2

Magda odpada, Kerber była lepsza. Nie jakoś znacząco ale jednak lepsza

0

@mekston oczywiście, Rafa nie jest tutaj tak wielki ale mimo wszystko faworyt w swojej drabince, dzisiaj jak tak spoglądałem na jego spotkanie to byłem praktycznie pewny 5 seta, a ty chwila moment i po meczu :)
A Cilicia szkoda, po bardzo dobrym RG byłem mega ciekawy co pokaże w Londynie

1

@MesQueUnClub96 największe problemy Rafie to może stworzyć jego zdrowie :)

0

Ale się drabinka Rafie czyści, beret się wycofał, auger out. Tsitsipas to się męczy sam ze sobą

0

@DonAndresFCB nawet mrożony z biedronki często kupuje i sobie zjem na kolację, nie ma podjazdu do takiego świeżego sezonowego ale mimo wszystko mega lubię

2

@AdamaTraore od 4 lat mam w jednym z aut i nie kupię już innych, teraz na nowy sezon zimowy kupuje do pozostałych bo mam letnie i zimowe do wyrzucenia.

0

@mekston wykorzystali w P1 i P2

0

@taris a kto to 33?

1

@barcanawieki piła/ujście wracając z nad morza czujnik temperatury w aucie wskazywał 41/42. Jak wyszedłem na stację zatankować to miałem wrażenie że ktoś mi w pysk strzelił taka gorączka..

0

@PatrykBarcelona kwalifikacje F1 na torze w Montrealu, Romero będzie dzwonił do Ferrari żeby wymienili Charlesowi turbosprężarke

0

@ranger3120 2 kg koszyk 24-28 zł. Czyli 12-14 kg

2

Większe emocje przeżyłem kosząc dzisiaj trawę niż w tych prawie 20 minutach drugiej połowy

1

@GeneralXavi a tak na Ciebie liczyłem że coś ogarniesz :D ale trudno, wybaczam :P

1

@GeneralXavi kilka kabanosów i ogórków mało solnych 2 dni temu przyrządzonych:)

0

Ustawienie Zalewskiego trochę się nie sprawdza. Wiadomo że za bardzo nie mamy piłki przy nodze ale zalata się do przerwy w obronie i padnie na pysk po 45 minutach

2

@bartas97 i Zbysia Bońka

0

@Szreko pomysł niby ok, z tym że czasem taki mecz mógłby trwać z 3 godziny. Nie ma tak naprawdę idealnego rozwiązania, myślę że najlepiej jest jak jest. Jak trzeba to sędziowie potrafią doliczyć 10 minut

0

@Colon również pierwszy raz słyszałem o nim przy okazji hejtparku z Karolem. Takie głupie to czasy były. Mógł być kimś wielkim a nie mógł dosłownie i w przenośni przeskoczyć muru..

4

Stan Wawrinka w wersji God Mode. Szkoda że tak się to wszystko posypało po 2017 roku. Strasznie lubiłem oglądać jego spotkania. Lata 2013-2016 i te epickie wręcz mecze z Djokoviciem to coś pięknego.
https://fb.watch/dDkOEZSCzO/
@Colon @Encore @mekston @JimMorrisonFCB

0

@lucas/catalan gdyby tam siedziała ekipa Maziego to pewnie FIA byłaby bardzo do tego przychylna, ale teraz chyba nie będą mieli tak łatwo, zwłaszcza że wiele zespołów twierdzi że sobie z tym poradzili

0

@Chaoss i ten błąd Vettela na chyba przedostatnim kółku. Masakra. Przecież Button w tym wyścigu miał tyle wizyt w boksie że możnaby nimi kilka wyścigów obdarować

5

@tomek8756 niby się wydaje że człowiek poszedłby walczyć za kraj/naród ale z drugiej strony ryzykować życie za te patologie ogólnokrajową to jednak chyba będą pakowane walizki

0

@Colon 6:4 7:5 smoku :D

0

@Colon oglądałem, chyba najlepszy hejtpark jaki widziałem:) Karol Stopa - Top

6

Brakuje tylko żeby Toto przeprosił Hamiltona za to że zatrudnili Russella a nie jakiegoś latifiego. Każdy widzi że na początku tego sezonu Russell jest po prosty szybszy od Lewisa i tyle w temacie

1

@MesQueUnClub96 a tak faktycznie, 110 pkt ma teraz Perez:)

1

Wcale się nie zdziwię jak Russell skończy sezon przed Leclercem. Ferrari kwalifikacje wymiata ale to w wyścigach są punkty a tutaj wychodzą coraz gorzej.. jak Russell dowiezie dzisiaj 15pkt to będzie tracił zaledwie 17 do Charlesa :p

0

@SelloutCrowd haha no to sobie patrz na walkę ocona i magnussena i sobie zobacz jak "wielką" różnice robi Twoje 10 km/h

0

@SelloutCrowd to jest dużo ? Jak pokazywali walkę Leclerca z Verstappenem to tam było około 20 km/h. Przy włączonym drs 10 to nie jest duzo

0

Ale Alpine jest szybkie na prostych. vettel z drs jest ledwie 10 km/h szybszy od ocona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?