budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arkasath faktycznie, pomyliły mi się godziny rozpoczęcia przez co meczu nie widziałem :( sądząc po wyniku to wiele nie straciłem :p
1
@arkasath tych co jak łapią piłkę w ręce to nie ma karnego
0
@AmigoBlancos chyba nie było takiej opcji bo Barca gra we wtorek
1
@Martwy mega irytująca..
0
@Culers osobiście radził bym Ci dozbierac z 500 zł, i wtedy kupić na allegro jakiś nowy. W budżecie 1500 powinno się coś znaleźć. Zawsze masz minimum 2 lata gwarancji
2
@Roobo 100% racji
0
@ranger3120 2000 ? A nie przypadkiem 4000 ?
1
@Culers używkę pewnie kupisz ale z nowym może być problem
0
@Chada zagunieni, 24 godziny absolutny top
0
@Encore cały czas sie zastanawiam dlaczego ten casemiro nie gra, ciezko to sobie wyobrazic zeby byl slabszy od Mctominaya
3
@JimMorrisonFCB jedyny tenisista w historii którego widziałem wszystkie mecze finałowe ws na żywo czy to w tv czy na korcie. Facet którego dopingowałem od 2002/2003 roku. Jak dla mnie najbardziej kompletny tenisista jakiego widziałem w grze.
1
@FCKubanczyk89 może ma taśmy na Solorza
0
@Muzyk w drugiej połowie chyba już zaczęło brakować sił. Wydaje mi się że motorycznie Bayern był lepszy
0
@LS a przy drugim autostradę do bramki Sane głównie zasponsorował bodajże Araujo. Nie mam pewności ale mu tam drzwi otwarli na oścież. Jak kamerdynerzy
1
@TheNekro94 a Zenek jest ? Do jego kawałków to auta pływają po asfalcie :)
1
@Colon jest oglądane, chłopaki grają jakby byli na mączce a nie na hardzie
0
Nie no trzeba przyznać że Włosi nas zdeklasowali w tym meczu. Totalnie żadnego podjazdu nie mieliśmy do nich w tym spotkaniu
3
Nie da się tego oglądać. Grają tak niesamowicie słabo. Wstyd
0
Haha ale nas ośmieszają w tym secie :(
1
Set w dupkę. Nic nasi nie grają. Janusza czytają jak otwartą książkę
0
Coraz gorzej wygląda nasza gra
1
Śliwka wkurza w jednej sytuacji. Każda pilke sytuacyjna czy na potrójnym bloku oddaje przeciwnikom za darmo. Nie uderza tylko przebija
2
Z 17:21 na 25:22 brawo dla naszych. Kapitalnie zagrali końcówkę seta :)
0
Kurek w kluczowych momentach i sytuacyjnych piłkach odpala level masterclass
0
@Pawlak1992 Wolski, podolinski, Sidor, stopa, twarowski i Rudzki jeszcze ewentualnie Święcicki
1
@Kapitan hawk nasi po tie-breaku
0
Koniec ścigania Verstappen przed leclerc'em i Russell'em
1
@HighestInTheRoom 18 sekund przewagi nad Charlesem który ma przewagę opon ale nie jest w stanie odrabiać więcej nic 0,5 sekundy na okrążeniu. A zostało 10 okrążeń. Max raczej wszystko ma pod kontrolą
1
@HighestInTheRoom prawdopodobnie jedzie po zwyciestwo
0
Leclerc miał być w trybie ataku a tymczasem Max jest w stanie minimalnie powiększać przewagę nad monakijczykiem. Mimo że jedzie na pośrednich oponach