0

@kkbarca po ostatnich występach to raczej każdy mecz będzie trudny a żadna drużyna nie rozłoży nóg przed Barcą, wręcz przeciwnie utwierdza się w przekonaniu że sposób gry cadiz czy Rayo jest najlepszy i żeby to się nie skończyło tragedia na koniec sezonu :/

1

@PatrychoO jeszcze 9 część leciała chyba na Canal+ film :P

9

W tym momencie Barcelona Xaviego jest tak samo prosta do przeczytania jak ta Koemana. Dowód ? Przyjeżdża cadiz i Rayo strzeleja sobie po brameczce i bronią sobie spokojnie wyniku czytając każdą akcję jak otwartą książkę. Ewentualny zalążek zagrożenia to wrzutki. Było tu milion łez śmiechu z wrzutek realu za zidana czy Carlo a tutaj dzieje się to samo. Mecze z takimi rywalami jak Rayo i cadiz zakończone bez strzelenia jakiegokolwiek gola u siebie to jest grzech ciężki dla ekipy która chce grać na wysokim poziomie w Europie. Do tego potrzeba mentalności w drużynie a nie połowy typów z obsranymi gaciami i zwieszajacymi głowy po utracie pierwszej bramki.

0

@AmigoBlancos raczej tak. Jakiś kolejny marazm się wkrada. Plus stare dobre załamane miny po utracie bramki. Kiepsko to wygląda

1

@Janiama 2:0 czuje w kościach

0

@Rust_Cohle tak ale to jest broń obusieczna względem np rezerwowych. Siedzi taki depay czy poczciwy Duńczyk na ławce i jak mu przyjdzie zagrać to stękanie bo nic nie wnosi. Skoro cały czas grzeje ławę to jak ma potem w meczu wyglądać..

0

Ten ferran mógłby usiąść chociaż raz na ławce bo przecież wygląda to powoli że nawet kopiąc się po czole ma miejsce w podstawie

0

Następnym kierowca w kolejce do dublowania dla Maxa jest Lewis. Gdyby to ktoś powiedział w zeszłym sezonie to pewnie uznano by go za wariata

1

@mekston tak, ale generalnie jest w stanie bardzo szybko odjechać leclercowi

0

Perez frunie po torze. Regularnie jedzie szybciej od maxa i charlesa

2

Leclerc zaspał, sainz miał pecha bo Ricardo go trafil. Genialnie wszystko wykorzystał Russell

4

Yan Bingtao jakie wbicia na brązowej i różowej w 18 partii w meczu z Selbym. 11-7 dla reprezentanta Chin.
@P33ck @Colon i inni zainteresowani

4

@verdant wszystko się zgadza :) jeszcze chyba Madryt mają Panie po drodze

0

Czyżby przyszedł w końcu mecz który Iga przegra ? Wiadomo że kiedyś to musiało nastąpić ale akurat dzisiaj to trochę Iga się męczy ze swoją grą a nie jakiś genialny występ rywalki. Chociaż gra bardzo solidnie

9

Bruno powinien wylecieć, przecież ten cymbi atakował nakładka z 3 sekundy po tym jak gracz Arsenalu pozbył się pilki

0

@Colon ależ szkoda 12 frame i nieudanego ataku na maksymalnego breaka

0

@gumaz pierdyliard ojro

1

@Janiama Raducanu też solidnie. Ten gem otwarcia trochę zmoczyła ale generalnie podzielam zdanie komentatora że to pewnie jej najlepsze spotkanie od US open

3

@PatrychoO ja po cichu liczę że Hardodziob dzisiaj przeżyje

1

@KrwawiaceoczyVEB taka kara to nagroda. Rozebrać do naga przywiązać do drzewa w lesie, opłacić dwóch murzynow z długimi lancami i niech się bawią z klientem a potem niech się męczy aż go zwierzyna leśna zje

1

@Bykunn nawet czwarta
Albon, sainz magnussen i bottas

25

Ale wylew obrony. Gavi miał 5 razy dalej do piłki a ich wszystkich wyciulał. Szkoda że Dembele nie trafił bo zasługuje na brameczke

0

Ter Stegen chciał pobić Steffena

1

@Janiama 2:1 rsss

0

@ini_barca czy on był dobry? Nie powiedziałbym, kilka meczu u Guardioli mu wyszło i nic poza tym. Gdyby był taki dobry to raczej pep nie osłabiał by składu w środku sezonu tracąc wiodącego skrzydłowego

0

Po zwycięstwie na bernabeu myśleli że wszyscy będą rozkładać nogi przed nimi czy co ? Padaka come back

0

Steffen sam sobie strzelił

1

@masq a co to jest zakaz ? Ja byłem trawę kosić. Dzień jak każdy. Dla mnie jest to możliwość porobienia czegoś wokół domu więc to wykorzystuje i mam wywalone kto co na ten temat myśli

0

@DonMajkeL trochę zabrakło doskoku w pierwszym tempie kiedy otrzymywał podanie. No cóż gol kapitalny, trzeba wierzyć dalej. Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe. Ale eintracht dzisiaj bardzo imponuje

0

Ale ten Borre miał 3 metry luzu wokół siebie. 0 ataku albo chociaż postraszenia przy próbie strzału no i wpadła bramka stadiony świata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?