0

Dobra jeszcze poproszę 1 bramkę w meczu kotletico i niech tak zostanie. Przynajmniej hajs na sts soczyście wzrośnie

0

@ObiektywnyKibic121 bo tu od 15 lat nie ma planu B. Może był przez chwilę za Enrique. A tak to męczą bułę nawet jak uja wychodzi

1

@fart i to jakimi plackami ze swojej kadry :D

0

Jeden konkret z przodu i wystarczy. Tak też można zdobywać gole a nie tylko wjeżdżać w pole karne, a nawet raz się nie udało

0

Dembele ale Ty jesteś dzisiaj placek, baa zakalec

0

@Rajek99 Barcelona gra do pola karnego Interu a Inter jak już się zaczepi na akcje (kontrę) to kurde zagrażają ostro

0

@DonAndresFCB wrócili do spalonego bo był rozpatrywany karny. Gdyby nie to że var rozstrzygał o karnym to przy spalonych daje się normalnie "przywilej korzyści"

0

@MesQueUnClub_87 @AmigoBlancos zapominają dodać że 2 z 6 cyfr są po przecinku

4

@dorkizos on ona i dzieciaki

1

@Walker Wejherowo i Sosnowie

1

@lucas/catalan dla tzw świętego spokoju, dali karę i ferrari nie będzie im tyłka zawracać a jak będą to im wyciągną przepis że kara jest adekwatna do przewinienia :)

0

@mekston może chodzić o to że Perez przy pierwszym SC zaczął mocno zwalniać zanim SC zgasiło światła na aucie

0

@Bruti pewnie zamęczył opony naciskając na Pereza

2

Robert jesteś Wielki :)

7

Ten mecz będzie ciężki do oglądania. postawili autobus za murem chińskim

1

kolejne wejścia Antoina w 61 minucie to jest plucie w twarz Barcelonie

2

@DonMatteo901 chociaż 4 i już będzie spokój

0

Brighton idzie po swoje

0

@Chaoss jak auto dopisze to myślę że spokojnie to bierze. Mając taką przewagę tempa jaką pokazał na tym niedokończonym okrążeniu to ich połknie w ciągu 10 okrążeń. Ten sezon pokazuje że tory na których wcześniej ciężko było wyprzedzać teraz było to możliwe. Więc ja prędzej uwierzę że wygra niż w to że nie da rady wyprzedzać wolniejszych aut bo taki tor ciężki pod tym kątem

0

Max miał prawie sekundę przewagi po 2 sektorach nad leclerc'em i wezwany do boksu. Red Bull sabotuje swojego kierowcę :D

3

jedno z lepszych wykonań koncertowych @Colon
i to Polskie :) piekny utwór


0

@Medium wydaje mi się że na takie okrągłe rocznice nie nazwałbym tego odgrzewaniem kotleta - ale mogę się mylić

1

kto się wybiera ?
https://www.kosmicznykoncert.pl/
pozycja obowiązkowa w 2022

0

Maguire w podstawie czyli Anglia sabotuje kupony

0

Bramkarz Holandii osiwiał z nudów. Wygląda jakby miał z 50 lat :D

0

Depay się zlitował, mógł dać wykladke na 5 metr

0

@Firestone to jest tzw Polski Patoball

17

Terrorysta z Rosario strzela po asyscie grubaska sambowego z Brazylii

0

40 spotkan - 63 bramki to jest Robert Lewandowski w FM 2022 z transfers updates :D
https://zapodaj.net/310c63232a4d7.png.html

0

@P33ck bardzo dobrze, potrzebny polskiej lidze jest silny Widzew Łódź. 16 pkt w 10 kolejek to bardzo dobry wynik jak na taki powrót. Życzę im mistrzostwa w niedalekiej przyszłości:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?