1

Djokovic już czeka na Nadala w 1/4. Chyba że wujek Rafy przygotował swojego nowego podopiecznego do sprawienia niezłej niespodzianki :)

0

Nie będzie ścigania dzisiaj. nie ma się co oszukiwać

0

@Chaoss no nie zdziwię się jak tak będzie. Jednak na torze spa poziom bezpieczeństwa jest dużo większy niż tutaj

0

Zaczyna to pachnieć zeszłoroczną Belgią

0

Mecz Trevisan - Sasnovich jak typowy mecz kobiet. Więcej przełamań niż wygranych swoich podań

0

@mariosss20 większej głupoty dawno tutaj nie czytałem

0

@Destroyer_of_Worlds tak po cichu liczyłem że Henderson i Konate to zrobią ale grali bardzo delikatnie.

0

@Gandalf55 czyli chcesz powiedzieć że za 15-20 lat nie będziemy pamiętać że to Real wygrał LM a tylko to że city zapełniło zbroje przed meczem w 1/2 ? Albo Chelsea czy PSG tak ?
Zawsze mnie się wydawało że dla postronnego kibica w pamięci zostanie zwycięzca końcowy. Dla kibiców danego klubu to faktycznie może być kilka innych kwestii do oceny, tak jak my pamiętamy nie wiem np mecz z Interem. Ale pierwszy lepszy kibic piłki nożnej będzie pamiętał końcowy triumf Interu a nie wałków w półfinale.
Właśnie takie zdanie padło w studiu Polsatu. "Za miesiąc nie będziemy pamiętać jak real zagrał, tylko to że wygrali puchar"

3

Jedyny plus to zastrzyk rzędu 3200 dla portfela i nic więcej.
Trzeba pogratulować Realowi kolejnej LM. I ten "słaby" sezon kończą z mistrzostwem Hiszpanii i LM. Ale zaraz będzie wysryw komentarzy w stylu "od nas dostali 4:0 na bernabeu" i co z tego ? Wolałbym dostać nawet 5:0 i zgarnąć dwa takie trofea. Brawo i tyle
Miejmy nadzieję że będziemy mogli cieszyć się jeszcze z takich sukcesów Barcelony

0

Keita strzał życia. No fakt przecież to niemożliwe żeby na najwyższym poziomie w futbolu prawonożny piłkarz umiał uderzyć lewą. Tak tylko dzieciaki na podwórku potrafią

0

To było pewne. Tylko tak 35 minut za wcześnie:p

0

Niczego innego nie chce jak meczycha przez duże M. Ostatnie 2 finały były kiepskie więc liczę że ten będzie trzymał poziom i niech padają bramki. :)

0

@AlwaysBlaugrana no właśnie. Ja będę zadowolony jak się uda podpisać gaviego i resztę zdolnej młodzieży. Na nic więcej nie liczę. Oczywiście chciałbym Roberta w Barcelonie ale nie łudzę się w tej chwili

1

@AlwaysBlaugrana a skąd pieniążki na kontrakty ? Żeby chociaż 2-3 z nich udało się podpisać i spokojnie zarejestrować to będzie to niezły sukces. Ale tu nadal wszyscy żyją w jakimś oderwaniu od rzeczywistości i wierzą w 15 transferów. Jak już pokazują się przecieki że potrzeba dalszych obniżek pensji a póki co oficjalnie to tylko Coutinho odszedł za kilka paczek Laysow

0

@mekston a co powiesz o Medvedevie ? Moim zdaniem ma szansę zajść daleko. Powiem więcej przy mocno nierównym Tsitsipasie nie zdziwię się jak Rosjanin znajdzie się w finale. Póki co nawet jak na te pierwsze rundy wygląda bardzo dobrze biorąc pod uwagę że nie bardzo lubi grać na mączce

0

@AmigoBlancos ale jak jest Wimbledon to transmitują mecze a nie wypociny pseudo ekspertów. Mecz się kończy zmieniają kort i pokazują inny a tutaj 4 durni mający pojęcie o tenisie podobne do każdego z nas podnieca się kuźwa meczem 3 rundy. Wiadomo że fajnie że nasi idą dalej i wygrywają ale leci masa innych ciekawych spotkań w czasie ich pier...niczenia

3

Kurde trwają 4 spotkania to durnie na Eurosporcie pierniczą od rzeczy w studio. Przecież to jest jakieś nieporozumienie. Powoli jestem za tym aby wielkie szlemy przejmował Polsat bo ten Eurosport zaczyna mocno irytować

0

@kamiVeB @mekston na tle samsonowej mogło to faktycznie wyglądać dużo lepiej ale Iga jest o 2 klasy wyżej więc dlatego uważam że kovinic gra dobry mecz. Wiadomo że Iga bardzo pomaga ale to trzeba umieć wykorzystać

3

I cyk opinie napompowanych pseudo ekspertów z Eurosportu o podobnej egzekucji jak w pierwszych dwóch rundach poszła do piachu.
Słabszy mecz w końcu musiał przyjść , ale to w sumie kovinic gra bardzo dobre spotkanie. Oby Iga wygrała. Nie ważne ile. Byle wygrać

0

@kuz Najlepszego i oby życzenia się spełniły :)

1

@Rust_Cohle kabanosy, papryka konserwowa do tego piwko albo jakiś drink. Zobaczy się :)

0

@doc ciekawe gdzie pójdzie PSG a może Liverpool w przypadku odejścia Mane do Bayernu.

0

@LaRoja może wyjdzie Valverde z przodu przed carvahalem jako taki oszukany skrzydłowy. Kosztem np rodrygo

2

@Bobo25 trzeba sobie jakoś radzić w tych trudnych czasach

1

@cules100pro jakoś 98/99 i czasy Rivaldo w Barcy :)

1

@DamianBarcaCule to akurat mogłoby wyjść na plus :P

0

@Mns21 moim zdaniem GSW wygra. Chciałbym tylko emocjonującego finału z celtami. Najlepiej game 7 po dogrywkach :D

0

@Emhyr bo być może nawet nie mają takich pieniędzy :(

0

@AmigoBlancos niestety nie, Real to weźmie moim zdaniem. Przynajmniej tak się nastawiłem więc czeka mnie jedynie bardzo przyjemne zaskoczenie i wygra Liverpool :p

0

@PatrychoO ale chyba nie cały
2 albo 3 odcinki mają być w sierpniu czy tam lipcu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?