słabe

1

Byle żeby młodego jakaś presja nie zjadła. Może wygrać byle który, ale chciałbym 3 takich setów jak te 3 gemy początkowe

0

@katalonczyk987 na którymś z kanałów canal+

0

@Encore nawet bardzo fajnymi. I bardzo przyjemnie ogląda się jego grę.

2

@JimMorrisonFCB grzechem byłoby nie obejrzeć

0

@Colon grała w serialu 24 godziny. Dokładnie w 8 sezonie wcieliła się w postać Dany Walsh. Cholera nie mogę sobie przypomnieć jej nazwiska.

0

@Hubsao ter Stegen jak trenujesz - tak grasz, więc skoro się na treningach nie rzuca to po co w meczu :)

0

Piolliball, ładna akcja i piękny strzał Bennacera

0

Max co wykręcił. Niezły czas

0

To może być naprawdę ciekawy sezon. Wyniki q1 na ten moment wyglądają niesamowicie. Bardzo dobrze. Liczę że wielu kierowców będzie walczyć o zwycięstwa w wyścigach :)

1

@lucas/catalan nie podam kolejności ale moja 3 to Max, Perez i Russell :)
Jednak największą szansę na P1 ma wg mnie Max

1

@teacherakademicki pierwsze dwie gry HP najlepsze :D

0

ale De jong ma dzisiaj plaster, gość za nim biega kuźwa wszędzie :D
nie wiem czy w szatni za nim nie pójdzie żeby go z oczu nie zgubić nawet na chwile

0

@macio_944 właśnie teraz to zrobił pieknie i zarobił żółta kartke za faul w ataku.. kurde środkowy obraońca :D

1

generalnie cała trójka z przodu chyba dzisiaj nie wyszła z szatni
Auba co piłka to strata - przeważnie przez błąd w przyjęciu
Traore przypomina siebie z ostatnich spotkań z wolves czyli umie okiwać jedynie samego siebie
Torres zniknął jak magik i niestety błąd w kryciu przy rożnym

0

Pedri dzisiaj jest genialny

1

śmierdziało tym golem od 2-3 minuty meczu

0

@patryk355 kuźwa Paaaanie, na zakończenie 6 klasy to balanga była do 1 w nocy :D

1

@Sensible "tu jest tak najarane że się rzygać chce"

0

generalnie bardzo bym chciał zobaczyć atletico z tym składem grające pod nadzorem jakiegoś ofensywnego trenera
oni papiery i piłkarzy na fajna ofensywną grę mają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?