budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Iga już po treningu, pytanie kiedy zagra jakiś mecz :D
1
@Clue Federer/wawrinka/Djokovic
Świątek i osaka
0
Aż wstyd się przyznać ale nie wiem o co chodzi z tym Pinokiem i Norwegią. Ma ktoś jakiś link żebym mógł obejrzeć i ogarnąć temat ? Trochę ostatnio unikałem słuchania tych pisowskich bzdet ale czuję że to jakiś nowy hit
1
@DaPidejpi Leclerc, Verstappen, Russell
0
@Medium i znowu minibreak :p
1
@MesQueUnClub96 niezły z Ciebie optymista skoro widzisz Huberta w finale :D
0
@mekston mierniutko dzisiaj gra jak na swoje możliwości. Każdemu musi się zdarzyć taki dzień. Zwłaszcza tak młodemu i jeszcze nie aż tak doświadczonemu zawodnikowi
1
@Kondziubarca w pakiecie z Rybusem i innym Puchaczem
0
@taris nie chce mówić że żadna, ale raczej strasznie minimalna
0
@mekston a może Medvedev zagra turniej życia na mączce
3
@msmsms pamiętam jak gdzieś czytałem wywiad z jakimś eks partnerem Sharapovej i generalnie jej pojechał że dużo głośniejsza jest na korcie niż w łóżku gdzie głównie leżała jak "kłoda" podczas stosunku :D
2
@tomek8756 jeśli przy kontroli policji nie przewraca się o własne nogi to spuścić powietrze i niech rower prowadzi. Jeśli jest pijany jak świnia no to sorry ale gnoić jak się da. Oni też są zagrożeniem na drodze czy chodniku
1
@mekston i właśnie się dokonało
5 gemów z rzędu przegranych z tego 3 przy swoim podaniu
Musi szybko przerwać tą złą passę
2
Ale się Grek posypał od stanu 5:5 w pierwszym secie
0
@mekston tak teraz kojarzę że to właśnie z musettim w zeszłym roku Djokovic miał też jakieś problemy i tam grali 4 czy nawet 5 setów. Chyba że coś pokręciłem
Ciężki rywal na mączce
1
@msmsms Raducanu
1
@albi kuźwa wyskoczył mi Rakitic
6
@Kapitan hawk stary podziwiam Cie za chęci tego co robisz
na temat opisanego użytkownika.. cóż, takie mamy czasy, że zdecydowana większość ma dostęp do internetu chociaż jak widać nie każdy na to zasługuje albo po prostu do tego nie dojrzał
1
@Fenelon a to mnie ostatnio ścigali bo zapłaciłem ratę kredytu 7 groszy większą i nalegali że chcą mi to zwrócić :D generalnie była to ostatnia rata i przez mój mały błąd przelałem o tą niebotyczną kwotę za dużo :D
0
@tomek8756 znam kilka takich przypadków, ale sam bym tak nie potrafił. Zwłaszcza do matki
0
@Barca_Big_Moment fakt narazie dość topornie mu idzie.
Ja tak bardziej spoglądam na spotkanie Gasquet-Harris. Richard zawsze był dla mnie jednym z tych którzy grali kapitalnie pod względem estetycznym zagrań. Backhand ma technicznie jeden z najlepszych wśród jednoręcznych. Zawsze lubiłem oglądać jego spotkania :)
1
@BART97 ale tą z Espanyolu
1
Magda Fręch niestety nie wykorzystuje 2 piłek meczowych i traci swoje podanie. Jest po 5 w 3 secie.
Równolegle swój mecz rozpoczął mocarny Serb. Zobaczymy w jakiej jest formie. Nadal pokazał dzisiaj moc. Wiadomo że te pierwsze rundy to pewnie będą grane na pół gwizdka ale drabinkę panowie mają trudną więc z drugiej strony trzeba wygrywać spotkanie jak najszybciej
0
@Colon nie moje czasy, ja z tenisem od 2004/2005
1
@ElTomas myślę że jest tu wielu z podobnym zdaniem, ja też do nich należę. I nie nastawiam się na nic więcej niż to co cudem udało się osiągnąć teraz czyli 2 miejsce w lidze
5
ZAKSA jest piękna
2
@MrPGG ponoć od jutra będzie polecał swoje
0
@Pewex no to jest niesamowicie przykre, to jest niepojęte że po tylu latach transmisji PL w c+ ktoś dopuścił aby ta liga opuściła ta platformę..
0
@Adamski69 nie no, Jurka Dudka nie przebije tak łatwo :)
0
@FC1899Barca a tam jeszcze lista z urazami się wydłuża, pytanie co z thiago czy będzie mógł grać dalej albo czy to jakiś poważniejszy uraz.