budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Darek wybory są za rok..
1
Ale to zmaścił, fart że spalony
0
Alba z prawej o.O
2
@cchesterr43 może mogą, tylko musieliby znajdować się w okolicach pola karnego rywali a z tym mocno na bakier
0
Ale odpalił rakietę
1
@Janiama 2:0 Holandia
0
@AmigoBlancos sprawdź aplikacje program tv od wp.pl
0
A tam na ławce w Brazylii jeszcze jest martinelli który w Arsenalu grał do tej pory bardzo dobrze
1
@Benz kiepsko, wraca chyba do "starej" formy
1
O kuźwa co on wsadził
1
@Uukasz_93 oczywiście że nie ma, śmieszki są ale na bank większość ludzi tutaj bardzo ceni jego komentarz, niewielu jest takich komentatorów jak Darek.
1
Siła chcenia wywróciła Viniciusa
3
Hahahaha Vinicius jest piękny
3
Darek co się odpalił :D
Najsłabszy na boisku strzela, paradoks jak zawsze
0
Tite nie betonuj i zmieniaj tę parodię z przodu
2
@Colon Moniki RichardSON
10
Ta minuta nie będzie długa bo tylko 60 sekund. Hit
1
W końcu padło: "tymczasem Serbowie", jeszcze wspominka o Lewym i mamy już wszystko. A nie do hattricka potrzebna będzie "okazjaaaa" :)
1
@JimMorrisonFCB dobrze że nie Pele
0
Raphinia ale podał do Wanii
4
Brazylia jak i Barca nie mogą zrozumieć że bez Douglasa w kadrze nic nie mogą wielkiego osiągnąć. Czas to zmienić :)
0
@Coutinho007 będzie kręcił kounde i Garcia, będzie mu łatwiej bo oni się tego nie spodziewają
2
@kowalzmc vlahovic na pewno miał kontuzje przed mundialem a kostic nie wiem
2
Przynajmniej po przerwie było trochę radosnego futbolu :)
0
@TheNekro94 ten Katar to jeszcze trzeba ocenić po drugim meczu, żeby nie było że wyjdą i zagrają dużo lepiej bo w pierwszym meczu nakichali metr przed kiblem :D
3
Ten strzelec gola z Ghany trochę nieudolnie chciał zrobić Cieszynke Krystyny czy mi się przywidziało?
0
@stysiek w takiej sytuacji chyba Giroud
3
@mrboom a mnie nie jest żal tych ludzi, bo są po prostu głupcami
0
@AmigoBlancos prezes, tak właśnie się zorientowałem że w meczu gra Hazard. On czasem nie będzie miał więcej minut w reprezentacji niż w Realu w tym sezonie ? :D
1
Kanada jak fajnie pogrywa, można ? Tak, tylko trzeba chcieć i przestać robić dwójkę w majty
Szkoda niewykorzystanego karnego