budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro a jeśli ktoś nie może się zaszczepić bo żaden lekarz ani nikt mu tego nie podpisze żeby mógł, i np wtedy zachoruje to co ? Ma zdychać w domu ?
1
@PatrychoO
Domowe melodie - Grażka
Lider Dance - zaczarowałaś mnie
Ania Dąbrowska - Nieprawda (gromee remix)
Donguralesko & Rafi, Matheo, Peja, kaczor - na żywo z Poznania
O.S.T.R. - dym
O.S.T.R. - dom
Weekend - Dałem Ci kwiaty
1
@TheNekro94 ja jadę właśnie z BCS pierwszy raz, kończę 3 sezon.
5
Dobra tekst dnia znany: Chiński kierowca formuły 1: Dżugandżu. Myślę że można się rozejść spać :D
1
@barcelonista80 po sinnerze i alcarazie
1
@kuba1794 tak, jeśli nie mają widocznych śladów użytkowania i zniszczonego opakowania. Wiem bo po 2 dniach zwróciłem kompresor
Edit. nie wiem tylko czy np jeśli chcesz zwrócić z powodu awarii to jeśli mają na sklepie dane urządzenie mogą nalegać na wymianę na nowy, u mnie akurat nie było więc oddali kasę i po kłopocie
2
@Lisek w każdym sporcie jest potrzeba odrobina loterii i szczęścia, w F1 jest to SC albo zmiana warunków atmosferycznych na deszczowe. Dzięki właśnie tym czynnikom w tych nudnych wyścigach jest szansa że coś się zadzieje, tutaj jedyną walką byłaby ewentualnie Hamiltona i Sainza o P2 gdyby nie neutralizacja, a tak było kilka walk na kilku okrążeniach
5
@Unikatowy w tych czasach coraz rzadziej się zdarzają i bardzo dobrze, jeszcze jakieś spotkanie w gronie najbliższych w domu to spoko ale na salę to już nie bardzo :P
0
@daniel32778 jakby na to nie patrzeć wykonują swoją pracę, jest taka a nie inna. Zwłaszcza sędziowie bo dzieci od piłek to przeważnie są z jakiś szkółek tenisowych i chyba w większości sami się zgłaszają do tego zadania( jeśli spełniają jakieś tam warunki), miejsce do oglądania spotkań przynajmniej mają genialne. To samo możnaby w sumie powiedzieć o pierwszym lepszym "Kowalskim" pracującym nie wiem na produkcji i wykonującym polecenia szefa.
1
@PatrychoO był, chyba jeszcze nawet w zeszłym roku. Sam jestem zdziwiony że dzisiaj grają
6
@Vampir707 oglądałeś wyścig ? Nieźle Cię odkleiło
2
Co za dureń z realizatora, tak sobie fajnie gadali to włączył ludzi biegających po torze :P
0
@Chaoss jeśli Perez nie dostał nic za walkę z Hamiltonem to tym bardziej max nie powinien dostać. Schumacher był jednak z tyłu
8
Perez bez kar także podium bez zmian.
Ferrari i ich grande strategia popsuła im realną szansę na dublet. Ten team jest mega śmieszny jeśli chodzi o decyzję w trakcie wyścigu.
1
Checo poszedł jak dzik w kukurydzę
0
@Qexi jeśli ma to może, a zakładam że ma
3
Ferrari jedzie po zwycięstwo dla Lewisa. Co to jest za memowy team
0
Wydaje się że restart będzie z kolejnością po kwalifikacjach
0
Dopóki nie będzie informacji że z Zhou jest dobrze to nikt nie pokaże powtórki.. ludzie to nie jest z kamerą wśród zwierząt, to oglądają miliony ludzi w tym dzieci, wystarczy że Ci siedzący na trybunach to widzieli a nie jest to nic przyjemnego. A Wyglądało to naprawdę poważnie
0
@RomanHoffer jeśli dojedzie do alei serwisowej to tak
0
@Uukasz_93 Poznań chyba podobnie
1
@PatrychoO
Cliver - Pokaż jak się kręcisz
Kiara - Cracovia
WWO & Peja - chcesz być taki
Crump - jesteś taka zakochana
Poparzeni kawą trzy - Ciągoty
Witek Muzyk ulicy - ciuchy
Mój top of the top czyli:
Czarny HiFi & Pezet - Niedopowiedzenia
Coma - Los cebula i krokodyle łzy
Camasutra - Śpij ze mną
1
@PatrychoO
Cliver - pokaż jak się kręcisz
0
@Encore ciekawe o co tu chodzi, czyżby Durant odczuwał że nie jest najważniejszy w ekipie przy irvingu czy hardenie ? Tak jak mówisz: to może być topowa noc w NBA. A sezon kiedy rusza ?
1
@batoon klasyka, leciała bodajże w niedzielę właśnie ta część :)
0
@Jonyx wstanę na chwilę o 23:58
Będzie mniej liczenia :P
1
@PatrychoO Bayera - Nie wiem jak
O.S.T.R. - brzydki, zły i szczery
Basta - niepokorna i szalona
Video - Bella
Basta & Stachursky - 8 sekund
Borys - miłość
James Blunt - 1973
Buzu squat - przebudzenie
Bel mondo - club od mine
Masters - Bella
Tyle na dzisiaj wystarczy ;P
1
@PatrychoO no przecież to był sztos swoich czasów :D a teraz jest ta jakaś śmieszna odnowiona wersja :P
2
@PatrychoO ascetoholix - suczki :D
Pierwsze co mi do głowy przyszło :P
1
Maja pierwszy set wygrany, oby tak dalej :)