1

@macio_944 syn Borka czyli Borkowski?

0

6-7 w polu karnym żeby nie powiedzieć w polu bramkowym a w okolicy "szesnastki" nikogo. Trochę kiepsko się zorganizowali

0

@joloskyy może De Brajle, od języka

3

Ruszyła maszyna. Akcja bardzo ładna szkoda że tak rzadko im wychodzi albo tak rzadko takich próbują

0

@AdamaTraore suwnice i wózki widłowe to tak na start. Może popytać w urzędzie pracy, kiedyś dość często można było sobie z ich pomocą zrobić takie uprawnienia za naprawdę nieduże kwoty

2

@JimMorrisonFCB chyba @Khajio ma rację że to habanero. Pamiętam że tam pierwszy raz zjadłem danie (pizzę) która była tak cholernie ostra że się poddałem. A lubię ostre przyprawy sosy itp. jednak tam nie dałem rady, nawet piwko w żadnej postaci nie pomagało

1

@jeyx77x potwierdzam, jedno i drugie :D

0

@Bobo25 dorosłem już 15 lat temu, po prostu można by te patologiczne pieniądze spożytkować w trochę inny bardziej uczciwy sposób jak np darmowe przedszkola czy książki dla dzieci w wieku szkolnym i np obiady.

0

@Bobo25 i właśnie przez takich jak Ty jest jak jest. Niektórzy nie mają dzieci bo np nie mogą mieć ale tak samo płacą za to rozdawnictwo w podatkach jak Ci którzy mają dzieci i pobierają 500. To jest uczciwe ?

0

@barcadreed już to zrobili

0

@Rust_Cohle 3:1 rafa

0

Półfinał RG a trybuny moze w 50% zajęte. Słabi to wygląda ale też eksponuje jacy zawodnicy tam grają. Gdyby grał nie wiem Federer z czy Djokovic z którymś z nich to pewnie byłoby pełno. Nie mówiąc już o Rafie

1

@mekston i jeden z najdziwniejszych w mojej prawie 20 letniej karierze śledzenia tego sportu

1

@daniel32778 no przecież praca to tez jest jakiś rodzaj odskoczni od domu. Więc jak ktoś pracuje razem z żoną no to faktycznie tak może być że masz siebie po prostu dość.
Co do godzenia no to jest takie powiedzenie
"Będzie zgoda - ja Ci w d... a Ty mi lo.." :)

2

@Barca1992 nie obudzi, nawet nie ma się co łudzić i oszukiwać

0

@Kidd Polsat Sport news wg flashscore

0

@mekston a przypadkiem komentator nie mówił podczas meczu ze Djokovic aby utrzymac lidera musi pokonać Nadala ? On tam strasznie dużo pkt straci i coś mi się wydaje że Medvedev go wyprzedzi różnica pkt mała ale Medvedev chyba nie straci nic za Paryż a Djokovic straszny minus

3

Koniec, Mecz genialny, Rafa ponownie jest Wielki. Z jednej strony do pełni szczęścia zabrakło 5 seta z drugiej przynajmniej można się chwilę przespać :P myślę że tym spotkaniem na jakieś 80% poznaliśmy mistrza turnieju :)

2

@PatrychoO a mówili że isnera z mahutem nikt nie pobije, tam liczyli w godzinach i dniach a tutaj w miesiącach..

0

@mekston aleś to idealnie w tempo napisał :D

0

@Barca_Big_Moment a to już po meczu ? Bardzo chętnie przypomnę Ci ten post jeśli rafa jednak odpadnie, żeby nie było w tym meczu jestem totalnie za nikim. Chciałem dobrego widowiska i który z nich ten mecz wygra to mam nadzieję że wygra cały turniej bo są po prostu cały czas najlepsi na świecie

1

@mekston niewykorzystane sytuacje lubią się mścić

1

@michal26 oczywiście, z tego co gdzieś czytałem to jest to tylko i wyłącznie dobra wola superwizora. Z drugiej strony też to ma zły wpływ na zawodników. Mimo wszystko zapewne mecz w turnieju ws to nie tylko siła fizyczna ale i mentalna więc brak tego jakby wolnego dnia od meczu nie jest najlepsza wiadomością. Tak sobie domniemuje

3

@Encore chyba nie ma limitu czasu gdyż jest oświetlenie. Jedynie na prośbę zawodników gdyby mieli się nie wiem przepychać do 3 w nocy i przewracać ze zmęczenia to wtedy superwizor może zezwolić na dokończenie następnego dnia

0

@Barca_Big_Moment 0:3 w drugim też miał nie wyciągnąć zwłaszcza że miał stratę 2 przełamań

0

Każdy z 3 setów Novak zaczynał swoim podaniem i za każdym razem zdupcył

3

84 minuty trwał drugi set który zakończył się 6:4. To z tiebreakiem doszliby może do 2h :D

3

@Medium efekt inflacji - nie stać go na takie dobre i wartościowe jedzenie, ponoć ratuje go miska ryżu

0

@Volk prawie jak reklama na Polsacie

2

@MesQueUnClub96 chyba ciężko będzie coś wymyślić, zwłaszcza w sporcie indywidualnym. Także otwierając dyskusje raczej ją zamknąłeś :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?