0

Ferrari nie chce żeby Leclerc walczył o mistrza. Przecież sabotują niesamowicie

0

@Rust_Cohle jestem za :)

1

W końcu jakiś błąd ze strony Verstappena

1

Verstappen ale ciśnie

0

@Tomek54321 pjanic dobrze wygląda w presezonie. Mało kto się tego spodziewał

0

@Kgorecki2500 a art 5 nie odnosi się do ataku wojsk państw Europy czy Ameryki północnej?
Edit @Hosh właśnie też mi się tak wydaje

0

@Colon nie miałem okazji ale widzę że trzeba to dołożyć do obowiązkowych pozycji

1

@Deviler łączę się w bólu. Jeszcze kilka razy w roku wykupuje Polsat. Taniej wychodziło jak kiedyś miałem ich telewizję razem z nc+.

1

@maciar zobacz sobie poziomice firmy heckermann czy jakoś tak. Z zielonym laserem. Koszt około 700 zł jak na użytek własny powinna Cię zadowolić.

2

@MesQueUnClub96 Mercedes w konstruktorach naprawdę może połknąć ekipę tysiąca i jednej pomyłki

0

Sainz zrobi podium

0

Polsat box go kosztuje teraz 54 zł ? Na Wimbledon płaciłem chyba 30 zł.. trochę przeginają.. jakaś alternatywna opcja obejrzenia meczu jest ?

0

@LionelM95 ja kiedyś dostałem 2 kody po 3 miesiące w media expert. Jeden z ciekawości użyłem ale dla mnie to dno i tona mułu

1

@LionelM95 ja wykupuje od 3 lat i nie żałuję ani złotówki. Wolę to od spotify

0

Semeniuk odpalił aima jak CS

1

Ich ktoś podmienił w przerwie? Przecież wyglądają jak amatorzy w 4 secie

1

@AlexDark00 sól albo musztarda, ktoś napisze we wrześniu że będzie zima tysiąclecia to nawet kuźwa głupi naród kupi sól kamienną żeby posypać wjazdy do domu czy schody:D

1

@BulaKG ani wódka ani wino nie zastąpi Ci.. bambino

0

Dzisiaj kilka niezłych pozycji o 21:
TVP Sport: Raków - Astana
TVP2: Polska - Iran
Hbo2: Fantastyczne zwierzeta: tajemnice Dumbledore
Polsat film: Titanic
:D

0

@Encore mam nadzieję że wygramy w maks 4 setach :)

0

Ktoś się orientuje dlaczego na Netflix nie ma nowego odcinka BCS ?

1

@masq zdrowia dla małżonki i dużo siły dla Was wszystkich

4

@MesQueUnClub_87 jeśli czujesz że przesadziłeś to chyba lepiej przeprosić, z tym że nie kupował bym kwiatów tylko jakieś czekoladki które lubi albo jakieś wino/kawę

3

0

@clyde rozumiem, generalnie koncert kultu słaby w mojej ocenie. Byłem kilka razy na ich występach i ten chyba najsłabszy. Dżem jak zawsze dobry poziom. Ale cóż, było minęło trzeba szybko zmiatać do domu i jutro praca. Daleko wracasz pociągiem ?

0

@clyde jeszcze trwa :) kult jeszcze mają z 30 minut koncertu

0

@Nazio87 albo jutro w moje urodziny :P

0

@martin3131 40-50 mln więcej chyba nie

1

@wawrzyn1 jak miniserial to zdecydowanie Czarnobyl. Absolutny top

1

@Cadafaz 3:2 Djokovic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?