budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kkbarca po ostatnich występach to raczej każdy mecz będzie trudny a żadna drużyna nie rozłoży nóg przed Barcą, wręcz przeciwnie utwierdza się w przekonaniu że sposób gry cadiz czy Rayo jest najlepszy i żeby to się nie skończyło tragedia na koniec sezonu :/
1
@PatrychoO jeszcze 9 część leciała chyba na Canal+ film :P
9
W tym momencie Barcelona Xaviego jest tak samo prosta do przeczytania jak ta Koemana. Dowód ? Przyjeżdża cadiz i Rayo strzeleja sobie po brameczce i bronią sobie spokojnie wyniku czytając każdą akcję jak otwartą książkę. Ewentualny zalążek zagrożenia to wrzutki. Było tu milion łez śmiechu z wrzutek realu za zidana czy Carlo a tutaj dzieje się to samo. Mecze z takimi rywalami jak Rayo i cadiz zakończone bez strzelenia jakiegokolwiek gola u siebie to jest grzech ciężki dla ekipy która chce grać na wysokim poziomie w Europie. Do tego potrzeba mentalności w drużynie a nie połowy typów z obsranymi gaciami i zwieszajacymi głowy po utracie pierwszej bramki.
0
@AmigoBlancos raczej tak. Jakiś kolejny marazm się wkrada. Plus stare dobre załamane miny po utracie bramki. Kiepsko to wygląda
1
@Janiama 2:0 czuje w kościach
0
@Rust_Cohle tak ale to jest broń obusieczna względem np rezerwowych. Siedzi taki depay czy poczciwy Duńczyk na ławce i jak mu przyjdzie zagrać to stękanie bo nic nie wnosi. Skoro cały czas grzeje ławę to jak ma potem w meczu wyglądać..
0
Ten ferran mógłby usiąść chociaż raz na ławce bo przecież wygląda to powoli że nawet kopiąc się po czole ma miejsce w podstawie
0
Następnym kierowca w kolejce do dublowania dla Maxa jest Lewis. Gdyby to ktoś powiedział w zeszłym sezonie to pewnie uznano by go za wariata
1
@mekston tak, ale generalnie jest w stanie bardzo szybko odjechać leclercowi
0
Perez frunie po torze. Regularnie jedzie szybciej od maxa i charlesa
2
Leclerc zaspał, sainz miał pecha bo Ricardo go trafil. Genialnie wszystko wykorzystał Russell
4
Yan Bingtao jakie wbicia na brązowej i różowej w 18 partii w meczu z Selbym. 11-7 dla reprezentanta Chin.
@P33ck @Colon i inni zainteresowani
4
@verdant wszystko się zgadza :) jeszcze chyba Madryt mają Panie po drodze
0
Czyżby przyszedł w końcu mecz który Iga przegra ? Wiadomo że kiedyś to musiało nastąpić ale akurat dzisiaj to trochę Iga się męczy ze swoją grą a nie jakiś genialny występ rywalki. Chociaż gra bardzo solidnie
9
Bruno powinien wylecieć, przecież ten cymbi atakował nakładka z 3 sekundy po tym jak gracz Arsenalu pozbył się pilki
0
@Colon ależ szkoda 12 frame i nieudanego ataku na maksymalnego breaka
0
@gumaz pierdyliard ojro
1
@Janiama Raducanu też solidnie. Ten gem otwarcia trochę zmoczyła ale generalnie podzielam zdanie komentatora że to pewnie jej najlepsze spotkanie od US open
3
@PatrychoO ja po cichu liczę że Hardodziob dzisiaj przeżyje
1
@KrwawiaceoczyVEB taka kara to nagroda. Rozebrać do naga przywiązać do drzewa w lesie, opłacić dwóch murzynow z długimi lancami i niech się bawią z klientem a potem niech się męczy aż go zwierzyna leśna zje
1
@Bykunn nawet czwarta
Albon, sainz magnussen i bottas
25
Ale wylew obrony. Gavi miał 5 razy dalej do piłki a ich wszystkich wyciulał. Szkoda że Dembele nie trafił bo zasługuje na brameczke
0
Ter Stegen chciał pobić Steffena
1
@Janiama 2:1 rsss
0
@ini_barca czy on był dobry? Nie powiedziałbym, kilka meczu u Guardioli mu wyszło i nic poza tym. Gdyby był taki dobry to raczej pep nie osłabiał by składu w środku sezonu tracąc wiodącego skrzydłowego
0
Po zwycięstwie na bernabeu myśleli że wszyscy będą rozkładać nogi przed nimi czy co ? Padaka come back
0
Steffen sam sobie strzelił
1
@masq a co to jest zakaz ? Ja byłem trawę kosić. Dzień jak każdy. Dla mnie jest to możliwość porobienia czegoś wokół domu więc to wykorzystuje i mam wywalone kto co na ten temat myśli
0
@DonMajkeL trochę zabrakło doskoku w pierwszym tempie kiedy otrzymywał podanie. No cóż gol kapitalny, trzeba wierzyć dalej. Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe. Ale eintracht dzisiaj bardzo imponuje
0
Ale ten Borre miał 3 metry luzu wokół siebie. 0 ataku albo chociaż postraszenia przy próbie strzału no i wpadła bramka stadiony świata