0

@Comentateiro a jeśli ktoś nie może się zaszczepić bo żaden lekarz ani nikt mu tego nie podpisze żeby mógł, i np wtedy zachoruje to co ? Ma zdychać w domu ?

1

@PatrychoO
Domowe melodie - Grażka



Lider Dance - zaczarowałaś mnie


Ania Dąbrowska - Nieprawda (gromee remix)


Donguralesko & Rafi, Matheo, Peja, kaczor - na żywo z Poznania


O.S.T.R. - dym


O.S.T.R. - dom


Weekend - Dałem Ci kwiaty

1

@TheNekro94 ja jadę właśnie z BCS pierwszy raz, kończę 3 sezon.

5

Dobra tekst dnia znany: Chiński kierowca formuły 1: Dżugandżu. Myślę że można się rozejść spać :D

1

@barcelonista80 po sinnerze i alcarazie

1

@kuba1794 tak, jeśli nie mają widocznych śladów użytkowania i zniszczonego opakowania. Wiem bo po 2 dniach zwróciłem kompresor
Edit. nie wiem tylko czy np jeśli chcesz zwrócić z powodu awarii to jeśli mają na sklepie dane urządzenie mogą nalegać na wymianę na nowy, u mnie akurat nie było więc oddali kasę i po kłopocie

2

@Lisek w każdym sporcie jest potrzeba odrobina loterii i szczęścia, w F1 jest to SC albo zmiana warunków atmosferycznych na deszczowe. Dzięki właśnie tym czynnikom w tych nudnych wyścigach jest szansa że coś się zadzieje, tutaj jedyną walką byłaby ewentualnie Hamiltona i Sainza o P2 gdyby nie neutralizacja, a tak było kilka walk na kilku okrążeniach

5

@Unikatowy w tych czasach coraz rzadziej się zdarzają i bardzo dobrze, jeszcze jakieś spotkanie w gronie najbliższych w domu to spoko ale na salę to już nie bardzo :P

0

@daniel32778 jakby na to nie patrzeć wykonują swoją pracę, jest taka a nie inna. Zwłaszcza sędziowie bo dzieci od piłek to przeważnie są z jakiś szkółek tenisowych i chyba w większości sami się zgłaszają do tego zadania( jeśli spełniają jakieś tam warunki), miejsce do oglądania spotkań przynajmniej mają genialne. To samo możnaby w sumie powiedzieć o pierwszym lepszym "Kowalskim" pracującym nie wiem na produkcji i wykonującym polecenia szefa.

1

@PatrychoO był, chyba jeszcze nawet w zeszłym roku. Sam jestem zdziwiony że dzisiaj grają

6

@Vampir707 oglądałeś wyścig ? Nieźle Cię odkleiło

2

Co za dureń z realizatora, tak sobie fajnie gadali to włączył ludzi biegających po torze :P

0

@Chaoss jeśli Perez nie dostał nic za walkę z Hamiltonem to tym bardziej max nie powinien dostać. Schumacher był jednak z tyłu

8

Perez bez kar także podium bez zmian.
Ferrari i ich grande strategia popsuła im realną szansę na dublet. Ten team jest mega śmieszny jeśli chodzi o decyzję w trakcie wyścigu.

1

Checo poszedł jak dzik w kukurydzę

0

@Qexi jeśli ma to może, a zakładam że ma

3

Ferrari jedzie po zwycięstwo dla Lewisa. Co to jest za memowy team

0

Wydaje się że restart będzie z kolejnością po kwalifikacjach

0

Dopóki nie będzie informacji że z Zhou jest dobrze to nikt nie pokaże powtórki.. ludzie to nie jest z kamerą wśród zwierząt, to oglądają miliony ludzi w tym dzieci, wystarczy że Ci siedzący na trybunach to widzieli a nie jest to nic przyjemnego. A Wyglądało to naprawdę poważnie

0

@RomanHoffer jeśli dojedzie do alei serwisowej to tak

0

@Uukasz_93 Poznań chyba podobnie

1

@PatrychoO
Cliver - Pokaż jak się kręcisz



Kiara - Cracovia


WWO & Peja - chcesz być taki


Crump - jesteś taka zakochana


Poparzeni kawą trzy - Ciągoty


Witek Muzyk ulicy - ciuchy


Mój top of the top czyli:
Czarny HiFi & Pezet - Niedopowiedzenia


Coma - Los cebula i krokodyle łzy


Camasutra - Śpij ze mną


1

@PatrychoO
Cliver - pokaż jak się kręcisz

0

@Encore ciekawe o co tu chodzi, czyżby Durant odczuwał że nie jest najważniejszy w ekipie przy irvingu czy hardenie ? Tak jak mówisz: to może być topowa noc w NBA. A sezon kiedy rusza ?

1

@batoon klasyka, leciała bodajże w niedzielę właśnie ta część :)

0

@Jonyx wstanę na chwilę o 23:58
Będzie mniej liczenia :P

1

@PatrychoO Bayera - Nie wiem jak



O.S.T.R. - brzydki, zły i szczery


Basta - niepokorna i szalona


Video - Bella


Basta & Stachursky - 8 sekund


Borys - miłość


James Blunt - 1973


Buzu squat - przebudzenie


Bel mondo - club od mine


Masters - Bella


Tyle na dzisiaj wystarczy ;P

1

@PatrychoO no przecież to był sztos swoich czasów :D a teraz jest ta jakaś śmieszna odnowiona wersja :P

2

@PatrychoO ascetoholix - suczki :D
Pierwsze co mi do głowy przyszło :P

1

Maja pierwszy set wygrany, oby tak dalej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?