0

2 minuty do końca sesji a chętnych na pokonanie okrążenia jest wielu. Co może pójść nie tak ? :D

1

@MesQueUnClub96 stroll był chyba na pomiarowym okrążeniu bo jak dobrze widziałem to latifi miał niebieskie flagi pokazywane

9

@Xxxbarca4ever pieniądze rządzą wszystkim, nie tylko formułą

0

Latifi goat formuły 1. Ale stroll też się nie popisał. Obydwoje powinni wylecieć z f1 ale wiadomo kasa rodziców;)

2

@Hubsao a pozostałe 3 % to kto ? :D

0

@Colon sądziłem że zrobi większą karierę zwłaszcza po Australii 2008. Niestety zdrowia zabrakło

0

Pedraza coś Ty spierniczył. Piłka meczowa a kopie hektar od bramki..

2

Centrostrzał jak w najlepszej lidze świata PKO ekstraklasa

0

Po meczu. Real i LM to jest harmonia niesamowita.

1

Pique tym faulem zasługuje na Man of the match :D

0

@Kow_aLL tj numer karty dekodera. Mnóstwo osób to ma. Ja od kilku lat regularnie na Canal+sport tylko

1

@Janiama dawno nie stawiałem pewnego zwycięstwa Barcelony to teraz postawie: 3-1

0

@Virusk3 de Jong na pozycji busiego to chyba najgorszy jakiego widziałem w Barcelonie. On musi grać wyżej takiego box to box. Wtedy jest najlepszy

0

@Mns21 pamiętaj że w lm decyduje dyspozycja dnia, zwłaszcza w fazie pucharowej
I chciałem dodać że z PSG też dawano im małe szanse na awans. Real i lm to jest coś innego jak real i La Liga

0

@Joe_Pesci ja typuje finał Liverpool - Real, coś czuję że jakimś fartem się tam dostaną, city standardowo obsra zbroje :p

4

@vangoor od otrzymania koszulki rivaldo z sezonu bodajże 98/99

0

Piłkarze alaves dostali dwa razy w papę od zawodników materacy - reakcja sędziego to nawet brak faulu :D

1

@tbas Tomek Wiktorowski i jego team. Były trener Agi Radwańskiej

1

@MesQueUnClub96 23 albo 24 ma chyba Margareth Court

3

Myślałem że to będzie wyrównany mecz, i może był ale przez pierwsze gemy. 2 set to już totalna dominacja Igi. Obawiałem się tego spotkania bo Osaka naprawdę pokazała że jest w dobrej formie ale to co robi Świątek z kolejnymi rywalkami to przerasta wszelkie oczekiwania. Iga jest niesamowita i da nam ogromy radości :)

8

1 set dla Igi :) 6:4

3

Celta we własnym polu karnym jak amatorzy z okręgówki

1

Wypowiedź Radwańskiej o spacerku dla Igi w tym meczu to trochę nieśmieszny żart. Age trochę poniosło. Wydaje mi się że tu bedzie mecz bardzo na styku i ciężko zgadywać w którą stronę

1

@TheNekro94 do dzisiaj na pamięć znane, a juz za 8 dni koncert w Atlas arenie :)

0

@Krzychu1010 zależy ile km przejeżdżasz miesięcznie. Jak robisz do 500 to raczej średni interes. Jak jeździsz dużo to ma to sens. Mnie się zwrócił kiedyś po 2 miesiącach tylko że za gaz płaciłem 1,80-2,00 zł a paliwo było po 5,50
Tylko że dużo jeździłem więc szybko się zwracało
Trzeba też doliczyć ten 1-1,5 litra gazu więcej niż paliwa. Także sam musisz to sobie policzyć na podstawie średnio miesięcznych przejechanych km jak bardzo Ci się to opłaci

0

@tobiasson92 na pewno to będziemy płacić podatki i umrzemy, niczego innego w życiu pewnym być nie można
Widzę że poprzednie 2 turnieje niczego nie nauczyły

1

Mecz o honor z Argentyną, ciężko o gorszy układ :D

3

Iga jest ale mocarna. Można powiedzieć że w Miami jest żeński finał marzeń :) oby Polka wygrała z Osaką

1

@leviOsa wybieram się w przyszły piątek :)

0

Miał Hubert setowe przy 5:2 a pewnie skonczy się setem dla Daniła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?