budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ferrari nie chce żeby Leclerc walczył o mistrza. Przecież sabotują niesamowicie
0
@Rust_Cohle jestem za :)
1
W końcu jakiś błąd ze strony Verstappena
1
Verstappen ale ciśnie
0
@Tomek54321 pjanic dobrze wygląda w presezonie. Mało kto się tego spodziewał
0
@Kgorecki2500 a art 5 nie odnosi się do ataku wojsk państw Europy czy Ameryki północnej?
Edit @Hosh właśnie też mi się tak wydaje
0
@Colon nie miałem okazji ale widzę że trzeba to dołożyć do obowiązkowych pozycji
1
@Deviler łączę się w bólu. Jeszcze kilka razy w roku wykupuje Polsat. Taniej wychodziło jak kiedyś miałem ich telewizję razem z nc+.
1
@maciar zobacz sobie poziomice firmy heckermann czy jakoś tak. Z zielonym laserem. Koszt około 700 zł jak na użytek własny powinna Cię zadowolić.
2
@MesQueUnClub96 Mercedes w konstruktorach naprawdę może połknąć ekipę tysiąca i jednej pomyłki
0
Sainz zrobi podium
0
Polsat box go kosztuje teraz 54 zł ? Na Wimbledon płaciłem chyba 30 zł.. trochę przeginają.. jakaś alternatywna opcja obejrzenia meczu jest ?
0
@LionelM95 ja kiedyś dostałem 2 kody po 3 miesiące w media expert. Jeden z ciekawości użyłem ale dla mnie to dno i tona mułu
1
@LionelM95 ja wykupuje od 3 lat i nie żałuję ani złotówki. Wolę to od spotify
0
Semeniuk odpalił aima jak CS
1
Ich ktoś podmienił w przerwie? Przecież wyglądają jak amatorzy w 4 secie
1
@AlexDark00 sól albo musztarda, ktoś napisze we wrześniu że będzie zima tysiąclecia to nawet kuźwa głupi naród kupi sól kamienną żeby posypać wjazdy do domu czy schody:D
1
@BulaKG ani wódka ani wino nie zastąpi Ci.. bambino
0
Dzisiaj kilka niezłych pozycji o 21:
TVP Sport: Raków - Astana
TVP2: Polska - Iran
Hbo2: Fantastyczne zwierzeta: tajemnice Dumbledore
Polsat film: Titanic
:D
0
@Encore mam nadzieję że wygramy w maks 4 setach :)
0
Ktoś się orientuje dlaczego na Netflix nie ma nowego odcinka BCS ?
1
@masq zdrowia dla małżonki i dużo siły dla Was wszystkich
4
@MesQueUnClub_87 jeśli czujesz że przesadziłeś to chyba lepiej przeprosić, z tym że nie kupował bym kwiatów tylko jakieś czekoladki które lubi albo jakieś wino/kawę
3
@MesQueUnClub96 ostry
0
@clyde rozumiem, generalnie koncert kultu słaby w mojej ocenie. Byłem kilka razy na ich występach i ten chyba najsłabszy. Dżem jak zawsze dobry poziom. Ale cóż, było minęło trzeba szybko zmiatać do domu i jutro praca. Daleko wracasz pociągiem ?
0
@clyde jeszcze trwa :) kult jeszcze mają z 30 minut koncertu
0
@Nazio87 albo jutro w moje urodziny :P
0
@martin3131 40-50 mln więcej chyba nie
1
@wawrzyn1 jak miniserial to zdecydowanie Czarnobyl. Absolutny top
1
@Cadafaz 3:2 Djokovic