3

@barcelonista80 na canal+ sport

0

Chelsea zmieciona z planszy

1

@Pawel13sz niestety remis bramkowy 2:2 albo 1:1

0

@kuz tylko żeby już za dużo nie strzelali bo mam ich na kuponie 1/-4.5 bramki :p

1

@Rust_Cohle zabawie się też a co :)
1. 1/+2.5
2. X/+2.5
3. X/-2.5
4. 2/+2.5
5. 1/+2.5
6. 2/+2.5
7. X/+2.5
8. X/-2.5
9. 2/+2.5
10. 1/+2.5

0

@Encore ale 60+10 to podobno w funtach

1

@Sulimo możesz mnie oznaczać przy tematach lotr :)

1

@Tomek_TF a mnie się zdarzyło zasnąć w trakcie spotkania, jakoś między 60-65 minutą. Nie powiem że był to efekt nudnego spotkania, zmęczenie po 12 godzinach pracy ale uważam że spotkanie samo w sobie pod względem emocji nie pomogło mi wytrzymać i obejrzeć je do końca :P

1

Araujo jak poleciał na raz

1

@Janiama 4:1 niech pokażą moc

0

Mamy 58 po :D haha ale dowalił

9

Ależ fenomenalnie c+ spierniczył numerację kanałów. Wszystko już człowiek miał w głowie a teraz pozmieniali i trzeba sie uczyć od nowa. Po co to robią to nie rozumiem

0

Dejwid Alaba i jest jak zawsze

1

@xVENUMx przerabiałem różne te radia do 200-300 zł czy jakieś głośniki przenosne. Kupiłem w końcu DeWalt https://allegro.pl/oferta/dewalt-radio-budowlane-z-ladowarka-dwst1-75659-dab-8963858315 i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki

1

@pacior95 racja, taki Roberto jak wczoraj do rotacji na prawą obronę to mega pożytek. Wiadomo że to tylko presezon ale nie ma innego wyjścia aby odnieść się do innych spotkań, dla mnie Roberto nigdy nie był wybitny i pewnie już nie będzie ale mimo wszystko jest solidny.

0

0

Co Lewy dograł Pedriemu - sztos

0

@miglanc na jakim plus ? Canal Plus ? Tam Nie ma tego kanału

10

Areola wejście smoka odrazu karniaczek sprokurowany i cyk Halaand z brameczką :D

0

@stradomek mam podobnie, światłowód do 150mb/s

0

@marcinK0000 generalnie problem miałem tylko na chyba jednym meczu jak Barcą grała w LE. Teraz czytam te narzekania na jakość i zacinanie się viaplay s u mnie poza tym jednym spotkaniem jest bardzo dobra jakość i żadnych ścinek czy klatek nie mam. Zastanawiam się czy to wina internetu poszczególnych użytkowników

0

Ale te united jest mega słabe

0

Man utd pokazują na c+premium czy to jakiś błąd programu tv w canal+ ?

1

@P33ck luknij sobie Kabaret czesuaf - szwagier
Albo ksm - pampasowiec czy chrzciny

0

@Esteban_ grzmot albo mental, nic innego nie moze wygrać :D

0

Lech chce w przyszłym sezonie rywalizować w 1 lidze z Wisłą Kraków

1

@Chaoss hard truck to absolutny sztos tamtych czasów. Jedna z lepszych gier swoich czasów

4

@MesQueUnClub96 bo generalnie jedyną ich przeszkodą są oni sami

4

Ale fajnie widzieć Maxa i Lewisa na lajciku sobie rozmawiających. Już dość serdecznie sobie gratulowali

8

Ja nie mogę uwierzyć w to co Ferrari odpierdziela strategicznie. Błąd co wyścig. Takie błędy nawet w wiliamsie czy innych słabszych teamach nie powinny się zdarzać. A to jest kuźwa ferrari które na dodatek ma w tym roku samochód mogący walczyć o mistrza..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?