6

Darek wybory są za rok..

1

Ale to zmaścił, fart że spalony

0

Alba z prawej o.O

2

@cchesterr43 może mogą, tylko musieliby znajdować się w okolicach pola karnego rywali a z tym mocno na bakier

0

Ale odpalił rakietę

1

@Janiama 2:0 Holandia

0

@AmigoBlancos sprawdź aplikacje program tv od wp.pl

0

A tam na ławce w Brazylii jeszcze jest martinelli który w Arsenalu grał do tej pory bardzo dobrze

1

@Benz kiepsko, wraca chyba do "starej" formy

1

O kuźwa co on wsadził

1

@Uukasz_93 oczywiście że nie ma, śmieszki są ale na bank większość ludzi tutaj bardzo ceni jego komentarz, niewielu jest takich komentatorów jak Darek.

1

Siła chcenia wywróciła Viniciusa

3

Hahahaha Vinicius jest piękny

3

Darek co się odpalił :D
Najsłabszy na boisku strzela, paradoks jak zawsze

0

Tite nie betonuj i zmieniaj tę parodię z przodu

2

@Colon Moniki RichardSON

10

Ta minuta nie będzie długa bo tylko 60 sekund. Hit

1

W końcu padło: "tymczasem Serbowie", jeszcze wspominka o Lewym i mamy już wszystko. A nie do hattricka potrzebna będzie "okazjaaaa" :)

1

@JimMorrisonFCB dobrze że nie Pele

0

Raphinia ale podał do Wanii

4

Brazylia jak i Barca nie mogą zrozumieć że bez Douglasa w kadrze nic nie mogą wielkiego osiągnąć. Czas to zmienić :)

0

@Coutinho007 będzie kręcił kounde i Garcia, będzie mu łatwiej bo oni się tego nie spodziewają

2

@kowalzmc vlahovic na pewno miał kontuzje przed mundialem a kostic nie wiem

2

Przynajmniej po przerwie było trochę radosnego futbolu :)

0

@TheNekro94 ten Katar to jeszcze trzeba ocenić po drugim meczu, żeby nie było że wyjdą i zagrają dużo lepiej bo w pierwszym meczu nakichali metr przed kiblem :D

3

Ten strzelec gola z Ghany trochę nieudolnie chciał zrobić Cieszynke Krystyny czy mi się przywidziało?

0

@stysiek w takiej sytuacji chyba Giroud

3

@mrboom a mnie nie jest żal tych ludzi, bo są po prostu głupcami

0

@AmigoBlancos prezes, tak właśnie się zorientowałem że w meczu gra Hazard. On czasem nie będzie miał więcej minut w reprezentacji niż w Realu w tym sezonie ? :D

1

Kanada jak fajnie pogrywa, można ? Tak, tylko trzeba chcieć i przestać robić dwójkę w majty
Szkoda niewykorzystanego karnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?