budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston po prostu po tym meczu powinien wyjść jakiś santoro czy inna mauresmo i wręczyć zwycięzcy puchar
2
@Pogba i rownowaga
1
@pt9 nie wiem czy są jakieś godne polecenia w tych pieniądzach
Moja żona kupiła jakiś za 1800 i generalnie po kilku treningach przed użyciem bez popsikania wd40 nie idzie usiedzieć w domu od hałasu (skrzypienie)
Sąsiadka kupiła jakiś inny za podobne pieniądze i generalnie jest to samo. A obydwie osoby mają 50 kg jak zjedzą dobry 3 daniowy obiad :D
0
@Xavifcb6 chyba jedynie Eurosport player albo może jakieś zagraniczne stacje sportowe ale tutaj nie mam wiedzy
0
@Xavifcb6 szukałbym na Eurosport 2
0
Trybiki u Rafy delikatnie się zatarły. Coraz więcej błędów a długość tego gema to jakaś abstrakcja.
1
Dobra Novak bierz tego medicala bo przecież nie chce iść spać za godzinę smutny po jednostronnym meczu tytanów
1
@Kitek1640 powiem szczerze jeśli nie obecna sytuacja życiowa to generalnie nasralbym na ten kraj i wyjechał z żoną w cholerę. Tutaj nie czeka nas nic dobrego. Prosty przykład: moja żona robiąc teoretycznie miesiąc w miesiąc te same zakupy od 5 lat teraz na tydzień przed swoją wypłata prosi mnie o kasę, jeszcze myślę 7-8 miesięcy temu to się nie zdarzało (mamy po prostu w domu podział kto co opłaca ze swojej wypłaty -typu ona dba o jedzenie, a ja płacę wszystkie kredyty, rachunki czy paliwa do samochodów) Wypłaty stoją w miejscu a ceny wszystkiego to jest jakaś paranoja.
Zaraz mi ktoś wyskoczy że wszędzie tak jest, ok tylko przy polskich realiach zarobkowych jest to naprawdę wyjątkowy hardcore.
0
Dobra no to chyba pierwszy set rozstrzygnięty. Niech Djokovic wejdzie na wyższy poziom bo tu ludzie chcą 5 setów na wyniszczenie a nie grania do jednej bramki
1
Ale backhand Serba. Coś pięknego
3
Początek meczu bliźniaczo podobny do tego z zeszłego roku. Pierwszy set w którąkolwiek stronę to nie będzie wyznacznik. Ale w takim tempie rozgrywania to bez spania rano się wsiądzie do auta i do roboty gnać :P
0
Jakieś fajne miejsca na długi weekend czerwcowy na Mazurach ? Ktoś coś podpowie ? Giżycko i Mrągowo zaliczone może ma ktoś jakieś fajne sprawdzone miejsca, hotel może być z jakimś basenem czy spa. Z góry dziękuję :)
1
@MesQueUnClub96 oglądalność kolego, najlepsza pora aby na każdym kontynencie leciał ten mecz o w miarę normalnej porze
1
@Clue to połowa w presezonie zjedzie na zawał
0
Zakładam że zaczeka jeszcze z 2 gemy i jak będzie 3:0 dla polki z podwójnym to może wtedy będzie krecz.
7
Ale Chinka imponuje. Naprawdę Iga musi zagrać kilka bardzo dobrych piłek aby ta nie wróciła na stronę Polki. I na dodatek gra totalnie na luzie, żadna trema nic nie przeszkadza. Ciężki i ciekawy mecz przed nami. Oby z pozytywnym zakończeniem
1
@AdamaTraore liczę że ich wcisną na sesję wieczorna żeby człowiek z pracy nie musiał lecieć na łeb na szyję :p
3
@Emhyr Irek był tam najszybciejszy na boisku :D
1
@lucas/catalan no ten Dixon nieźle odwalił :D ale to tylko pokazuje że w każdym sporcie nie możesz nawet na ułamek sekundy stracić koncentracji bo kończy się to takimi babolami
5
@Comentateiro spokojnie, jeśli wygra tego Rolanda to wierzę w La ramble i jej przebiegłe oceny Goat-ow sportu
0
zanosi się na srogie lanie dla Khachanova
1
@mekston ja najbardziej żałuję że wszyscy znaleźli się w jednej połówce drabinki, mógł Alcaraz albo Rafa trafić na dół do Tsitsipasa i medvedeva
2
Piękny mecz, brawa dla Kanadyjczyka za walkę. We wtorek czas na tenisowego klasickera. Oby rafa jak najlepiej i najszybciej odbudował formę fizyczną bo tam z Serbem znowu będzie walka na wyniszczenie.
0
2 małe meczowe dla Hiszpana
0
@KrychaFCB no właśnie, on dostał te 5 sekund za to że Hamilton w niego wjechał ? Czy coś innego przeoczyłem ?
3
Ferrari znowu robi memiczne błędy. Najlepszym strategiem w tym wyścigu w ferrari był Sainz
0
@mekston słabo Rafa wygląda w tym 1 secie. Oby to nie była żadna kontuzja i poprawił grę jak najszybciej
Strasznie zawodzi go serwis leworęcznego na stronę przewagi. W tym gemie na 5:1 nie trafił ani razu
0
Hahahaha latifi jest mega kozakiem
0
@mekston chciałbym awansu Nadala żeby doszło do kolejnego klasickera czy też grand Derbi tenisa :P ale z drugiej strony liczę że Felix postawi opór i będzie fajny mecz
0
@koziar przepisy nie pozwalają na start z pól jeśli okrążenie rozgrzewkowe było za samochodem bezpieczeństwa
Do tego obowiązkiem są opony niebieskie czyli pełne deszczowe