2

Matty Cash odbiera mistrzostwo City :D co to by był za scenariusz :D

0

@AllBundy Milan musi wygrać czy remis im starczy ? Nie pamiętam wyniku 1 meczu z Interem ale wiem że 2 mecz z nimi wygrali

1

Ojoj problemy Mercedesa

1

Mercedes wraca do gry. Kapitalny wyścig Hamiltona, zdecydowanie powinien otrzymać driver of the day. Uznałem pomysł Hamiltona za nienajgorszy aby odpuścić wyścig. A tu proszę. Odrobią całkiem dużo pkt do Ferrari

0

@Vhaeraun zdecydowanie pokazują że mogą im zagrozić.

0

@FC1899Barca a gdyby nie awaria Leclerca to nie byloby nudy ?

0

@Pawci023x Namysłów pils ale koniecznie w butelce, chociaż odkąd sprzedali się grupie Żywiec to na smaku lekko negatywnie się to odbilo

0

A tymczasem tempo Hamiltona jest o prawie sekundę lepsze od Sainza. Obaj jadą na miękkich oponach.

1

@The_Man tj niemożliwe po tych niektórych wejściach bałwana z 14 na plecach

2

@kewin Max jest zdecydowanie szybszy to pewnie Checo go puści

0

@kempnou no nie wiem, Perez ma 16 sekund straty a pitstop to jakieś 21-22 sekundy. Teraz by wyjechał na żyletki z russellem

1

@michal26 magnussen kolizja z Hamiltonem na 1 kółku
Leclerc awaria - brak mocy

4

A Hamilton już na 7 miejscu. Nieźle

1

@Chaoss podcięcie na miękkie opony ? Chyba nie bardzo żeby przejechał 37 okrążeń na używanych softach

0

Co ten Redbull teraz wymyślił

0

Haha Leclerc po wyscigu

1

Haha a jednak drs nie działa :D

0

Drs naprawiony, czas na walkę z russellem

0

Błąd verstappena to jest pewnego rodzaju pomoc dla Sainza :p

4

Magnussen wyeliminował Hamiltona z walki o wysokie pozycje. Szkoda trochę.
Sainz na starcie lekko zawalił

5

Magda Linette pokonuje Ons Jabeur (6) 3:6 7:6 7:5, coś pięknego :)

0

@Transu96 wpisz w google i wiesz wszystko

1

@Wittgenstein jak Ci nie pomoże jakiś Ibuprom sprint czy Ketonal 50 to raczej nie przejdzie. Chyba że coś w nim ugrzęzło przez jakąś dziurę czy coś. A to i tak powinno się skończyć wizyta u stomatologa

9

@Ali094 osobiście uważam że nie wybralbys projektu tylko kasę. Ludzie jakie pierdoły wypisujcie czasem to się w głowie nie mieści. @IronSanHybrid ma rację. Każdy z nas idzie pracować tam gdzie jest większa kasa i przeważnie nie jest to różnica kilku tysięcy tylko kilka stów (300-500). A wy próbujecie w internecie pieprzyć głupoty że wybralbys zarobek 25 mln a nie 90 za rok bo dla Ciebie jest projekt wazny ? Chłopie dzisiaj grasz jutro wjedzie w ciebie jakiś patologiczny casemiro i masz po karierze. Szanujcie się i przestańcie okłamywać
Zresztą pewnie się nigdy tego nie dowiemy bo nikt z nas w takiej sytuacji nie będzie ale przykład mbappe jest idealny do tego o czym mówię. Dorzucili gruby hajs i się skończyło wielkie romansowanie z Realem Madryt. I na 2000 osób 1999 zrobiłoby to samo

0

Niby nienajgorszy set w wykonaniu Magdy ale przegrała 3:6. Tunezyjka w sumie jest w ścisłej top faworytów do końcowego sukcesu. Zresztą potwierdziła formę na ziemi przed RG stosunkiem zwycięstw 17:3

4

@matirix20 w Fifie ogarniał :D

5

Czas na RG. Na dzień dobry pojedynek naszej Magdy Linette z Ons Jabeur. Transmisja w Eurosport 1

0

@Rewolucja123 20 ? A niedawno patrzyłem na flashcore i tam pokazuje 18 :p ale to nawet lepiej że o 20 :)

0

Jakby się tak zastanowić na spokojnie nad tą "decyzyjnością piłkarza w kwestii zwalniania trenera czy piłkarzy" to się zastanawiam jaki jest kolejny krok ? Przy następnym przedłużeniu umowy co mogą mu jeszcze zaproponować ? Funkcje prezesa klubu ? Naser zrezygnuje żeby "kasztan" mógł w międzyczasie rządzić petrodolcami ? Przecież to powoli jest tak strasznie absurdalne że brakuje słów

1

@tristan87 to jest tzw Tercet Egzotyczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?