budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2 minuty do końca sesji a chętnych na pokonanie okrążenia jest wielu. Co może pójść nie tak ? :D
1
@MesQueUnClub96 stroll był chyba na pomiarowym okrążeniu bo jak dobrze widziałem to latifi miał niebieskie flagi pokazywane
9
@Xxxbarca4ever pieniądze rządzą wszystkim, nie tylko formułą
0
Latifi goat formuły 1. Ale stroll też się nie popisał. Obydwoje powinni wylecieć z f1 ale wiadomo kasa rodziców;)
2
@Hubsao a pozostałe 3 % to kto ? :D
0
@Colon sądziłem że zrobi większą karierę zwłaszcza po Australii 2008. Niestety zdrowia zabrakło
0
Pedraza coś Ty spierniczył. Piłka meczowa a kopie hektar od bramki..
2
Centrostrzał jak w najlepszej lidze świata PKO ekstraklasa
0
Po meczu. Real i LM to jest harmonia niesamowita.
1
Pique tym faulem zasługuje na Man of the match :D
0
@Kow_aLL tj numer karty dekodera. Mnóstwo osób to ma. Ja od kilku lat regularnie na Canal+sport tylko
1
@Janiama dawno nie stawiałem pewnego zwycięstwa Barcelony to teraz postawie: 3-1
0
@Virusk3 de Jong na pozycji busiego to chyba najgorszy jakiego widziałem w Barcelonie. On musi grać wyżej takiego box to box. Wtedy jest najlepszy
0
@Mns21 pamiętaj że w lm decyduje dyspozycja dnia, zwłaszcza w fazie pucharowej
I chciałem dodać że z PSG też dawano im małe szanse na awans. Real i lm to jest coś innego jak real i La Liga
0
@Joe_Pesci ja typuje finał Liverpool - Real, coś czuję że jakimś fartem się tam dostaną, city standardowo obsra zbroje :p
4
@vangoor od otrzymania koszulki rivaldo z sezonu bodajże 98/99
0
Piłkarze alaves dostali dwa razy w papę od zawodników materacy - reakcja sędziego to nawet brak faulu :D
1
@tbas Tomek Wiktorowski i jego team. Były trener Agi Radwańskiej
1
@MesQueUnClub96 23 albo 24 ma chyba Margareth Court
3
Myślałem że to będzie wyrównany mecz, i może był ale przez pierwsze gemy. 2 set to już totalna dominacja Igi. Obawiałem się tego spotkania bo Osaka naprawdę pokazała że jest w dobrej formie ale to co robi Świątek z kolejnymi rywalkami to przerasta wszelkie oczekiwania. Iga jest niesamowita i da nam ogromy radości :)
8
1 set dla Igi :) 6:4
3
Celta we własnym polu karnym jak amatorzy z okręgówki
1
Wypowiedź Radwańskiej o spacerku dla Igi w tym meczu to trochę nieśmieszny żart. Age trochę poniosło. Wydaje mi się że tu bedzie mecz bardzo na styku i ciężko zgadywać w którą stronę
1
@TheNekro94 do dzisiaj na pamięć znane, a juz za 8 dni koncert w Atlas arenie :)
0
@Krzychu1010 zależy ile km przejeżdżasz miesięcznie. Jak robisz do 500 to raczej średni interes. Jak jeździsz dużo to ma to sens. Mnie się zwrócił kiedyś po 2 miesiącach tylko że za gaz płaciłem 1,80-2,00 zł a paliwo było po 5,50
Tylko że dużo jeździłem więc szybko się zwracało
Trzeba też doliczyć ten 1-1,5 litra gazu więcej niż paliwa. Także sam musisz to sobie policzyć na podstawie średnio miesięcznych przejechanych km jak bardzo Ci się to opłaci
0
@tobiasson92 na pewno to będziemy płacić podatki i umrzemy, niczego innego w życiu pewnym być nie można
Widzę że poprzednie 2 turnieje niczego nie nauczyły
1
Mecz o honor z Argentyną, ciężko o gorszy układ :D
3
Iga jest ale mocarna. Można powiedzieć że w Miami jest żeński finał marzeń :) oby Polka wygrała z Osaką
1
@leviOsa wybieram się w przyszły piątek :)
0
Miał Hubert setowe przy 5:2 a pewnie skonczy się setem dla Daniła