4

Basket ale petarda

0

@DonMatteo901 ale dlaczego nie mógł interweniować ? Ten cep w ogóle wie kiedy var może interweniować ?

0

@Kondziu_FCB jedna mała różnica, ile razy w ostatnich 10-15 latach VillaReal był w 1/2 lm a ile razy Bayern ? Raczej nie ma o czym dyskutować

0

@BrzydkiAS karny za to że lewy pierwszy kopnął obrońcę ?

0

@Kitek1640 powoli, musi wejść chociaż na 5 minut żeby na niego zgonic wszystko

16

Dembele jest jedynym który zasługuje na jakiekolwiek pochwały, co kręci Daviesem to jego

1

@barteq ewentualnie Pilzno

0

Dobra niech ten Bayern wsadzi z 5:0 to może xavi poleci bo ja już nie mam nadzieji że z nim osiągniemy cokolwiek.

0

@marcinK0000 nawet nie ma podań w stronę bramki a gdzie tu mówić o uderzeniach

0

Spoko, przecież i tak to jest mecz o nic dla Barcy to moga mieć wywalone :D

2

@norbi77 ale xavi nie dostał jeszcze czasu aby to ruszyło, potrzeba jakieś 5 lat poczekać, na spokojnie. Xavi tutaj ma status nietykalności

2

@Janiama 1:3 Bayern

2

To by było na tyle

0

Dimarco mega dobrze dośrodkowuje z boku boiska. Raphinia patrz i ucz się :)

0

Ale ten początek jest chaotyczny

1

@barcelonaLM właśnie początek wypowiedzi miał dobry o tym, że Barcelona powinna przede wszystkim skupić się na wygraniu z Bayernem a nie na Interze. Niech pokażą że coś idzie w dobrym kierunku, a zwycięstwo meczu w LM to jednak też pieniądze

0

Pierwszy raz od nie pamiętam kiedy Hajto mówi coś z sensem

0

@PatrykBarca obstawiłem ich zwycięstwo z btts a jak ja tak robię to szanse faworyta maleją :D

0

@Batys zwłaszcza że grają w Mediolanie, u siebie jeszcze można by mieć złudną nadzieję. Ale trzeba też wziąć pod uwagę że Barca niekoniecznie pokona dzisiaj Bayern. Wręcz ja osobiście daje na to małe szanse. Trochę większe niż na niespodziankę w Mediolanie

0

@AmigoBlancos jedynie nowe konto może Cię uratować na La rambli :D

1

@bartas97 konto z października, odklejony jak jakiś naćpany, w sumie tylko zaśmieca lr

1

@Faro i co z tego że 10 zespół bundesligi ? Grają w LM dalej, klepneli nas w klasyku, a barca ma tylko matematyczne szanse na awans, a żeby przypadkiem jutro z nas znowu nie było śmiechu jak przyjdzie kolejny mecz z topową drużyna i znowu wpierdziel

2

Werner z czasów Chelsea pewnie miałby problem żeby trafić :D

0

Milikowi zeszła i odrazu gol :D

0

Co ta benfica pyka w gałe, absolutny top widowiskowy

0

Mbappe drugi raz ładnie pocelował

0

@Jarema2000 odrazu lepszy dzień :D trzeba teraz zacząć kleić coś na jutro :)

0

Dzięki szachtar, wtorek mega udany :)

0

Hajfa leci po remis i ligę europy
Ale Paryż w obronie dzisiaj jest na poziomie Barcy z meczu z Interem o Realem. Sami sobie strzelają

0

@jedrek7000 będzie mógł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?