budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wiadomo co lepsze: asysta czy wykończenie :)
2
Środka boiska nie ma, nie istnieje praktycznie z jednej jak i drugiej strony. Ale gorzej wygląda to w Barcelonie póki co niż w Sevilli
1
@zodiak_10 czyli monaco już szykuje hajs i miejsce w składzie :D
1
Come on Andy :)
1
@mekston niesamowita szkoda że te problemy z biodrem tak mu popsuły karierę po 2017 roku. Szkot jest mega pozytywnym graczem, zawsze go lubiłem
0
Sancho z bramka, ładnie united pograło
0
@Hanok
1
@Sz4lony canal+
6
Tak coś od początku śmierdział ten Juventus..
2
@ArcziArtt albo z 2 dni :)
1
@AlexDark00 chociaż pjanicia niech wezmą :)
0
A tego Janusza to nam jacyś cyganie na bazarze nie wcisneli ? Bo on tak trochę wygląda jakby miał jakieś zagraniczne korzenie :P
1
Kurek wpadł w trans. Ostatnie 10 atakow to 9 pkt
1
@BorzyKrzys trzeba było rywali na boisko wpuścić.. :D
1
Nie no niech ten śliwka spiernicza z tego boiska
5
Semeniuk odwalił robotę na zagrywce. Pięknie
0
Dałem dokładny wynik 3:1 dla nas więc logiczne że dostaniemy w łeb :)
0
@Rust_Cohle
1. 1/+2.5
2. 1/-2.5
3. 2/+2.5
4. 1/+2.5
5. 1/+2.5
6. X/-2.5
7. 1/+2.5
8. X/-2.5
9. 1/+2.5
10. X/+2.5
1
@Mario96w mecze polskich tenisistów mają być w.eurosport 1 o ile nie będą ze sobą kolidować
0
@Rl9k1nG dino i biedronka ale to z prostego powodu, mam je najbardziej po drodze wracając do domu z pracy.
1
@Rust_Cohle kiepsko poszło ale może się nadrobi, szkoda że przegapiłem pierwsze dwie kolejki. Oznacz jak dodasz typowanie na jutro żebym nie zapomniał :P
0
Kuźwa zabrakło 2 kartek :(
1
@mrboom no raczej że podawał
0
@Xxxbarca4ever przyzwoicie, na bank lepiej od Araujo
2
Szkoda że lewy zabrał piłkę Dembele. Myślę że tam byłoby większe zagrożenie
0
A jeszcze dzisiaj chłopaki odbijają w siatkówkę o 20:30 :) raczej zwycięstwo bez problemów powinno wpaść ale trzeba kątem oka obejrzeć :)
1
@Kapitan hawk ołt*
1
@Janiama 4:1 Barca
1
@mekston @mordini123 @Dzemix111 nie no to przecież ustawiam nagrywanie i muszę to jutro zobaczyć, oni są mistrzami świata. Niby tylko 2 pkt w plecy ale biorąc pod uwagę zeszły sezon to takie 2 punkty mogą mieć kolosalne znaczenie
Jednak patrząc jakie dzisiaj bolidy mieli chłopaki z redbulla to ciężko sądzić że można z nimi rywalizować, wydaje się że sezon rozstrzygnie się za 4-5 wyścigów i pewnie rb będzie starać się robić wszystko aby Perez zajął 2 miejsce w generalce. Obym się mylił ale sprawa walki o mistrza już jest zakończona
0
@mekston a co to się odwaliło z leclerc'em ? Niestety od 35 okrążenia miałem gości i nie oglądałem. Kątem oka widziałem że zjeżdża po miękkie opony ale czemu skończył 6 to już nie widziałem