budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
3 kontakty z piłką - asysta i gol. Panie i Panowie oto Ferran Torres Danza Koduro Xaviball
1
Samolubność Fatiego mocno dzisiaj irytuje
1
Zielu-bonita. 2 gole i asysta a to dopiero 47 minuta
0
Ciekawe kogo czelsi weźmie za Tuchela. Najbardziej logicznym dla mnie wyborem byłby pewnie pochettino. Coś tam o zidanie czytałem ale wątpię we francuza
0
@dasouzar11 i pique
3
Tiafoe 2:0 z rublevem. Amerykanin tie-breaki rozgrywa jak mistrz. Fenomenalnie gra w tych dodatkowych partiach @Colon @mekston @JimMorrisonFCB
6
Dembele zniszczył. Co poszedł na wślizgu haha mega zarąbiście
0
Napoli bije leszczy w I połowie :P Joe Gomez sabotuje jak się da
3
Obrona na wczasach :D
0
@MesQueUnClub96 chyba mu chodzi o Tutanchamona, taki faraon
1
Za to co w tej akcji zrobił Roberto bardzo go szanuje. On ma bardzo dobry ciąg na bramkę. I mimo wszystko jak gra na prawej obronie to ta strona wygląda dużo lepiej
1
Lewangolski znowu z trafieniem :)
0
Magia kloppa powoli przestaje działać. Są słabi jak barszcz na początku sezonu.
0
Christensen dostał chyba łokciem
1
Kounde idzie pobić asysty Dembele z rundy wiosennej. 3 w 2 meczach na środkowego obrońcę to "niezły" wynik
0
@Culers przecież Roberto jest jednym z kapitanów i alba tak samo, a jak nikogo nie ma to tam mają na bank jakąś kolejność ustawiona, w Barcelonie chyba jest Marc a potem Eric
2
Fajnie się zapowiada meczyk rublev-tiafoe, niezły początek meczu panowie zaliczają @Colon @mekston
0
@mateusz1989VeB to jest chyba lista których bartomeu kupił a Ci wyróżnieni po prostu do dzisiaj są w Barcelonie
0
@Colon a jemu bardzo rzadko zdarza się tak "miłosiernie" wypowiadać o konkurencji :)
0
@Colon to że Nalbandian i Davydenko nie mają żadnego tytułu WS to do dzisiaj mi nie daje spokoju. Bardzo lubiłem ich oglądać, zwłaszcza Nalbandiana
0
@mekston w studiu widziałem krótki moment wypowiedzi Caroline Garcii która mówiła o tym że w tym roku korty są piekielnie szybkie i ona byłaby bardzo szczęśliwa gdyby wszystkie swoje mecze mogla grać w sesji dziennej gdzie jest podobno znaczna różnica w porównaniu do nocnych rozgrywek. Nawet Karol stopa dzisiaj się śmiał że organizatorzy wzięli to pod uwagę i mecz z gauff gra wieczorem :D
1
Tak obserwuje mecz Ruuda z Beretem i dochodzę do wniosku że tegoroczna nawierzchnia US open jest chyba nie dużo wolniejsza od Wimbledonu. Przecież te piłki mega szybko latają @mekston co Ty na to ? Wiem że to mało prawdopodobne ale wrażenie to robi niezłe
3
@mekston kyrgios alcaraz taki finał chciałbym zobaczyć
0
@A_Gomesinho_21 ma papiery na bycie top. Ale nie podejmuje się przewidywań po różnych historiach z naszymi środkowymi obrońcami. Zwłaszcza francuskimi :P
0
@SeWo77 może przejrzał na oczy ze po tym co się odwala w ferrari to czasem warto posłuchać zdania kierowcy i przejść na strategię która on chce w danym momencie, George się nie patyczkował i bardzo dobrze. Lewis z takim doświadczeniem odrazu powinien wołać o zmianę opon na miękkie. Aż dziwne że się tego nie domagał. A co do patronatów czarka, jak ktoś chce to mu może nawet dom postawić, ludzie wpłacają bo chcą, raczej on ich do tego nie zmusza
0
@zodiak_10 i bez szalonego Harry'ego
0
Tą wystawą do Bieńka Janusz przypomniał czasy Zagumnego.. ile on dawał takich piłek
1
@Popitek12 sainzowi zapomnieli 4 opony na zmianę zabrać i stracił jakieś 10 sekund na pierwszym pit stopie, a później wypuścili go tak że doszło chyba do lekkiego kontaktu z Alonso i dostał 5 sekund kary. Normalny dzień w biurze
0
On jest niemożliwy. Raczej było pewne że Lewis się nie wybroni ale odrazu po restarcie to miazga :P
0
Nie wiem jak opisać to co zrobiło Ferrari. Poziom absurdu w tej ekipie nie zna granic