budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Litman są zdecydowanie lepsi.
0
To może być po meczu. Eintracht jest dzisiaj genialny. Organizacja gry, pressing odcięcie od gry całego środka boiska i Barcelona Stojanow na maxa. Odebrali im wszystkie atuty
1
@gumaz 2-3 piwka do tego chipsy albo kabanosy
2
@Pawel13sz podpinam się do prośby @JimMorrisonFCB i jak możesz to oznaczaj mnie w komentarzu:)
0
@P33ck ciekawe pary, kiedy startują ? Liczę na finał Trump - O'Sullivan
2
@PodkarpackiKibic i przede wszystkim są też kibice Wieczystej
4
Kante dzisiaj strasznie słaby mecz, wiele niedokładności i w sumie miał lekki udział w 2 bramkach Realu
1
To było pewne, chyba Chelsea tego nie ogarnie
0
@Colon Wawrinka Top Backhand
jaka szkoda że dluzej nie utrzymał formy z lat 2014-2016
0
Luuk de Jong i wszystko jasne
4
Ogólnie lenglet wiadomo odwalił szopkę, ale po golu na 2:1 znowu załączony tryb Eco. Jednobramkowe prowadzenie lubi się mścić
0
Haha Klementynka wraca do formy
1
Hahaha no to zaraz może być po meczu
0
45 minut do zapomnienia. Zmieniać Alvesa, Nico na początek i obudzić ich lekko w szatni
3
@LionelM95 a ja wolnego nie mam ale 1-2 piwka sobie chlapne :)
2
@pt9 no niezły wałek, ale to ewentualne zwycięstwo będzie niesmaczne
1
@Janiama 1:1 rażąca nieskuteczność :P
2
Idealny początek 2 połowy. Będzie jeszcze ciekawiej
3
Ederson też ma niezłe odpały
1
W końcu hit w Anglii w którym padają brameczki. TAA z chyba 12 asysta. Pan piłkarz
3
@MesQueUnClub96 obstawiam bardziej Liverpool niż City
1
@DonMatteo901 przynajmniej jest dłuższa niedziela:)
2
@koziar naprawdę po 3 wyścigu skreslasz szansę na mistrzostwo ? Oczywiście strata duża będzie ale bez przesady. Równie dobrze ferrari czy Mercedes może kilka wyścigów nie ukończyć
2
Mocarne Ferrari, himeryczny redbull i magiczne odrodzenie Mercedesa przynajmniej w tempie wyścigowym. Ten sezon jest piękny a to dopiero 3 wyścig.
0
Chyba tylko awaria w ferrari da szansę redbullowi na wygraną.
Perez narazie kierowcą dnia. Pięknie walczy to z Hamiltonem a teraz z Alonso
0
Tsunoda i Schumacher więcej szczęścia jak rozumu :D
0
@BartqRKO być może nie ale Sainza broniły dobre wyniki z początku sezonu i w sumie z tamtego sezonu gdzie pokonał Leclerca. Dawał jakies argumenty aby go odrazu nie skreślać
0
No to sainz właśnie przegrał rywalizację z leclerciem o kierowcę nr 1
Hamilton piękny start
0
@Colon ciężko to ocenić. Trochę takie "co by było gdyby". Rakiety teraz zmieniły się bardzo mocno, zresztą jak wszystko :)
1
Szkoda Sainza z tą czerwona flaga i Alonso, Który naprawdę był na bardzo szybkim okrążeniu