budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra jeszcze poproszę 1 bramkę w meczu kotletico i niech tak zostanie. Przynajmniej hajs na sts soczyście wzrośnie
0
@ObiektywnyKibic121 bo tu od 15 lat nie ma planu B. Może był przez chwilę za Enrique. A tak to męczą bułę nawet jak uja wychodzi
1
@fart i to jakimi plackami ze swojej kadry :D
0
Jeden konkret z przodu i wystarczy. Tak też można zdobywać gole a nie tylko wjeżdżać w pole karne, a nawet raz się nie udało
0
Dembele ale Ty jesteś dzisiaj placek, baa zakalec
0
@Rajek99 Barcelona gra do pola karnego Interu a Inter jak już się zaczepi na akcje (kontrę) to kurde zagrażają ostro
0
@DonAndresFCB wrócili do spalonego bo był rozpatrywany karny. Gdyby nie to że var rozstrzygał o karnym to przy spalonych daje się normalnie "przywilej korzyści"
0
@MesQueUnClub_87 @AmigoBlancos zapominają dodać że 2 z 6 cyfr są po przecinku
4
@dorkizos on ona i dzieciaki
1
@Walker Wejherowo i Sosnowie
1
@lucas/catalan dla tzw świętego spokoju, dali karę i ferrari nie będzie im tyłka zawracać a jak będą to im wyciągną przepis że kara jest adekwatna do przewinienia :)
0
@mekston może chodzić o to że Perez przy pierwszym SC zaczął mocno zwalniać zanim SC zgasiło światła na aucie
0
@Bruti pewnie zamęczył opony naciskając na Pereza
2
Robert jesteś Wielki :)
7
Ten mecz będzie ciężki do oglądania. postawili autobus za murem chińskim
1
kolejne wejścia Antoina w 61 minucie to jest plucie w twarz Barcelonie
2
@DonMatteo901 chociaż 4 i już będzie spokój
0
Brighton idzie po swoje
0
@Chaoss jak auto dopisze to myślę że spokojnie to bierze. Mając taką przewagę tempa jaką pokazał na tym niedokończonym okrążeniu to ich połknie w ciągu 10 okrążeń. Ten sezon pokazuje że tory na których wcześniej ciężko było wyprzedzać teraz było to możliwe. Więc ja prędzej uwierzę że wygra niż w to że nie da rady wyprzedzać wolniejszych aut bo taki tor ciężki pod tym kątem
0
Max miał prawie sekundę przewagi po 2 sektorach nad leclerc'em i wezwany do boksu. Red Bull sabotuje swojego kierowcę :D
3
jedno z lepszych wykonań koncertowych @Colon
i to Polskie :) piekny utwór
0
@Medium wydaje mi się że na takie okrągłe rocznice nie nazwałbym tego odgrzewaniem kotleta - ale mogę się mylić
1
kto się wybiera ?
https://www.kosmicznykoncert.pl/
pozycja obowiązkowa w 2022
0
Maguire w podstawie czyli Anglia sabotuje kupony
0
Bramkarz Holandii osiwiał z nudów. Wygląda jakby miał z 50 lat :D
0
Depay się zlitował, mógł dać wykladke na 5 metr
0
@Firestone to jest tzw Polski Patoball
17
Terrorysta z Rosario strzela po asyscie grubaska sambowego z Brazylii
0
40 spotkan - 63 bramki to jest Robert Lewandowski w FM 2022 z transfers updates :D
https://zapodaj.net/310c63232a4d7.png.html
0
@P33ck bardzo dobrze, potrzebny polskiej lidze jest silny Widzew Łódź. 16 pkt w 10 kolejek to bardzo dobry wynik jak na taki powrót. Życzę im mistrzostwa w niedalekiej przyszłości:)