2

@Marcin199310 szkoda że pierdzielisz farmazony, najlepiej jakby nikomu awarie się nie przydarzały i mogli walczyć na torze

2

I oczywiście największym "szczęściarzem" po awariach ferrari może okazać się nie kto inny jak George Russell :)

3

Koniec wyścigu dla ferrari

0

Dziwię się że RB nie ściągało maxa widząc że Leclerc zjedzie.
Leclerc nadrabia z każdym zakrętem.bedzie pitstop do przodu tak naprawdę

1

@Bruttal dzięki :) ale to tylko 50 zł :P

0

A liczylem na zwycięstwo Sainza. :(

1

@michal26 myślę że start na medach wskazuje na 1 pitstop. Starty na miękkich to pewnie byłyby 2 zjazdy

1

Żeby Perez na starcie nie zjechał tak blisko Leclerca to jeszcze Verstappen miał szansę wcisnąć się przed monakijczyka. A tak max musiał wcześnie hamować. Słabiutki start ferrari

1

@mekston moje top3
Sainz Leclerc Perez

0

@MesQueUnClub96 będzie czerwona, baku zawsze zaskakuje :) na dodatek idę w hazard i obstawiam zwycięstwo Sainza, jak wygrywać to miliony

0

@TheNekro94 też lecę właśnie better caul Saul. Wczoraj zakończyłem 1 sezon. Dzisiaj pocisne kilka odc drugiego. Serial póki co mocne 8/10 u mnie :)

1

@FCB_dimiC w soboty jeżdżą ale w niedzielę nie
I wzajemnie z kawą jak i niedzielą :)

0

Czyli jednak Holandia jedzie z leszczami :(

0

Ale meczycho się zrobiło

1

Jazda z leszczami :D

1

@GeneralXavi przecież już ostatnio dostali oklep 3:0 czy tam 3:1

0

@ObiektywnyKibic121 dokładnie, wiadomo że do oglądania taki futbol jest straszny ale nie ma się co oszukiwać - nas nie stać na piękne granie i tak to będzie wyglądać, z drugiej strony jeśli będą z tego jakieś tam wyniki to sral pies ten Styl

0

Z Belgią to gorzej wyglądało. Holandia niby ciśnie ale brakuje konkretów. Belgowie w pierwszej połowie mieli już kilka bardzo dobrych okazji i tylko jedna wykorzystali. Holendrzy takich "patelni" nie mają.
De Jong i Depay wyglądają mizernie dokładnie jak w Barcelonie

0

Po raz drugi na przestrzeni 3 dni rusza maszyna Czesława

1

Haha, Krychowiak już daje pierwsze wypłaty w sts i innych fortunach

1

@Crystalline napisz do moderacji żeby podzielili La ramble na 1234567 różnych zakładek bo myślę że tyle różnych tematów się tu przewija. Każdy będzie osobna zakładką i jak jej zaczniesz szukać w poniedziałek to znajdziesz w sobotę

1

@Crystalline czy spam to jest jedna wiadomość o F1 ? Czy wrzuciłem 40 postów z rzędu ? A czy na La rambli przypadkiem nie można pisać na tematy inne niż piłka nożna i Barca ? Nie wiem w sumie bo mam tu konto tylko jakieś 12 lat. Uświadom mnie

0

3

Ferrari z Red bullem na żyletki.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 3:0 pomarańczowi

1

@IronSanHybrid czas jechać po popcorn i odkurzyć krzesło :P

0

@FC1899Barca obstawiam że winny temu jest Tusk, odszedł z Unii i odrazu w stanach inflacja szaleje

0

@KapiFCB tak sobie sprawdziłem z ciekawości u siebie i to już ponad 4400 dni, jakieś +/- 13 lat.. ale ten czas zapitala. Usiłuje sobie przypomnieć jak wtedy wyglądała strona główna ale chyba się nie uda :P

0

@Clue taktycznie spoko, każdy puści lage na Roberta

1

Ale rażąco brakuje asekuracji w okolicach 16 metra. Po prostu tam jest wielka dziura

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?