0

A tymczasem "Kasztan" już z dwoma golami :P

2

Na nuke navi zgniotło ence. A to była mapa "naszych". Ciekawe co będzie na D2 ale nie wierzę jakoś mocno w jakąś odmianę sytuacji

0

@gumaz drineczek oglądanie stand up-ow a w telefonie podglądanie na spotkanie Navi

0

@Lisek Max Russell Norris i Leclerc

0

@Tasde oczywiście, jednak w Miami już w sobotę podczas 3 treningu byli słabsi a dzisiaj jednak utrzymali dobre tempo. Redbull też zdaje się wolniejszy na pojedynczym okrążeniu od ferrari ale tempo wyścigowe na długich przejazdach mieli lepsze. Także trzeba liczyć że w końcu zacznie się coś więcej dziać w czołówce. Są tego pierwsze przesłanki, ale jak wiadomo: jedna jaskółka wiosny nie czyni :)

0

W F1 w końcu zapowiada się walka trzech ekip o czołowe lokaty w kwalifikacjach i oby w wyścigach. Mercedes bardzo blisko czołówki co zapowiada jeszcze większe emocje i miejmy nadzieję ciekawsze wyścigi :)

1

@esem91 u mnie dzisiaj +29/30
Teraz lekki deszczyk i burza gdzieś pewnie 15-20 km dalej wnioskując po słuchaniu grzmotów i widoczności błyskawic. Temperatura aktualnie wynosi 20 stopni

0

@Jakub1513 jak masz za dużo wolnego czasu to Grepolis

0

@HighestInTheRoom dasz jakiś link na PW do oglądania ?

3

Ale Celtowie dobrze weszli w drugą część spotkania. Ciekawy i pełen emocji mecz będzie do końca :)

0

@Zoker ostatni dobry mecz Barcelony to z Realem na Santiago

0

@Barca1992 najlepsza część

1

@Janiama nudne 1:1

0

@Emhyr nie zapomniałem. To mój nr 2 na liście faworytów :p

2

@RonnieVEB canal + family
Nr 22 w canale +

0

Tsitsipas zapomniał wyjść na kort.
A tak poważnie to Djokovic buduje niezłą formę przed RG. Faworyt nr 1 na tą chwilę

0

@Pilka_jest_okragla 9-9,5 / 10

0

@Encore i Przysiężnym

0

@takisobiektos łyknie RG. Ewentualnie Alcaraz albo Tsitsipas. Nadala stawiam 4 w kolejce po tytuł

0

@BartqRKO a to po tym jak kolega z drużyny na niego upadł ? Widziałem gdzies tą sytuację..

1

@Kgorecki2500 Colin McRae rally 2.0
FIFA 2002 i 2002 WC
Rally championship
CS 1.6
Dsj 2 i ustawianie wiatru pod narty :D
No i najważniejsze to diablo 2 z dodatkiem LoD

1

@Janiama i oby utrzymała ten trend do końca turnieju w Rzymie a najlepiej do końca RG

4

@kamiVeB moim zdaniem taka różnica jest tam w jakiś sposób widoczna nie wiem może do 25-27 roku życia tej "starszej" osoby w związku, później to już totalnie niewidoczny detal

2

@Kgorecki2500 jutro Shrek
W niedzielę pewnie szybcy i wściekli 5 oraz chyba mroczny rycerz powstaje :)

1

@Freudysta a u mnie zwykły ballantines ze sprintem :) zdrówko

0

@Encore @msmsms co się stało Rafie ? Bo dopiero mogłem oglądać od 4:2 w 3 secie

7

@Gaz z tych 80 baniek Barcą może wydać maks 25 % więc generalnie może sobie kupić kurcze a nie kounde

1

@Mr8lack jest nadzieja tylko trzeba by szybko go z Sevilli wykupić za paczkę Laysow :)

0

A może Alemany za 70-80 baniek podsunie im papiery Luuka a nie Frenkiego ? Mateu działaj :P

0

Sterling ale padolino. Ten typ jest strasznie irytujący pod tym względem. Zaczynam się zastanawiać kto może być top1 w kategorii nurek XXi wieku w piłce nożnej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?