0

@arkasath faktycznie, pomyliły mi się godziny rozpoczęcia przez co meczu nie widziałem :( sądząc po wyniku to wiele nie straciłem :p

1

@arkasath tych co jak łapią piłkę w ręce to nie ma karnego

0

@AmigoBlancos chyba nie było takiej opcji bo Barca gra we wtorek

1

@Martwy mega irytująca..

0

@Culers osobiście radził bym Ci dozbierac z 500 zł, i wtedy kupić na allegro jakiś nowy. W budżecie 1500 powinno się coś znaleźć. Zawsze masz minimum 2 lata gwarancji

2

@Roobo 100% racji

0

@ranger3120 2000 ? A nie przypadkiem 4000 ?

1

@Culers używkę pewnie kupisz ale z nowym może być problem

0

@Chada zagunieni, 24 godziny absolutny top

0

@Encore cały czas sie zastanawiam dlaczego ten casemiro nie gra, ciezko to sobie wyobrazic zeby byl slabszy od Mctominaya

3

@JimMorrisonFCB jedyny tenisista w historii którego widziałem wszystkie mecze finałowe ws na żywo czy to w tv czy na korcie. Facet którego dopingowałem od 2002/2003 roku. Jak dla mnie najbardziej kompletny tenisista jakiego widziałem w grze.

1

@FCKubanczyk89 może ma taśmy na Solorza

0

@Muzyk w drugiej połowie chyba już zaczęło brakować sił. Wydaje mi się że motorycznie Bayern był lepszy

0

@LS a przy drugim autostradę do bramki Sane głównie zasponsorował bodajże Araujo. Nie mam pewności ale mu tam drzwi otwarli na oścież. Jak kamerdynerzy

1

@TheNekro94 a Zenek jest ? Do jego kawałków to auta pływają po asfalcie :)

1

@Colon jest oglądane, chłopaki grają jakby byli na mączce a nie na hardzie

0

Nie no trzeba przyznać że Włosi nas zdeklasowali w tym meczu. Totalnie żadnego podjazdu nie mieliśmy do nich w tym spotkaniu

3

Nie da się tego oglądać. Grają tak niesamowicie słabo. Wstyd

0

Haha ale nas ośmieszają w tym secie :(

1

Set w dupkę. Nic nasi nie grają. Janusza czytają jak otwartą książkę

0

Coraz gorzej wygląda nasza gra

1

Śliwka wkurza w jednej sytuacji. Każda pilke sytuacyjna czy na potrójnym bloku oddaje przeciwnikom za darmo. Nie uderza tylko przebija

2

Z 17:21 na 25:22 brawo dla naszych. Kapitalnie zagrali końcówkę seta :)

0

Kurek w kluczowych momentach i sytuacyjnych piłkach odpala level masterclass

0

@Pawlak1992 Wolski, podolinski, Sidor, stopa, twarowski i Rudzki jeszcze ewentualnie Święcicki

1

@Kapitan hawk nasi po tie-breaku

0

Koniec ścigania Verstappen przed leclerc'em i Russell'em

1

@HighestInTheRoom 18 sekund przewagi nad Charlesem który ma przewagę opon ale nie jest w stanie odrabiać więcej nic 0,5 sekundy na okrążeniu. A zostało 10 okrążeń. Max raczej wszystko ma pod kontrolą

1

@HighestInTheRoom prawdopodobnie jedzie po zwyciestwo

0

Leclerc miał być w trybie ataku a tymczasem Max jest w stanie minimalnie powiększać przewagę nad monakijczykiem. Mimo że jedzie na pośrednich oponach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?