La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1751 Culés

5

0

@tomek8756 dobrze, że mam diesla

0

@tomek8756 Orlen zmienia swoje tablice z cenami na szersze, już się pojawiają w necie. W lipcu oczekujmy 1 z przodu w cenie.

0

@tomek8756 a jeszcze w styczniu " Czy paliwo przebije psychologiczną barierę 5 zł? "

1

@tomek8756 Ważne że ci bomby na balkon sie spadajo.

konto usunięte

1

@tomek8756 6 pakiet sankcji na Rosję UE przyjęła za chwilę będzie 10zł i to jeszcze z obniżonym vatem, ale tak być musi, bo inaczej bomby od putina na nas polecą xD

1

@Barca1992 Będzie wesoło,bo wpłynie jeszcze bardziej na wzrost cen żywności..

konto usunięte

1

@tomek8756 i najlepsze, że nikogo to nie interesuje. W kwestii ogrzewania też miał być luz, a tu już zamiast węglem będziemy chrust palić:)

1

@Barca1992 Słyszałem tą wypowiedź o tym chrustcie ..kto żyje w Polsce,ten się nie śmieje z cyrku :p
Rząd pewnie dorzuci kolejne socjale,i ten sposób Inflacja będzie jeszcze większa..kto wybrał tych ludzi do władzy,to ja nie mam pytań

konto usunięte

2

@tomek8756 jak obecny cyrk nie obudzi naszego narodu, to już nie widzę nadziei

2

@Barca1992 nie obudzi, nawet nie ma się co łudzić i oszukiwać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?