1

@lucas/catalan Gutowski i Marciniak również mówili o GP Las Vegas, tor podobno nudny no ale sypną hajsem i sprawa rozwiązana

0

@Colon ma papiery na wielkie granie. Odbicie Nadala kiedy był w jego wieku z tym że wydaje mi się że Alcaraz ma bardziej urozmaicony tenis w tym wieku. Nadal 99% krótkich piłek atakował z pełną mocą pod końcowe linie, a Carlos często zmienia np na jakieś skróty czy slice

1

@Colon coś tam już w meczu drwił z sędziego i chyba superwizora turnieju. Oglądałem jednym okiem ale nie do końca wiem o co tam chodziło

Tak jak @JimMorrisonFCB mówi, klasy to on nie miał i to się nie zmieni

1

@FC1899Barca brakuje tylko atmosfericia z wieczystej i Chorzów rozsadzony

2

Bramkarz Szwecji od bramki na 2:0 zmienił się w jakiegoś Batmana. Co on wyciąga to czapki z głów

0

Krychowiak wejście smoka :)

0

@messi564 może tam dalej jest szpital covidowy albo coś. Chociaż nie wiem czy przypadkiem tam nie ma jakiś punktów rejestrowania Ukraińców po pesele

0

Góralski do zmiany na już, Zieliński siedzi w szatni. Modera jest dużo ale szkoda że więcej złych niz dobrych zagrań. Generalnie gramy bez środka boiska

0

Góralski i tak długo wytrzymał bez żółtka

1

Generalnie mecz się ogląda nienajgorzej. Szybko te 30 minut zleciało

0

Coś się chłopaki rozruszali

1

@Coutinho007 piękny avek, +1

0

@Nazio87 taki grający 2 trener

0

Czyli Krychowiak wchodzi na podmeczonego rywala żeby zagrać partidazo. Widzę to :p

0

@Xwowrak nie wyobrażam sobie sytuacji żeby zaczęły spadać, to tak jakby się łudzić że paliwo będzie jeszcze za 5 zł. Mam nadzieję że się mylę ale nie ma na to widoku a ceny idą w górę z każdym kolejnym tygodniem

1

@Kgorecki2500 kamizelka, generalnie jej streszczenie było dłuższe niż książka :D

1

Iga jak na treningu, 13 pkt z rzędu wygranych i jest już 5:1

0

@Colon Osaka dzisiaj bardzo dobry poziom. Mnóstwo takich zagrań pokazała. Następna jej rywalką jest chyba Collins, ale i tak liczę na jej spotkanie z Igą. To by mogło być partidazo

0

@Dzemix111 tam chyba wszyscy są podobnymi placzkami

0

Szczęście po stronie ferrari. Darmowe prowadzenie dostali, a Tempo wyścigowe mają bardzo dobre.

6

@michal26 nie ma już tego przepisu o stosowaniu opon na starcie z q2. Wybierają jakie im się podoba

0

@Hosh nie startuje, błąd grafiki, mechanicy ferrari zdążyli z wymianą i może startować z pól

0

Ale będzie emocji w tym wyścigu, jeszcze sainz startuje z pitlane a ma przecież auto którym może wyprzedzać. Będzie ciekawie:)
Edit jednak nie startuje z pitlane:p

7

Fajny widok Igi z Jamesem Blakiem i Davenport :) piękna historia pisze się na naszych oczach

0

@RobiS albo ilość ml wódki po treningu :D

0

Serce w gardle staje jak widzi się araujo który czuje dyskomfort..

0

@busquets5 tak to wygląda :)

6

Generalnie ferran masz lekko wybaczone grzechy za te pudło :D

1

@Gwyn haha :D nie Ty pierwszy nie ostatni :)

1

@Gwyn to przełącz na świątek :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?