0

@Litman są zdecydowanie lepsi.

0

To może być po meczu. Eintracht jest dzisiaj genialny. Organizacja gry, pressing odcięcie od gry całego środka boiska i Barcelona Stojanow na maxa. Odebrali im wszystkie atuty

1

@gumaz 2-3 piwka do tego chipsy albo kabanosy

2

@Pawel13sz podpinam się do prośby @JimMorrisonFCB i jak możesz to oznaczaj mnie w komentarzu:)

0

@P33ck ciekawe pary, kiedy startują ? Liczę na finał Trump - O'Sullivan

2

@PodkarpackiKibic i przede wszystkim są też kibice Wieczystej

4

Kante dzisiaj strasznie słaby mecz, wiele niedokładności i w sumie miał lekki udział w 2 bramkach Realu

1

To było pewne, chyba Chelsea tego nie ogarnie

0

@Colon Wawrinka Top Backhand
jaka szkoda że dluzej nie utrzymał formy z lat 2014-2016

0

Luuk de Jong i wszystko jasne

4

Ogólnie lenglet wiadomo odwalił szopkę, ale po golu na 2:1 znowu załączony tryb Eco. Jednobramkowe prowadzenie lubi się mścić

0

Haha Klementynka wraca do formy

1

Hahaha no to zaraz może być po meczu

0

45 minut do zapomnienia. Zmieniać Alvesa, Nico na początek i obudzić ich lekko w szatni

3

@LionelM95 a ja wolnego nie mam ale 1-2 piwka sobie chlapne :)

2

@pt9 no niezły wałek, ale to ewentualne zwycięstwo będzie niesmaczne

1

@Janiama 1:1 rażąca nieskuteczność :P

2

Idealny początek 2 połowy. Będzie jeszcze ciekawiej

3

Ederson też ma niezłe odpały

1

W końcu hit w Anglii w którym padają brameczki. TAA z chyba 12 asysta. Pan piłkarz

3

@MesQueUnClub96 obstawiam bardziej Liverpool niż City

1

@DonMatteo901 przynajmniej jest dłuższa niedziela:)

2

@koziar naprawdę po 3 wyścigu skreslasz szansę na mistrzostwo ? Oczywiście strata duża będzie ale bez przesady. Równie dobrze ferrari czy Mercedes może kilka wyścigów nie ukończyć

2

Mocarne Ferrari, himeryczny redbull i magiczne odrodzenie Mercedesa przynajmniej w tempie wyścigowym. Ten sezon jest piękny a to dopiero 3 wyścig.

0

Chyba tylko awaria w ferrari da szansę redbullowi na wygraną.
Perez narazie kierowcą dnia. Pięknie walczy to z Hamiltonem a teraz z Alonso

0

Tsunoda i Schumacher więcej szczęścia jak rozumu :D

0

@BartqRKO być może nie ale Sainza broniły dobre wyniki z początku sezonu i w sumie z tamtego sezonu gdzie pokonał Leclerca. Dawał jakies argumenty aby go odrazu nie skreślać

0

No to sainz właśnie przegrał rywalizację z leclerciem o kierowcę nr 1
Hamilton piękny start

0

@Colon ciężko to ocenić. Trochę takie "co by było gdyby". Rakiety teraz zmieniły się bardzo mocno, zresztą jak wszystko :)

1

Szkoda Sainza z tą czerwona flaga i Alonso, Który naprawdę był na bardzo szybkim okrążeniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?